Manželovo tajemství

Manželovo tajemství
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408909/bmid_manzelovo-tajemstvi-BaD-408909.jpg 4 2937 2937

2. vydání. Moje drahá Cecilie, pokud tohle čteš, tak jsem už mrtvý… Představte si, že najdete dopis, který vám manžel napsal s tím, že jej máte otevřít až po jeho smrti. Představte si také, že dopis obsahuje jeho nejhlubší temné tajemství – něco s potenciálem zničit nejen život, který jste společně vybudovali, ale i životy druhých.. Představte si tedy, že jste narazila na takový dopis, ale váš manžel stále žije... Otevřete ho? Cecilia Fitzpatricková má všechno, co by si člověk mohl přát; je úspěšná v práci, oblíbená mezi lidmi a především má tři krásné dcery a spokojené manželství. Její život je řádný a neposkvrněný jako její domov. Dopis jejího manžela, který měl být objeven až po jeho smrti, ale všechno změní...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Husband´s Secret, 2013

SelenaDemi428
20.02.2016 3 z 5

Na to, jak jsem se na knihu těšila, mě celkem zklamala. Přišla mi strašně dlouho roztahovaná, že ten příběh byl zprvu hodně velká okecávačka. Hlavně po tom, co se odhalilo, co je v dopisu, pak se to strašně táhlo. Nejvíce mě zaujal hlavně epilog, kde jsem se dozvěděla nejvíce z celé knihy a kde mě překvapilo dost věcí :D.

Samira
15.02.2016 4 z 5

Kolem knihy jsem dlouho kroužila a věděla jsem proč. Nakonec jsem dala na doporučení a podlehla všeobecné chvále a pustila se do ní.
Kniha je výborně napsaná, snad nikdy v životě jsem nic nepřečetla takhle rychle. Autorka to umí s jazykovými prostředky, postavami, ale především se čtenářem.
Měla na mě ohromný vliv, rozhodně si ji budu pamatovat, ale nelíbila se mi.
Obdivuji však autory za to, že jsou schopni vymáčknout ze čtenáře emoce, ze mě po přečtení skoro nic nezůstalo.
Vliv bude mít na každého čtenáře, jaký je však individuální!

Hanusseecka
15.02.2016 5 z 5

Nějak mi došla slova. Strašně jsem chtěla vědět, co stojí v dopise, hádala jsem všechno možné a měla stejné scénáře, jako Cecilia. Proto jsem byla zaskočená, co v dopise skutečně stálo. Co bude Cecilia dělat, jak se s tím její rodina popere...nemohla jsem přestat číst. Někdy je vážně lepší nevědět.

zpevSusannah
15.02.2016 4 z 5

Je zajímavé, jak je zde zobrazena jedna vlastnost, která je pro celé lidstvo společná - TAJEMSTVÍ. Tak jednoduché slovo a přitom zásadní. Myslím, že tohle slovo dokáže ovlivnit naše osudy, aniž bychom jsme si to za včas uvědomili.
Kniha je povedená a za mě mnohem lepší než Alice a její rána do hlavy.

Dreisii
11.02.2016 5 z 5

Nemám slov, celou dobu sem se těšila co bude vtom dopise za tajemství a pak sem jen zírala! Takovýhle tip knížek ráda čtu, nevíte jak to dopadne do konce,pokaždé se to nějak zvrtne.
Velký dík autorce za ten požitek ze čtení této knihy!

Ria2
07.02.2016

Čtivá knížka. Děj má spád, Čtenář je celé čtení v napětí. Knihu jsem přečetla jedním dechem.
Doporučuji.

KristinaK
23.01.2016 4 z 5

Hezky napsaná, místy jsem se zamýšlela nad vlastním životem, jak tu již někdo zmínil. Napětí trvalo až do přečtení dopisu, pak jsem sama přemýšlela nad tím, co bych dělala v té situaci. Osud to vyřešil za ně přímo mistrovsky :) ke konci mi vadilo trochu to psychofilozofování, už toho na mě bylo moc.. jinak povedená kniha pro ženský :)

svoboddka
17.01.2016 4 z 5

Autorka má dar zaujmout mě na začátku příběhu a pak už si mě vodí jak na vařený nudli. Způsob vyprávění, několik postupně se propojujících dějových linek, úvahy žen někdy tak překvapivě upřímné a něčím mi blízké (co vám budu povídat, je mi přes čtyřicet, dvě děti, manžel :), to vše mě opravdu baví. čtyři hvězdy.

