Nabíječ

Nabíječ
https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/194642/bmid_nabijec-eEb-194642.png 4 1994 1994

Cocktail série

První noc ve fantastickém novém bytě v San Francisku Caroline začíná tušit, že za chvíli bude znát - ehm - milostný život svého tajemného souseda lépe než vlastní… boty. Díky stěnám tenkým jako papír a Nabíječovým atletickým výkonům slyší nejen jeho postel, narážející s železnou pravidelností do zdi ložnice, ale i bouřlivé ohlasy snad celého zástupu žen, které si do ní vodí. A zatímco je Caroline v tomto směru momentálně "na suchu", uvědomí si, že jí ve spánku brání nejenom bušení do zdi, ale i její divoké představy. Když jedna ohlušující noc střídá druhou, netrvá dlouho, Caroline rupnou nervy a oděná jen do své sexuální frustrace a růžové noční košilky se "proklínanému" Nabíječi konečně postaví tváří v tvář. Není divu, že jejich noční potyčka v nastalém napětí zažehne jiskru… Žhavé scény střídají bláznivé a Alice Claytonová v nich svým čtenářkám podává kromě lahodných moučníků i výtečný příběh lásky na první pohled.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Mladá fronta

Wallbanger , 2012

Barbarka_CZ
12.01.2017 4 z 5

Z erotických románů rozhodně jeden z lepších, hlavně díky tomu, že je to psané poměrně vtipně. Kniha na jeden, max. dva večery. Oddychová a zábavná.

klara5574
07.01.2017 1 z 5

Nudná kniha s nesympatickou hlavní hrdinkou, která se chová jak praštěná puberťačka. Celkově všechny postavy byli nesympatické. Hodně stran jsem přeskakovala, nebavilo mě to. A slovo Óčko příšerný.

Kekik
27.12.2016 3 z 5

NE, NE, NE, NE !!!
POZOR, SPOILER. Bez něho bych komentář nemohla napsat.
Kde začít ??? Asi tím, že jsem po přečtení zhruba 5-6 kapitol byla vážně, ale vážně moc nadšená z knihy. Vtip, originalita (no, trochu) a celkem fajn hrdinové, způsobili, že jsem si objednala i další 2 pokračování románu a 2 jiné knihy od této autorky. To jsem ještě netušila, jaké PEKLO mě čeká !!! A to doslova.
Peklo, které mi málem vytrhalo všechny vlasy, peklo, které mě málem dostalo do blázince, prostě PEKLO.
Od počátku románu zjistíme, že Caroline je až neuvěřitelně NADRŽENÁ. Zřejmě autorka nechápe, co to znamená, když má někdo chuť na milování, a nebo je hlavní hrdinka neskutečně HLOUPÁ. Protože jinak nechápu, jak může člověk, který promlouvá ke svému přirození, neustále oddalovat to, na co čtenář čeká. Milování s úžasným, sexy dokonalým (njn, jak jinak) mužem jako je Simon. To její neustálé zmiňování óčka (až už mi to bylo protivné), to neustálé popisování té samé situace (několikrát k tomu mělo dojít, no vždy z toho sešlo, a to o sobě Caroline tvrdí, že je nadržená?) To, jak jí stále nervy vibrovaly v těle společně s rozmluvou se spodní Caroline, to zase přivádělo na nervy mě !!! Protahování děje z kterého se postupně vytrácel vtip, to NESKUTEČNĚ DLOUHÉ ČEKÁNÍ na jejich milování, mě dokonale odradilo, zhnusilo, přivádělo k zoufalství. Měla jsem chuť knihu vzít a spálit. Zhruba u 18-té kapitoli, když byli ve Španělsku a TAM KONEČNĚ mělo dojít k posunu děje, to bylo peklo ještě horší. Nuda, trapárna, nuda, prý nadržená, pche. Mně se chtělo ze zoufalství už i brečet. Caroline i Simon, oba se shodli, že na to půjdou pomalu. No, to fakt tedy šli. I šnek z Prahy do Brna není tak pomalý jak průběh děje. Zklamaná, zklamaná, zklamaná.
Nemyslím to tak, aby na to skočili hned při prvních stránkách ale přeci jenom, čeho je moc, toho je příliš, a když už z toho potřetí sešlo, potřetí !!! (a ne naposledy), co ve vás autorka vyvolává pocit vzrušení a že konečně dojde ke spojení, a ono nic, to už bylo na mě moc. Ke čtení jsem se nutila, a to se pak špatně čte kniha, Dokonce jsem se přistihla, že Caroline přeji, aby to svoje "ztracené óčko" (orgasmus) už nikdy nezískala zpět (mnoho nechybělo a...) za to, jak mě celou dobu trapně napíná, a za to, že mě fakt nudí číst ty stejné situace dokola. Ano, kniha, která získala druhé místo v kategorii nejvtipnějsí kniha roku, mě postupně začala nudit. A to zpočátku byla tak krásně rozjetá, vtipná. Jak mě tehdy nadchla a jaký názor mi nakonec zanechala, až se za něj stydím.
Clive jsem si zamilovala ze všech nejvíc. I když na kočku měl až neobvyklé schopnosti, no budiž...
A jak to vlastně dopadlo??? To si snad i přes tento nepříliš hezký komentář, přečtěte sami, To co nesedlo mně, může (a taky to tak je) ostatním sednout jako poklice na hrnec :)

