Objevujeme Česko se Špuntíkem Otíkem

Objevujeme Česko se Špuntíkem Otíkem
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/544383/bmid_objevujeme-cesko-se-spuntikem-otikem.jpg 5 6 6

Malý cestovatel Špuntík Otík je hlavním hrdinou knihy dětských ilustrovaných říkanek, která zve k poznávání České republiky. Jednoduché básničky s pestrými obrázky ocení děti i jejich rodiče. Knížka napomáhá hravou formou k objevování krás a zajímavostí naší krásné země od Aše až po Hrčavu. Vede děti ke zvídavosti a povědomí o vlasti, která je jim domovem. Vhodné pro předškoláky a malé školáky.... celý text

gabriela2391
09.09.2024 5 z 5

Krásná dětská knížka s básničkama o významných městech v České republice. Básničky jsou trefné a poučné , ilustrace povedené. Špuntík Otík je skvělý pomocník, jak v dětech vyvolat touhu po cestování a objevování míst po naší krásné zemi.

Váňa62
09.09.2024

Tato kniha mne velmi potěšila. Zábavným způsobem přibližuje malým čtenářům pozoruhodná místa naši vlasti. Doporučuji ke koupi.

vendulka0344
08.09.2024 5 z 5

Krásná knížka pro malé deticky …. Doporučuji si ji hned koupit

libora9fs
08.09.2024 5 z 5

Super knížka,pro školáky ideální.

david9235
03.09.2024 5 z 5

Špuntík Otík je výborný nápad jak přilákat malé děti k cestování již v útlém věku. Přiblížení krás ČR skrze básničky o daných místech je neobvyklý počin. Básničky jsou skvěle promyšlené a výborně je doplňují krásné ilustrace.

kojak111
02.09.2024 5 z 5

Postava Špuntíka Otíka je pro každého malého cestovatele dokonalým průvodcem při poznávání krás naší země. Kdo chce své děti nebo vnoučata nadchnout pro parádní víkendový rodinný výlet, právě tady najde vhodnou inspiraci, která spolehlivě zajistí, že zvídavý capart nebude moct dospat v očekávání mimořádných zážitků, jaké může přinést jenom toulání po krásách naší vlasti.