Nevítaný host

Nevítaný host
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408875/bmid_nevitany-host-NPm-408875.jpg 4 3006 3006

Do odlehlého venkovského hotelu přijíždí na zimní víkend několik hostů: Gwen a její kamarádka Riley, páry Ian a Lauren, Matthew a Dana, Beverly a Henry, proslulý obhájce David a staropanenská spisovatelka Candice. Poté co dorazí, udeří sněhová bouře, která odstřihne hotel od elektřiny i veškerého kontaktu s vnějším světem. A hned první noc dojde k tragické nehodě: Dana spadne ze schodů a zabije se. Byl to ale nezaviněný pád? Atmosféra houstne, baterie mobilů se pomalu vybíjejí a nedůvěra mezi hosty přechází v paranoiu – další smrt na sebe totiž nenechá dlouho čekat, a tentokrát už je to nepochybně vražda... Inspirace klasickými detektivkami, plíživé sílící napětí a hororové vyústění – Shari Lapena ani tentokrát neušetří čtenáře šokujícího odhalení, stejně nečekaného, jaký přinesly závěrečné zvraty v jejích předchozích psychothrillerech Manželé odvedle a Někdo cizí v domě... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Kalibr

An Unwanted Guest, 2018

barbara5604
22.09.2019 5 z 5

Opět úžasná kniha této skvělé autorky!!kniha opět napínavá..do poslední chvíle by mě nenapadlo kdo je vrah a jak to celé dopadne!! Už se opět těším na další knihu této úžasné autorky!!!!

Heli20
22.09.2019 5 z 5

Kniha se četla jako po másle,napínavé až do poslední stránky.

jjanca
22.09.2019 4 z 5

Čítala som v angličtine ešte pred vydaním prekladu. Veľká spokojnosť, trochu v štýle Agathy Christie. Postavy sú skvele opísané, vraha som neodhadla.

evasamankova
21.09.2019 4 z 5

Velmi čtivý příběh ve stylu klasické anglické detektivky. Přeci jen ale není pachatele možné vydedukovat, autorka indicie ve stylu A. Christie neposkytuje. Závěrečné vyústění a rozpletení tak pojímá vyloženě jako překvapení.
Svižné tempo děje a opravdu působivá atmosféra spolehlivě obstarávají po celou dobu napětí.

romanka26
20.09.2019 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Asi nejvíce ze všech autorcinych knih..

Awča
20.09.2019 5 z 5

Příběh je variací na knihu Agathy Christie. Přistupovala jsem k ní lehce s despektem, aby to nebyla jen kopie, a byla jsem příjemně překvapená. Velmi čtivě napsáno, postavy jsou pekně vykreslené, napjatá jsem byla do poslední chvíle a abych se dozvěděla, kdo za tím vším stojí, četla jsem až dlouho do noci.

alilunka
20.09.2019 5 z 5

Shari je mistině napětí. Její knížky se nedají odložit. První Manželé odvedle byla bomba, kdy jsem si u toho hryzala nehty. Dvojka Někdo cizí v domě opět napínavý, čtivý, skvělý. No a Nevítaný host byla záruka parádního zážitku. Už se těším na další díl. Za mě pecka!

Pípasek
19.09.2019 5 z 5

Nebudu se rozepisovat, jedním slovem paráda až do neuvěřitelného rozuzlení

Ajuszka
18.09.2019 5 z 5

Jakože cože? To už je konec?.. Prosím další vaší knihu. Vážení, tuhle doporučuji opravdu všemi deseti. Chytne vás na první straně a drží vás v pozoru a napětí až do konce. Vraha jsem Teda opravdu netipovala, je to tak dobře napsané že si myslíte že to udělali všichni a zároveň nikdo. Za mě je tohle její nejlepší kniha.

babsi66
18.09.2019 3 z 5

Autorka zdatně buduje napětí, o tom žádná. O to větší zklamání mě ale čekalo na konci, kdy se celé dění vysvětlí pomocí nějaké historky z minulosti, o níž v dosavadním ději nebyl ani náznak. Trochu to na mne působilo, jakoby autorka psala, psala a psala, až najednou zjistila, že neví, jak to rozuzlit, tak si vypomohla odhalením minulosti jedné z postav. Škoda veliká, protože 4/5 knížky jsou svou hutnou napínavou atmosférou jako stvořené pro chladné zimní večery.

zuzana2599
17.09.2019 5 z 5

Shari Lapena je pro mě zárukou dobrého a napínavého čtení. Taková sázka na jistotu. Ani Nevítaný host mě nezklamal. Tentokrát nám autorka nabídla výbornou detektivku. I když bylo téma knihy již mnohokrát zpracováno a přečteno, nevadilo to. Shari prostě umí !!
Napětí jsem mohla krájet, kochat se mrazivou atmosférou a viníka jsem vůbec neodhadla. Ani jsem to nezkusila, nechala jsem se unášet příběhem a vše nechala na autorce.
Milá Shari, pište prosím dál a rychleji !! Čtenáři Vás milují a obdivují !!

Zuzana08
17.09.2019 4 z 5

Líbily se mi předešlé dvě knihy a líbila se mi i tato. Kdo je vrah, jsem neuhodla i když se kruh podezřelých zmenšoval. Líbilo se mi, jak v průběhu knihy vytahovali všichni ze skříně své kostlivce. Tak jako v běžném životě, kdy si myslíte, že své kamarády, sousedy, kolegy v práci znáte dobře.....každý máme své tajemství.

xena2711
16.09.2019 3 z 5

Tady u této knihy přesně platí, že co člověk, tak jiný názor. Já osobně jsem z knihy zklamaná. Je to úplně jiný styl psaní než v předešlých dvou. A musím říct, že mě tedy moc nezaujal. Přečetla jsem do konce, ale s vypětím všech sil....snad další bude lepší...

PetraN17
15.09.2019 4 z 5

Další knížka, kterou nejde odložit dřív, než dočtete:)) Četla se ale sama

Veju007
15.09.2019 5 z 5

Nevítaný host je naprostá pecka!
Knížka má příjemných 256 stránek, takže jsem se nestihla nikde nudit, pořád se něco dělo a ani jsem neměla šanci uhádnout, kdo je vrah.
Tohle bylo fakt skvělý!! Po propadáku Někdo cizí v domě jsem moc ráda, že autorka sáhla po jiném žánru, protože tohle jí naprosto sedí a za mě je to její NEJLEPŠÍ knížka!
Jsem nadšená, spokojená a doporučuju všema deseti!!

Listicka3253
14.09.2019 5 z 5

Paradni pribeh, svizny, vsechno pekne odsejpa a permanentne cloveka udrzuje v napeti.

shimice
14.09.2019 5 z 5

Za mě velká spokojenost :-)

Kamilajznik
13.09.2019 5 z 5

Tak za me super cteni. Kniha me drzela v neustalem napeti, kdo co jak kdy a naprosto sem nedokazala odhadnout konec.
Presto se mi o chlup libily autorciny dve předchozi knihy.

Janniska
13.09.2019 5 z 5

Dočteno!Musim uznat že ze třech knih autorky se mi tahle líbila nejvíc.Trošku mi připomněla jeden z příběhů Agathy Christie , ovšem bez jejích legendárních detektivů.Rozuzlení bylo možná trochu rychlé,někomu může přijít uspěchané,ale myslím že příběh zbytečně nenatahovalo.

knihomolkadorfa
12.09.2019 3 z 5

Klasická detektivka trochu ve stylu Agathy Christie. Dobře vykreslené postavy, vraha jsem neuhodla. Konec překvapil. Ale jo, bavilo mě to.