tatjana1737
23.12.2016 5 z 5

!!! POZOR SPOILERY !!!

Rodiče mne včera vzali na nákup a předtím se maminka chtěla zastavit v knihovně. Nechtělo se mi sedět v autě v podzemní garáži, takže jsem šla s ní a nakoukla do ženské sekce, jestli už se nevrátila Chaseová, na kterou mám rezervaci. Když jsem viděla název knihy Alice Claytonové, pobaveně jsem si ji vytáhla z regálu a přečetla anotaci. A co, půjčila jsem si rovnou všechny díly. Začetla jsem se ještě ten den a nyní hlásím, že jsem úspěšně dočetla. A přestože ještě nebyly Vánoce, tahle kniha byla hodně podařený dárek, který jsem si mohla nadělit. A i když je většina mých knih z kapacitních důvodů hermeticky zabalená a uložená na půdě (manželův kolega, když jsem sháněla palety, na které jsem pak krabice s knihami uložily, se mi posmíval, že se asi bojím, že mi knížky nastydnou), jsem rozhodnutá, že až dorazí rodičák za leden, Nabíječe si koupím. A pokud budou další díly stejně dobré, tak jdu do nich taky!

Rozhodně to nebylo jen tím, že jsem se četbou tohoto typu literatury strefila do období ovulace, ale Claytonová to prostě napsala dobře. Obvykle jsem skeptická k upozorněním "nejvtipnější kniha roku", ale musím přiznat, že tentokrát jsem se culila skoro celou dobu, co jsem četla, a kdyby vedle mě nespalo dítě, chechtala bych se některým momentům nahlas (mazlení s houskami?? LOL). Příběh nebyl sice ultra originální (on a ona se seznámí za okolností, při nichž si nemohou být sympatičtí, ale jiskra přeskočí a zažehne plamen, nejprve se hašteří, ale co se škádlívá, to se rádo mívá, i přes erotické napětí se skamarádí, skoro k něčemu dojde, vzájemné vztahy zrozpačití, aby nakonec zjistili, že jsou pro sebe stvořeni), ale slovní přestřelky hrdinů a některé obraty byly napsány tak vtipně, že jsem to autorce odpustila. Hlavní hrdina je samozřejmě od pohledu frajer a sympaťák, hlavní hrdinka je nevtíravě pěkná, sebekriticky se umí oglosovat, ví, co od života - včetně toho postelového - chce, a má správňácké kámošky, které děj posouvají dopředu - a jak nepředvídatelné, dají se do kupy s Nabíječovými kamarády. Přestože se Carolin chvílemi chovala spíše jako puberťačka, než jako rozumná pracující žena, oběma hrdinům jsem fandila a dělalo mi velký problém knihu odložit.

Moje maminka si knihu ode mne asi nepůjčí, protože zhrdne samotným názvem, natož příběhem, který jí bude připadat až moc americký, já jsem ale byla spokojená. Spolu se Zapleteným Emmy Chaseové jde o dobře napsanou oddychovku, která se ani opakovaným čtením neomrzí.

... Moje top scéna je kapitola v autě cestou z Tahoe. A přestože poslední podkapitolka mi ke knize úplně neseděla, poslední větou Claytonová příběh úžasně korunovala.

Myslím, že tvrdé dárky v podobě knih (vzhledem ke slovním přestřelkám hrdinů jsem považovala za nutné dodat to "v podobě knih"), které na mne zítra budou čekat pod stromečkem, odložím pro další díly. V dohledné době na mne prosím nemluvte, budu číst. A doufám, že stejně jako u Nabíječe se i smát.

venacava
13.12.2016 2 z 5

Óčko..to je teda výraz, ale kniha mě odreagovala a rozesmála mě, úkol splněn :)

Nattynecka
13.12.2016 5 z 5

Skvělá kniha, hlavní hrdinka mi byla velice sympatická. Dost jsem se u toho zasmála. :)) Nemám co říct, bylo to skvělé!! :)

Jája92
01.12.2016 5 z 5

Od první kapitoly jsem se bavila, kniha je napsaná poutavě, svěže a zábavně. Hlavní hrdinka mi byla velmi sympatická.

