Omyl přehled

Omyl
https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274201/bmid_omyl-d9g-274201.jpg 4 1691 1691

Off-Campus série

John Logan může mít kteroukoli holku si zamane. Pro hvězdu univerzitního hokejového týmu je život jeden velký večírek. Za jeho sexy úsměvy a okouzlujícím šarmem se ale skrývá stále rostoucí zoufalství, že se po promoci dostane do slepé uličky. Rychlovka s Grace Iversovou měla jen na okamžik rozptýlit jeho chmurné myšlenky. Poté co ji ale od sebe kvůli jednomu hloupému omylu odehnal, je Logan odhodlaný obětovat poslední ročník vysoké, poslední rok své svobody, aby ji přesvědčil, že by mu měla dát druhou šanci. Grace se po letních prázdninách vrací zpátky na Briarovu univerzitu, starší, moudřejší, a bez myšlenek na toho arogantního hokejistu, kterému málem věnovala své panenství. Už není ta uťápnutá chudinka, jako když se setkali poprvé. Jestli Logan očekává, že se za ním připlazí a bude žadonit o pozornost jako jiné holky, tak se vážně plete. A že ji chce zpátky? To se tedy bude muset pořádně snažit...... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Baronet

The Mistake , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Omyl. Přihlašte se a napište ho.

natalie-p6706
19.06.2024 4 z 5

Jako paradoxně větší erotická nálož než první díl, ale tak nějak mi tam asi něco chybělo trošku oproti tomu prvnímu... Ale jako jinak dobrý, tahle série je super

ester4597
17.06.2024 4 z 5

á mám přečtený už třetí díl a nemůžu se rozhodnout, která kniha je můj favorit, protože všechny jsou naprosto boží !

Super, že autorka vymyslela rozdílné povahy postav. Logana jsem si oblíbila a to samé platí i pro Grace. Byly tu i strašně zábavné kapitoly, kde se snažil Logan získat Grace zpět a člověk se tak dost nasmál
Knihu jsem přečetla jedním dechem a nemám co vytknout.

monika0181
04.06.2024 5 z 5

Příběhy této série se prolínají, tedy je vhodné číst opravdu v pořadí, aby něco neuteklo. Byť ty zásadní věci se udávají vždy v jednotlivém příběhu, ten přesah do dalších knih moc oceňuji, je to dokonalá práce autorky, kdy její knihy nejsou rychlokvašky.
Logan nám během příběhu velmi vyzrává. Jeho příběh, pozadí, věci, které před ostatními tají jsou dramatické. Nikdo z nás nechce mít představu, že máte "životní deadline", kdy se vrátíte do životního marastu, protože pro Vás ta situace nemá jiné řešení a učinili jste slib bratrovi a sami sobě.
Úplně mě z takové situace mrazí. Snažit se pomoc za každou cenu a nebo být sobec. Velké morální dilema.
Ve vztahu Grace je znát, že dospívají oba. Oba si rovnají své životní hodnoty. Mohu říct, že Grace na mě neudělala moc velký dojem, není to tak výrazná postava.
Ale v příběhu jim to oběma sedí, padnou k sobě. To prostě na autorce oceňuji, že citlivě napasuje k sobě postavy.
Propracovanost postav, jejich charakteru je pro Elle Kennedy typická. Zapojení do příběhu pak dává spád, atmosféru, která mi ohromně v jejích knihách sedí.

Knižní novinky (33. týden)

11.08.2019

Žebříček nejprodávanějších eknih v červnu 2016

07.07.2016

Nemarni čas přemýšlením nad tím, proč hloupí lidi dělají hlouposti.

Nejlepší kámoši trpí spolu, nebo vůbec.

Snahu porozumět ženám jsem už dávno vzdal.

Kniha Omyl v seznamech

v Právě čtených8x
v Přečtených2 487x
v dalších seznamech6x

romantika alkoholismus lední hokej vysoká škola hokejisté

Elle Kennedy
kanadská, 1982