Návrh

Návrh
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/497846/bmid_navrh-avs-497846.jpg 5 2095 2095

Off-Campus série

Hanna Wellsová si je ve všech oblastech života jistá v kramflecích, až na sex a svádění. Jestli chce upoutat pozornost kluka, do kterého se zakoukala, musí vystoupit ze své ulity a udělat všechno, co bude potřeba, aby si jí všiml… I kdyby to znamenalo výměnou za předstírané rande doučovat namyšleného kapitána univerzitního hokejového týmu. Garrett Graham vždy toužil po jediném – hrát po vysoké profesionálně hokej, jenže teď hrozí, že kvůli stále se zhoršujícím známkám svého snu nedosáhne. Proto své spolužačce předloží návrh, který by mu zajistil pozici v týmu a jí zájem vysněného kluka. Stačil ale jediný polibek, aby si Garrett uvědomil, že už nic předstírat nehodlá. Teď ještě musí přesvědčit Hannu, že kluk, kterého chce, je ve skutečnosti on. A to tak snadné nebude.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Deal, 2015

ElizPetrova
12.09.2022 4 z 5

Potřebovala jsem opět něco oddychového, nenáročného, jednoduchého a má očekávání se naplnila. Jsem spokojená.

mich_krat
10.09.2022 5 z 5

Knihu jsem od přečtení v minulosti sháněla do své knihovny, takže mě druhé vydání nesmírně potěšilo. Rereading mě bavil stejně jako čtení poprvé, hlavní postavy sympatické a příběh sice předvídatelný, přesto krásně čtivý. Kniha obsahuje romantiku, humor i trochu toho drama, takže skvělá oddechovka na jeden zátah. Spisovatelka patří mezi mé oblíbené, stejně tak i tento příběh. Určitě se k ní budu ráda vracet.

blindone
01.09.2022

No ty bláho, celkem Škola zlomených srdcí...ale potřeboval jsem vědět, jak to skončí.

pohoda58
01.09.2022 3 z 5

Vtipný, romantický román.

MAU256
23.08.2022 5 z 5

"Tys na celý škole vyhlásil pravidlo Ruce pryč? Děláš si ze mě srandu?"

Krásně čtivá romantická knížka z vysokoškolského a hokejového prostředí. Hannu i Garretta jsem si oblíbila hned od začátku. Myslím, že něco podobného (styl pomůžu ti, aby se do tebe druhý zamiloval) už jsem četla. Je to oddechové čtení, romantickým dušičkám mohu jen doporučit.

Kniholapka
22.08.2022 5 z 5

Romantické počtení, které je ideálně pro oddechovou chvilku. Garret a Hanna mi byli oba sympatičtí. Nebyl to zbytečně preslazený románek, ale opět skrýval něco navíc. Mimo jiné i poučení, že není každá hvězda, co se třpytí. A jak snadno si můžeme o někom udělat mylný obrázek. Shrnutě řečeno vtipné a milé čtení, které rozhodně stojí za to a těším se na další díly.

munka
07.08.2022 5 z 5

Vtipné oddychové čítanie, ktoré som si vzala na dovolenku a neľutujem. Splnilo očakávanie. Sympatickí Garret a Hanna nastavili latku pre ďalšie knihy série.

Rapeh
07.08.2022 3 z 5

Potřebovala jsem odreagování a pohodovou četbu. Vše tato kniha splnila. Přiběh byl fajn a bavil mne. Vzhledem k tomu, že k hokeji mám blízko o to lépe se to četlo. Knihu doporučuji pro zlepšení nálady a odpočinutí

jitka_dankova
07.08.2022 1 z 5

(SPOILER) Kniha plná sexu a vtipného hašteření. Příběh se většině čtenářek líbí a je populární, od autorky jsem už něco četla, takže jsem věděla, do čeho jdu a co budu číst. Nicméně zrovna tahle knížka mne neoslovila. Už je totiž na hranici Young Adult žánru, o kterém obvykle nejde psát takhle odlehčeně. Prostě mi to nešlo k sobě tak, jak to bylo psané. To, že hlavní hrdinka byla v minulosti znásilněná a hlavní hrdina byl mlácen svým otcem, bylo náročné téma. Jenže kniha dost klouzala na povrchu a šlo tam jen o sex a postavy se chovaly, jako by byla legrace celou situaci vyřešit prostě přes orgasmy. No já nevím. Příběh mi přišel divný, nereálný, postavám jsem chování vůbec nevěřila. Není to prostě kniha pro mne.

Radka1727
23.07.2022 4 z 5

Na začátku to vypadalo že asi nebudu cílovka - bratrstvo,mejdany,hokej,život na vejšce... ale pak se to rozjelo. Skvěle a citlivě popsáno jak Garret "rozbitou" Hannu spravil....