MinaHawke
08.11.2016 5 z 5

Kniha byla super, velmi jsem se bavila. Četla se mi velmi snadno.
Carolin byla úžasná a vtipná, moc jsem si jí oblíbila. Simon, prostě sexuální mašina :) Navzájem se společně doplňovali.
Líbilo se mi, jak se škádlili a stále používali dvojsmysly :)
I ostatní postavy byly sympatické (až na kulometa :D). Ale stejně nejlepší byl kocour Clive, to byl vážně řízek :)

zanda6261
06.11.2016 5 z 5

Srandovní a romantická knížka,prostě oddechovka :D další díly jsou ještě lepší.:)

galinek
21.10.2016 4 z 5

Přečteno,.....oddechovka, místy vtipná. Další díl už ale číst nebudu....

Turiel11
02.10.2016 4 z 5

Kniha měla to, co jsem od ní čekala a ještě jsem se dobře bavila.

*Pájuše*
17.09.2016 3 z 5

I přes počáteční sebezapření, že se jedná o eroťárnu, jsem se rozhodla knihu přečíst. Což o to, ta erotika byla na cca posledních 50 stranách, za což jsem ráda, nicméně, díky tomu se mi kniha zdála nevyvážená.
Podle obálky se má jednat o "nejvtipnější knihu roku". Nooo... možná ze začátku byla vtipná, ta vtipnost se ale postupně vytrácela jako rozumová vyspělost hlavní hrdinky. To už mi vtipnější připadá ChL a její Božský bastard. Jsem trochu zklamaná i ze samotného nabíječe. Občas mi přišel jako děcko, kterému vzali bonbon...
Kniha je takový slabý průměr, nenadchne, ale ani neurazí. Čtivost tomu nechybí, ale že by měla v sobě hlubší charizma, to bohužel ne.

Elitie
16.09.2016

Nejlepší ze všech tří dílů, styl kterým autorka píše a příběhy které vymýšlí mě opravdu dostaly.

Mellisek
16.09.2016 3 z 5

Kniha byla taková půl na půl první půlka mě strašně bavila. Ale potom se to nějak zlomilo, bylo to na mě přeslazené a místy nerealistické. Pro mě jinak dobrá oddechovka.

kikina114
07.09.2016 5 z 5

Kniha se mi velice líbila, protože byla i vtipná. Ale tenhle první díl je podle mě asi nejlepší, ty ostatní mě už tolik nebavili.

Nelička
22.08.2016 3 z 5

V podstatě docela fajn čtení. Pravdou je, že jsem v poslední třetině už přeskakovala celé odstavce, protože některé myšlenkové pochody hlavní hrdinky mi připadaly hloupé. Celé to na mě zapůsobilo trochu jako Deník Bridget Jonesové........... Nejsem si úplně jistá, jestli budu číst další díly.........

VeruRomanská
02.08.2016 2 z 5

Kniha ze začátku super, četla jsem ji v každé volné chvíli i cestou v metru. Často jsem se neovládla a začala se nad čtením hrozně smát. Škoda ale, že poslední třetina knihy byla jen o tom, jak si to hlavní hrdinka a její vyvolený (nečekaně nabíječ od vedle, který se do ní hrozně zamiloval a hodil všechny své povahové vlastnosti do koše a stal se ideálním princem) různorodě rozdávají...k plusu nepřidala ani předvídatelnost děje a "reálné" rozuzlení vztahu hlavní hrdinky s nabíječem.

Martasek5
28.07.2016 odpad!

Prvni letošni kniha kterou jsem nezvladla dočist. Přestala jsem na 50 stránce.nuda, pořád to same dokola, kniha postráda hloubku, myšlenku. A na výraz "óčko" jsem po prvnich strankach začala byt alergická

Ria.
18.07.2016 4 z 5

4 hvězdičky.
Kniha byla napsaná velmi vtipným způsobem, konec už byl docela předvídatelný a některé pasáže mě až tak nebavily. Ale své ocenění "Druhá nejvtipnější kniha roku 2013" určitě dostala právem.

Suzynka29
17.07.2016 4 z 5

Kniha byla fajn. Docela mě bavila, ale upřímně, bylo to chvílemi zbytečně zdlouhavé a při výrazu "Òčko" mi vstávaly vlasy na hlavě! Jinak jsem se pobavila, kocour byl výbornej...

pro ženy zfilmováno erotika

Alice Clayton