Nabíječ

Nabíječ
https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/194642/bmid_nabijec-eEb-194642.png 4 1994 1994

Cocktail série

První noc ve fantastickém novém bytě v San Francisku Caroline začíná tušit, že za chvíli bude znát - ehm - milostný život svého tajemného souseda lépe než vlastní… boty. Díky stěnám tenkým jako papír a Nabíječovým atletickým výkonům slyší nejen jeho postel, narážející s železnou pravidelností do zdi ložnice, ale i bouřlivé ohlasy snad celého zástupu žen, které si do ní vodí. A zatímco je Caroline v tomto směru momentálně "na suchu", uvědomí si, že jí ve spánku brání nejenom bušení do zdi, ale i její divoké představy. Když jedna ohlušující noc střídá druhou, netrvá dlouho, Caroline rupnou nervy a oděná jen do své sexuální frustrace a růžové noční košilky se "proklínanému" Nabíječi konečně postaví tváří v tvář. Není divu, že jejich noční potyčka v nastalém napětí zažehne jiskru… Žhavé scény střídají bláznivé a Alice Claytonová v nich svým čtenářkám podává kromě lahodných moučníků i výtečný příběh lásky na první pohled.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Mladá fronta

Wallbanger , 2012

Dadys
16.07.2015

Velice čtivá a zábavná knížka, jediné co bych této knížce vytkla je její konec....ten mě opravdu už číst nebavil aneb všeho moc škodí.

Suzuki
05.07.2015 5 z 5

úžasně napsaná.. lepší knihu jsem snad nečetla :)

muchomurka
30.06.2015 4 z 5

Ze začátku jsem od této knihy nic moc neočekávala a vypadalo to, že jsem se nespletla. Ale když se pak děj rozjel, mile mě překvapil a jsem ráda, že jsem knize dala šanci. Příběh se mi líbil svou lehkostí a humorem, kterým byl protkaný. Ten konec byl kapku nudnější, hlavně ta část ve Španělsku mě nebavila, ale celkově - fajn letní čtení.

moira2912
30.06.2015 5 z 5

Smála jsem se v podstatě v jednom kuse. Mělo to skvělé postavy, bylo to napsané uvěřitelně a reálně, miluju styl psaní autorky, způsob kterým to podala. Vážně poutavě. Miluju ten příběh, děj, nápady, překvapení a...
Tohle je zvláštní. Že jsem tak nadšená z knihy, kterou jsem četla skoro měsíc. :D

ylena.k
29.06.2015 5 z 5

Úžasně napsaná knížka :)

Klarinecka
23.06.2015 odpad!

Totál srajda. Tak pro náctileté slečny, které svrbí. Jinak vyhozené prachy.

Tojesnadjedno
22.06.2015

Vtipný, lehký ... chci další! Ideál na dovolenou. O Roštěnce tady čtu, že nestojí za nic.. chjo. Tak jdu hledat dál .

Halila
17.06.2015 3 z 5

Na to, že je to o ničem to nebylo tak špatný.

marcela6183
06.06.2015 2 z 5

"Jezdecký bičíky si dovedete seřadit sám!"
Jako ono jde napsat i knihu, která nemá moc děje, nemá moc převratných myšlenek a pointa rozhodně není v tom, jestli se ti dva dají dohromady. Překvapivě je to právě díky humoru na dvě hvězdy! Je mi jedno, kolik dobrého sexu to mělo, já šla po humoru - a ten stál za to. Dokonce jako vyznavačka psů poprvý přemýšlím, jestli si nepořídit kočku:-D

Kris@
01.06.2015 2 z 5

Než začnu s názorem na obsah knihy, ráda bych pochválila lidi, co měli na starost obálku a celkově design knihy. Bohužel odvedli lepší práci než autorka. Jako jediné plus bych uvedla humor (i když při lechtivých scénách dost zabíjel atmosféru). Jinak děj byl předvídatelný, zdlouhavý a často i nudný. Pro ty, co nečetli - "kuchyňské řádění" slibované na obálce bylo doslova jen vaření po většinu knihy. Hlavní postava (a vlastně i všechny ostatní) byla přímo otravná a tak zvláštně sešroubovaná, aby se autorce hodila do karet. Kocour alá Deus Ex Machina a přezdívka Óčko (kterou jestli ještě někdy uslyším, budu vraždit) a spousta zbytečných myšlenek Caroline - toť celá kniha.

povi
01.06.2015 3 z 5

"Caroline nemá Óčko!!" - když jsem si přečetla toto jako úvod knihy,uf, myslela jsem, že juségře vrátím :-D Jako nebyla to zas až taková hrůza, taková americká Lanczová bych řekla, oddychovka, u které člověk nepřemýšlí a přečte ji za dva dny :-) Klasická Amerika - bohaté, krásné, úspěšné holky a k nim bohatí, krásní, úspěšní kluci se dají dohromady a zase mají svá Óčka :-D Nejvíc se mi líbil asi jeho "párek - nazdárek" , to jsem se málem po..... smíchy :-D Jako kravina - to jo :-) Ale i přes to jsem se do Caroline i Simona a jejich života zamilovala a četlo se mi to dobře :-) Úplně mám v hlavě ten její byt..... Pravdou je, že na posledních x - stranách už jen drbali, ale přežila jsem to, citovala jsem manželovi některé pasáže, aby věděl, jak se to dělá v Americe :-D Kravinka to byla, ale milá :-)
Chvílema puberťácký výlevy, ach jo, škoda jich, ale de facto po celou dobu pěkně napjatá atmosféra :-)
"Dobrou noc, Simone...."
"Dobrý ráno, Caroline..."

Lu89
28.05.2015 4 z 5

Začátek super, ale ten konec mě trochu zklamal.

jane1234
21.05.2015 1 z 5

nič moc :-(

Leniiis
08.05.2015 3 z 5

Ze začátku super, pak už se to táhlo a prostě druhá polovina knížky byla o ničem. A tu zminovanou erotiku a ohromnej smysl pro humor jsem teda asi taky jaksi nepostřehla.

kklepkaa
06.05.2015 2 z 5

Tak tohle byla jedna z těch lepších z kategorie erotických románů. Opravdu jsem se hodněkrát zasmála a dělalo mi velký problém knihu odložit. Taková super jednohubka, na špatnou náladu jak vyšitá :) Co se týče mého nízkého hodnocení tak ač ji v komentáři hodnotím kladně, je to odpadová literatura a v porovnání s jinými díly snad ani nejde hodnotit vysokým počtem hvězd.

petvet
03.05.2015 5 z 5

Mohu říct, že tato kniha byla opravdu dobrá - vtipná, dobře se četla, měla hezký děj... :) super!
Zajímavou roli měl v knize i kocour Clive, který byl fakt dobrý!!
Knihu jsem přečetla jedním dechem za pár hodin (což se u druhého dílu - pokračování říct nedalo...).
Těším se na další knihy od Alice Clayton.

Katka313
01.05.2015 5 z 5

Už dlouho jsem se nenasmála jako u téhle knížky.

pe.tik
29.04.2015 5 z 5

Opravdu jsem se pobavila

aachilovka
25.04.2015 odpad!

kn ihu jsem nedočetla, bohužel mě nenadchla

Kytiii
25.04.2015 3 z 5