Myšlenky za volantem

Myšlenky za volantem
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/459493/bmid_myslenky-za-volantem-hYi-459493.jpeg 5 1095 1095

Kniha Marka Ebena Myšlenky za volantem představuje soubor sloupků a fejetonů, které vycházely časopisecky v letech 2014–2020. „Moje zkušenost s podobnými knížkami je taková, že se mi vždycky něco líbí a něco zase ne. A byl bych vlastně rád, kdyby v té knížce zbylo jen to, co se mi líbí, abych nemusel otravně listovat a přeskakovat to, co se mi nelíbí. Ale nikdy jsem neměl to srdce z knížky něco vytrhnout, připadá mi to barbarské. A proto je tato knížka ve formě kroužkového bloku, protože z bloku člověk vytrhne list jako nic a nemusí se trápit. Pokud někomu po přečtení zbudou jen desky, velice se omlouvám.“... celý text

radkanin
10.04.2021 5 z 5

Laskave, vtipne a trefne kratke glosy. Naprosto perfektni a stranky necham vsechny na svem miste, jsou presne tam, kde maji byt :-)

HaJC1978
08.04.2021 5 z 5

Nevytrhla jsem nic. Kniha/sešit zůstala celá a jako jedinou vadu bych jí vytkla její útlost. Takového milého a pozitivního čtiva není nikdy dost a každá taková knížka je vždycky moc útlá a člověk je na konci vždycky moc brzy. Doufám, že promořování brzy skončí, autor se vymaní z koloběhu desinfekce, rukavice, pytlíky na rohlíky a znovu co nejdříve, pln dalších myšlenek, usedne za volant. Pokračování by velmi potěšilo.

cameronova
31.03.2021 5 z 5

Redford, květák a káva s cremou nejvíc! Užila jsem si audio verzi a smála se, kudy jsem chodila.

ANDY28
30.03.2021 5 z 5

ach, tuhle krásu minulosti již dnešní třicátnici a méně již vůbec nepochopí, což v některých případech (jako čekání na servis od 5:00 ráno) naštěstí! Nádherná nostalgie.

lapagerie
29.03.2021 5 z 5

Miluju Marka Ebena. Miluju jeho češtinu, způsob, jakým používá slova, tvoří věty. A tahle skvělá knížka fejetonů má čestné místo u mě v poličce.

Tamten
28.03.2021 3 z 5

Drobné fejetony, kterých se nedá přečíst moc najednou. Některé jsou dobré, některé moc ne.

n.ezn.amy
28.03.2021 5 z 5

Milá a krásná jednohubka, plná moudrého a laskavého humoru. Mám moc rád suchý humor Marka Ebena a tahle kniha se mi naprosto trefila do vkusu. Jeho glosy mě mnohdy hodně rozesmály. Tohle je kniha přesně pro dnešní dobu

RADOST
26.03.2021 3 z 5

Jednoduchá, moudrá, mnohdy vtipná zamyšlení nad běžnými situacemi. Doporučuji číst pozvolna, každý den si okořenit jen pár fejetony. A zamyslet se nad nimi. Potěší, pohladí, zpříjemní den.

Jessica007
26.03.2021 5 z 5

Moc pěkná kniha. Takové pohlazení na duši. Přemýšlivá, vtipná, příjemná a slušná. Jako autor, myslím. Třeba Zeleninová zahrádka byla skvělá, jak už je tu v komentářích psáno, ale - prostě všechny. Kniha se mi moc líbila, doporučuji.

hzd
24.03.2021 5 z 5

Moc milá knížka. Mám pana Ebena moc ráda, jeho vtipné postřehy a připomínky mě potěšily.

Jolina
24.03.2021 5 z 5

Zeleninová zahrádka! TOP!

Knihomura
20.03.2021 5 z 5

Doporučuji číst opravdu v úplném soukromí. Na veřejnosti se po vás budou ostatní otáčet a doma požadovat vysvětlení /případně přečíst příslušné pasáže/, proč se tak řehtáte. Ale samozřejmě i spousta laskavého moudra k zamyšlení. DÍKY, pane Ebene!

pige
20.03.2021 odpad!

Ačkoli mám Ebena ráda, svým psaním mě vůbec nezaujal.

jes09
18.03.2021 5 z 5

Výborná kniha, pobavila jsem se u ní a hlavně odreagovala. Krásně se četla, jediné čeho lituji, že kniha nemá myšlenek více :)

Kerberos
17.03.2021 5 z 5

Krátké humorné postřehy,které ukazují jak to vidí pan Eben.Musím s ním naprosto souhlasit.Poslouchala jsem audio namluvené samotným autorem ,což je přidaná hodnota.Určitě doporučuji jako pohlazení po duši.

tonysojka
17.03.2021 5 z 5

Velmi příjemně se poslouchalo. Ebenovy postřehy ze života, noblesní, inteligentní a nevtíravý humor jsou lékem na splín a znechucení. Párkrát jsem se rozesmál nahlas, a to si myslím o sobě, že jsem nastaven na tvrdší typ humoru.
Každopádně velmi hezké chvíle jsem strávil při poslechu.

PetrCepek
17.03.2021 5 z 5

Pro tohoto noblesního pána mám slabost už do dob Válečka ze seriálu Kamarádi. Proto pokud je ochoten se podělit o několik desítek postřehů na nějrůznější poděty všedních dnů, pak u toho nemohu chybět. Moc rád bych si někdy v budoucnu přečetl či poslechl druhý díl s názvem "Jak se líbily Myšlenky za volantem Markétě Fišerové"

Janis060
15.03.2021 5 z 5

Vtipné, výstižné a v podání autora na CD nemá chybu.

Booky84
13.03.2021 5 z 5

Příjemné a pohodové čtení, ideální pro dnešní zamračené odpoledne.

makyla
11.03.2021 5 z 5

To bylo tak milé čtení. Děkuji pane Ebene, žádný list nebyl vytržen. :)