Nabíječ

Nabíječ
https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/194642/bmid_nabijec-eEb-194642.png 4 1994 1994

Cocktail série

První noc ve fantastickém novém bytě v San Francisku Caroline začíná tušit, že za chvíli bude znát - ehm - milostný život svého tajemného souseda lépe než vlastní… boty. Díky stěnám tenkým jako papír a Nabíječovým atletickým výkonům slyší nejen jeho postel, narážející s železnou pravidelností do zdi ložnice, ale i bouřlivé ohlasy snad celého zástupu žen, které si do ní vodí. A zatímco je Caroline v tomto směru momentálně "na suchu", uvědomí si, že jí ve spánku brání nejenom bušení do zdi, ale i její divoké představy. Když jedna ohlušující noc střídá druhou, netrvá dlouho, Caroline rupnou nervy a oděná jen do své sexuální frustrace a růžové noční košilky se "proklínanému" Nabíječi konečně postaví tváří v tvář. Není divu, že jejich noční potyčka v nastalém napětí zažehne jiskru… Žhavé scény střídají bláznivé a Alice Claytonová v nich svým čtenářkám podává kromě lahodných moučníků i výtečný příběh lásky na první pohled.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Mladá fronta

Wallbanger , 2012

LenkaLuna
19.02.2016 5 z 5

První knížka, kterou jsem od této autorky četla a naprosto mě uchvátila, všem doporučuji i další knihy ze série :)

jolca-jolly0953
18.02.2016 5 z 5

no bomba! :-D už dlouho jsem se u knížky takhle nenasmála :-D

NiNo
11.02.2016 3 z 5

První třetinu knihy jsem se smála, pak se nudila a ke konci už jen trpěla. V případě takovýchto knih je největším průšvihem, když se začnou brát vážně (což zřejmě autorka udělala, když se z komedie snažila vytřískat drama).
To, co mi ale nejvíce vadilo (platí pro tento i druhý díl), bylo to, že devět z deseti postav v knize jsou úžasní, krásní, vzdělaní, úspěšní, bohatí, milí, pozorní, přátelští (atpod.) lidé, kteří mají samozřejmě rádi oba hlavní hrdiny a jejich "lásku na první pohled" jim přejí a neváhají jim za všech okolností se vším pomoci. (Zajímalo by mě, zda autorka ví, že Stepfordské paničky jsou hororový román.)

Owain
10.02.2016 4 z 5

Super kniha =) Simon je nejlepší =)

Terection
10.02.2016 4 z 5

Nabíječ je prostě skvělý. K plnému hodnocení bych tam potřebovala víc sexu, ale jinak super! :-)

Terrez93
08.02.2016 5 z 5

kniha se mi moc líbila, místy jsem se smála,ale že by to měla být nejvtipnější kniha to teda asi nee :D ..přečtena jedním dechem,super děj, určitě někdy přečtu znovu

Macinka-a
29.01.2016 2 z 5

Kniha mě nezaujala, ani jsem ji nedocetla ....

klarinka93
27.01.2016

Chtěla bych poděkovat Alice že dokazala vymyslet něco tak úžasného jako je tahle kniha. Když jsem si začla číst tuto knihu nedokazala sem se od ní odtrhnout a mužu jí číct klidně stokrát a nepřestane mě to bavit jen škoda že to neni zfilmované to by bylo úžasné, ale takovéhle knihy zase na druhou stranu je lepší spíše číct protože některé ženy se do toho dokážou vcítit a ta představa co se vše v tom děje je velice uspokojivá a moc děkuji že udělala pokračování škoda že není třetí díl ale všechny její knihy sou úžasné děkuju moc že tuto knihu napsala. :)

Gee.Rocks
25.01.2016 5 z 5

Nejsem fanoušek moderních pseudoerotických románů á la 50 shades (děsná kniha), ale Nabíječ pobavil. Kniha, která se v rámci žánru nebere příliš vážně. Dobré čtivo.