AndyK
15.01.2016 4 z 5

Za mě to rozhodně není knížka, od které bych se nemohla odtrhnout. Určitě není špatná a ve výsledku ji hodnotím velmi pozitivně, ale možná jsem od ní čekala víc. V okamžiku, kdy jsem se dozvěděla, co je v dopise, jsem ji dokonce na pár dnů odložila úplně - ta největší zvědavost byla pryč. Nicméně pak jsem se opět dala do čtení a dočetla ji vcelku rychle. O čtyřech hvězdičkách nakonec rozhodl konec knížky, který se moc povedl!

SladkaK
13.01.2016 4 z 5

Ocenila bych ji nějakou hodnotnou medailí, stejně jako čokoládový dort a hrnky s kočkami.

exitus
12.01.2016 3 z 5

V pozitivním i negativním slova smyslu klasická oddechovka pro ženy. Velmi čtivá, zajímavá a vyústění nadprůměrné. Bohužel obsahuje spoustu plytkosti a hloupých dialogů. Hlavní hrdinky jsou všechny celkem zajímavé, ale okolní ženské postavy jsou občas jak charakter z mimibazaru. Nemůžu odepřít autorce schopnost mě navnadit, kdyby mě nezajímalo, jaké to tajemství je, knížku bych asi nezačala číst.

Monique07
10.01.2016 5 z 5

To je něco neskutečného.... ty niterné myšlenky, neobalené, syrové, takové, jaké jsou..... díky podobným knihám se cítím jako normální člověk. Sbohem nikdy nekončícímu špatnému svědomí a zvláštnímu pocitu ze sama sebe (proč mě stále napadají tak divný věci???).... Tohle jde až na dřeň.... DOKONALÁ SONDA DO HLUBIN LIDSKÉ DUŠE.

gamika
05.01.2016

Super čtivá knížka, moc se mi příběh líbil. Doporučuji, stojí za to si ji přečíst.

terez83
04.01.2016 5 z 5

Kniha je velmi zajímavá. Troufnu si říct, že je to jedna z nejlepších co jsem četla. Je moc napínavá, četla jsem ji jedním dechem a přečetla ji za dva dny. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Rozhodně doporučuji přečíst.

Aichah
03.01.2016 5 z 5

Příjemné čtení a prolnutí tří příběhů

mischinka
27.12.2015 5 z 5

Autorka si me získala ihned - věděla na co cilit- na moji zvědavost. Musim rict, ze verzi jsem vymyslela nespočet - co bude v dopisu, ale to co tam bylo! Jsem nečekala.. Skvělá kniha, dostala me neskutecne

Michnicka
18.12.2015 4 z 5

Moc příjemná oddychovka, která neurazí a pěkně se čte. Krásné a promyšlené propojení příběhů tří různých žen. Ale pokud máte depku, tak si jí nechte na jindy. Nutí Vás přemýšlet, že ten OSUD je opravdu někdy velmi zákeřný a nikdy nevíme co nás může čekat a jak je na konci v knize napsáno - Co kdyby bylo to a to jinak....

Denčaa
11.12.2015 5 z 5

Tajemství na každém kroku. Neuvěřitelně poutavý příběh mě úplně pohltil. Je to jedna z těch knih, kdy absolutně netušíte, jak se postavy nakonec zachovají. Každý příběh ženy byl úžasný a ještě lepší bylo, jak se propojovaly. Nejvíce mě dostal epilog. Ano, nikdy se nikdo nedoví co by bylo kdyby...

lea6493
05.12.2015 4 z 5

knize bych vytkla, že tam bylo moc příběhů dohromady, i když se ve finále spojily. Co se týká příběhu samotného, tak byl dobrý, napínavý a udržel člověka v očekávání, jak to tedy nakonec dopadne. Nejvíc na mě zapůsobil epilog kde se dozvíme, jak malé rozhodnutí může ovlivnit zbytek vašeho života.

Pajalada
25.11.2015 5 z 5

Dobře propracovaná kniha ze života. Určité doporučují, krásné a zároveň velmi smutné čtení.