Knihom_olka_
19.07.2022 5 z 5

Na tuhle knihu jsem se chystala opravdu dlouho, a jsem ráda, že jsem se k ní konečně dostala.
Tohle byla naprostá bomba.
Všechno na příběhu Hanny a Garretta mě bavilo. Hanna byla perfektní hlavní hrdinka a Garrett až na malé drobnosti zase hrdina. Romantická linka se skvěle postupně vyvíjela a celému příběhu tak dodávala napětí.
Ani mě nenapadá nic, co by mi na příběhu nějak extrémně vadilo. Bylo to čtivé, reálné a chvílemi vtipné. Nejlepší byl sarkasmus a dobírání mezi hlavními postavami. A chemie mezi nimi byla skoro hmatatelná. A to ani nemluvím o konci, který se naprosto povedl. Vážně mi tato kniha přirostla k srdci víc, než bych čekala.
Miluji všechny postavy a nemůžu se dočkat dalších dílů.

simisek01
13.07.2022 5 z 5

Nádherná knížka, naprosto mě dostala. Bylo tam vše, co mám v tomto žánru ráda...romantika, erotika, napětí, drama, vtipné dialogy a navíc sympatické hrdiny. Vřele doporučuji.

Nermal
08.07.2022 5 z 5

Tohle není jen erotická oddychovka. Klobouk dolů před autorkou, jak dokázala namixovat všemožné ingredience a dotknout se i závažného tématu. Myslím, že takováto kniha se musí líbit všem, kdo po ní sáhnou. Dokonce i těm, kteří jinak čtou jen vážnější žánry.
Pasáž, kdy se Hanna svěřuje, že potřebuje spravit, považuju za to nejlepší, co jsem napříč tímto žánrem vůbec kdy četl.

zp87
26.06.2022 5 z 5

Teprve teď jsem autorku objevila, díky databázi a pročítání komentářů některých čtenářů(řek), takže vlastně úplně náhodou. A jsem nadšená!
Garrett - ó-můj-bože, to je materiál. A jeho kámoši - příslib, že kvalita bude pokračovat.
Wellska mě kupodivu neštvala (to mi hrdinky někdy dělají) a měla u mě plusové body za to, jak se stavěla ke své minulosti. Život jde dál a buď hledáme nové cesty nebo se budeme pořád motat v těch starých...
No a Garrett a jeho spravování 'rozbité' Hanny, to bylo až dojemně krásné.
Nemám ráda YA, ale asi přehodnotím názor. Minimálně tuto sérii si přečtu. Přece jen, toto není jen tak obyčejná YA, jsou tam namakaní, sexy, vtipní hokejisti, řeší vážná témata a jen tak náhodou jsou na vysoké...

Andrejka91
25.06.2022 5 z 5

Musím se přiznat že začátek mě moc nebavil, protože knihy ze školního prostředí moc nemusím, ale čím déle jsem četla, tím více mě kniha bavila.
A to hlavně proto, že kniha se zabývá těžkými tématy a to dělalo ten příběh neobyčejně čtivý, že jsem knihu nedokázala odložit dokud jsem ji nedočetla.
Těším se na další díl a rovnou po něm sahám.

Ewe291
24.05.2022 5 z 5

Autorku mam rada a jej knihy tiez. Knihu mozem odporucit kazdemu kto ma rad vysokych sexy hokejistov, trocha sarkazmu erotiky .....

allyska
20.05.2022 4 z 5

Knížka moc pěkná, příběh co se týče Hanny a její minulosti, byl pěkně vymyšlen. Moc se mi líbilo, jak se přes to dostala díky Garrettovi. Ale navzájem se pěkně doplňovali.

Olga8480
30.04.2022 5 z 5

Tento díl jsem přečetla jedním tahem. Prostě nešlo knihu odložit....opět vzrušení a zábava v dokonalé souhře.

Mirel300
24.04.2022 5 z 5

Tohle mě bavilo. Oddechovka, u které se pobavíte, usmějete a odreagujete. Určite doporučuji.

dagmar2403
03.04.2022 5 z 5

Vrazím do šatny a... Penisy! Dobrý bože. Všude samé penisy. Velké penisy, malé penisy, tlusté penisy a penisoidní penisy. Je úplně jedno, kam se podívám, protože všude jsou penisy.
Aneb deset z deseti za největší výskyt slova penis v jedné větě ;)
Vážně jsem se bavila. Sarkastický autorčin humor mi sedl a když bylo společensky nepřijatelné smát se nahlas, alespoň jsem se žulila pod fousy. Jako jasně, je to VELKÁ guilty pleasure, plná vyrýsovaných mužských těl a sebevědomých sportovců, kterým ale nechybí mozek a slušné vychování. Jenže ať je to, jak je to, já jsem na ty hokejisty prostě fakt ujetá a tohle zkrátka sedlo jako pr..l na hrnec. Vyvážený poměr erotiky, romantiky, humoru a taky trochu těch heavy témat, které mi přinesly minimálně jedno zajímavé osobní prozření. Nikdy bych po téhle knize sama od sebe nesáhla, protože mě fakt odradila obálka, ale možná i díky tomu to bylo jedno z mých největších čtenářských překvapení.