Xena011
08.01.2016 2 z 5

Ze začátku mi kniha přišla dost ujetá, dál se tam objevovaly trapné chvilky a někdy se postavy nechovaly na svůj věk. Nejtrapnější podle mě bylo óčko, které tam pořád spisovatelka opakovala. Byla to zatím nejslabší kniha, co jsem četla. Od této spisovatelky jsem zatím četla Kdopak je ta zrzka, a ta mi přišla o něco lepší. Ale nakonec se kniha dala číst a pomohla se odpoutat od reality. Ale na Božského bastarda ani jedna kniha nemá.

Matik95
06.01.2016 2 z 5

Ja poste nejsem na romantiky ale okolo knihy bylo velky BÚÚM, tak jsem do toho sla. Kniha se mi libila to uznavam ale cetla jsem ji dost dlouho protoze mam rada hodne napinave a dobrodruzne knihy.

todilka
03.12.2015 3 z 5

Ze začátku mi to přišlo ujetý, a místy i trapný, postupně jsem však knížce přišla na chuť, zejména tedy zvláštnímu stylu psaní a ztřeštěnému humoru...občas jsem se zasmála, občas jsem ale měla pocit, že je hlavním hrdinům tak 16 let, místo přes 25...no ale konec dobrý, všechno dobré...po krátkém váhání se do dalšího dílu pustím :-)
P.S.: Co vysoce oceňuji je velmi dlouhá předehra, napětí musí být ;-)

Kelina
20.11.2015 3 z 5

Kniha má hezký příběh, ale abych se od začátku do konce smála jak tu píšou jiní to ne. Sem tam jsem se vysloveně řezala, ale stalo se to asi celkem 3x. Nejsem náročný čtenář, ale kniha mě nepohltila, tak abych se od ni nemohla odtrhnout...

knihomolkakacka
19.11.2015 5 z 5

krásně humorně napsaná knížka .. některé věty hlavní hrdinky jakoby mě vypadly z pusy .. kniha mě pobavila a krásně se u ní relaxovalo, velké díky autorce, že napsala tak úžasnou knížku ..
mimochodem v mém pronájmu mi nikdy nebuší na zeď .. mě tam jenom bouchaj ukrajinci s dveřma :-D

Julia_pt
08.11.2015 4 z 5

Začala jsem se smát už při prvních 3 slovech. :D ANO, nějaký humor tam je :D
ALE....
Caroline měla všechno dokonalé kromě jednoho. A pak se ukáže on a najednou je všechno perfektní. Má to nějaký příběh, to je fajn, ale hlavní postavy se nechovají jako dospělí, vždyť jim táhne na třicet (Chovaní spíš starších náctiletých).Ale jinak pohodové čtení :)

kocourjulie
05.11.2015 5 z 5

Smála jsem se a smála a smála. Asi nejlepší Claytonovic knížka.

Terectioncan
29.10.2015 5 z 5

Naprosto skvělá oddechová knížka, která svou jednoduchostí a hodně šíleným vtipem chytí každého :-)

katulinka
29.10.2015 2 z 5

Ze začátku dost nuda... Dost velká nuda... Celkově mě moc nenadchla.

Mudblood
25.10.2015 5 z 5

Dlouho jsem se u knihy nezasmála jako právě u tohodle :D vážně úžasná kniha, můžu jenom doporučit ☺

TynaBehuncikova
19.10.2015 2 z 5

Ten typ knihy, kterou chce číst každá žena. Za mě ale jeden velký nereálný mainstream. Tři nerozlučné a ve všech ohledech dokonalé nejlepší kamarádky, se souhrou divných náhod setkají a zamilují do tří božských a nereálně dokonalých chlapů, se kterými si sednou takovým způsobem, že to je nemožné. Samozřejme, že je hlavní hrdinka neskonale bezchybná a uloví největšího samce, i přes to že předtím mrdal první ligu. Jak jinak, než že je chudáček zničený svou minulostí, ale zamiluje se do ní. O více přátelském než pracovním vztahu s nadřízenou hlavní hrdinky ani nemluvím. Možná do toho vkládám příliš osobního zaujetí, ale mám ráda když jsou knihy a) opravdové scifi, nebo b) opravdu reálné. Tyhle typy knížek, co se snaží působit reálně, avšak každému logicky myslímu člověku dojde, že by se za žádných okolností stát nemohly, mě prostě vytáčí.

pro ženy zfilmováno erotika

Alice Clayton