Otevřený hrob

Otevřený hrob
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/492090/bmid_otevreny-hrob-kM1-492090.jpg 5 1877 1877

Čtvrtý díl úspěšné krimisérie s jedinečnou vyšetřovatelkou Kim Stoneovou. Výzkumné zařízení ve Westerley studuje rozklad lidských těl. A právě tady nalezne Kim se svým týmem mrtvolu – ale čerstvou, o níž místní badatelé nemají tušení, kde se tam vzala. Po objevení druhé dívky, ponechané napospas smrti, s ústy naplněnými hlínou, je jasné, že mají co do činění se sériovým vrahem. Ale kolik těl ještě leží někde pohozeno? A kdo bude další? Pak zmizí místní reportérka Tracy Frostová a věci naberou rychlý spád. Kim ale bude muset být rychlejší… než si vrahova pokroucená mysl vyžádá další život.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kalibr

Play Dead , 2016

zandu
10.03.2020 5 z 5

Ty bláho... Tak to ze začátku vypadalo, že to pro mne bude zatím nejslabší díl a ono vůbec ne. Protože jsem měla celý den čas, tak jsem četla, četla a dočetla. Jako zase skvělý!!!!

lenkaabooks
05.03.2020 4 z 5

Důsledky jednání matek se svými dětmi, které formují od narození dokud jim nevylétnou z hnízda. A někdy je to brzké či násilné. Co se pak v mladém člověku děje, ta nenávist a pomstychtivost musí někudy ven. Naštěstí máme Kim a její tým a Ti alespoň na chvilku vnesou světlo do tmy, než dojde k dalšímu případu v dalším pokračování.

Dobby888
04.03.2020 5 z 5

Pro mě byl tento díl jeden z těch lepších. Tato série mne úplně pohltila sou čtivostí a napínavostí, kdy ne vždy je jasné, kdo za vším stojí. O něco slabší ačkoliv i občas překvapivý je život hlavní postavy Kim, která ne vždy jedná rozumně. Ale co jinak říct, že se i tak těším na další díly

Lumír23
25.02.2020 4 z 5

No, zase se mi to líbilo, ale je to už takové... jednotvárné, osobní život hlavní hrdinky jde hodně stranou, máchnutím motýlých křídel vyřeší dva tůze závažné a nejasné zločiny najednou. Ač jest kritika ostatních vysoká v kladných bodech, já zde vnímám ztrátu. A s tematikou druhého zločinu, tak ten autorka prosvištěla, jak po dálnici.

Tensen
23.02.2020 5 z 5

Opět velmi čtivá kniha od této autorky. Opět jiná tématika. Moc pěkná. Doporučuji.

Grety
09.02.2020 4 z 5

Napínavý a zamotany příběh. Kim a Tracy mají společného víc než si myslí..

-markéta-
07.02.2020 5 z 5

Další případ Kim za mnou a opět se budu opakovat, když řeknu, že to bylo super. Je to zatím čtvrtý díl a musím říct, že byl teda nejslabší z těch, co už jsem četla, každopádně stále si zaslouží 5 hvězdiček. Série těchto krimi je prostě topka.
Mám doma i další zbylé 4 díly a už se nemůžu dočkat, až se vrhnu na další!
Kim je skvělá žena a tím, že kriminalistiku studuji, tak mi knížka hodně dá i co se do budoucí práce týče.

Lena081
07.02.2020 3 z 5

Nemůžu jinak,ale tahle série mě prostě baví.Člověk do poslední chvíle netuší kdo je vrah a pořád ho to nutí číst.Baví mě čím dál víc.

Miruš
07.02.2020 5 z 5

Prostě skvělé, napínavé,...

šipek
03.02.2020 5 z 5

Tak opět výborná Kim. Tato série případů je můj šálek kávy jak se říká. Kniha má spád a čte se jedním dechem a pro mě nečekané rozuzlení na závěr. Jediné co mi trošku dělalo problém bylo dost jmen.

Ridley
02.02.2020 4 z 5

Moje prvni knížka s Kim....a hned jsem si musela koupit i ty prvni....asi mě to bude hodně bavit....

swixl
01.02.2020 5 z 5

Perfektní jako vždy, knížky Angely mám moc ráda, její styl mi vyhovuje, vždy ji přečtu během chvíle a nemůžu se od děje odtrhnout, a konec mne vždy tak pohltí, že ho dočítám i ve 3 ráno. Protože prostě to nejde nedočíst.

Pája699
13.01.2020 5 z 5

Napínavé, čitvé...prostě PERFEKTNÍ. Nemá cenu se dlouze rozepisovat..Angela je sázka na jistotu a zatím mě její knihy nikdy nezklamaly.

Lenoulinka
05.01.2020 4 z 5

Nejsem moc velký fanoušek Kim, ale po čase jsem po ní zase sáhla. Tentokrát jsem si spravila chuť. Tolik mrtvol jsem v jedné knize dlouho neměla. Čekala jsem, že ledová královna Kim konečně roztaje a projeví své city. Třeba to dopadne příště. Kniha nebyla špatná a zkusím s Kim další případ.

Aprilek
04.01.2020 5 z 5

Další výborná kniha

IVANA0123
04.01.2020 4 z 5

Opět velká spokojenost. Rozjezd byl trošku pomalejší, ale postupně vše nabíralo na obrátkách a v závěru jsem knihu již neodložila. Nejde jen o skvělý detektivní příběh, ale autorka jde u svých postav do hloubky a tím jsou pro mě její knihy tak poutavé. Cítíte a myslíte spolu s postavami a příběh vidíte jejich očima. Těším se na další. 4,5*
(1/20)

Danka1171
01.01.2020 4 z 5

Kim se mi dostala doslova pod kůži. Prožívala jsem celý příběh s ní. Šikana,únosy a spousta mrtvol v knížce nechyběli. Bohužel jsem vraha nebo možná spíš vražedkyni objevila v půlce knihy. Kniha a postavy zajímavě promyšleny. Knížky od Angely Marsonsové si vždy v mé poličce najdou místo

Klasej
30.12.2019 5 z 5

Tahle autorka je moje nejoblíbenější.

Lilit15
29.12.2019 5 z 5

Myslím, že to budu opakovat v každém komentáři, co napíšu k téhle sérii knížek, ale nevadí mi to :D naprosto úžasná knížka!!! Tentokrát tu je Tracy. postupem knížky se dozvíte, že Tracy žije celkem osamělý život i když se zajisté najde někdo, kdo řekne, že Kim je ta chladná a osamělá osoba v téhle knížce..,ale když poznáte Tracy tak zjistíte, že Kim na tom není ani zdaleka tak špatně jako Tracy. nezapomínejte, že Kim má svého úžasného a věrného přítele Barneyho a ne jen jeho.
Někdy vraha dokážeme odhalit a někdy bohužel ne. Ale není náhodou úděl každého čtenáře odhalit kdo je vrah? Ať už si na to přijdeme sami a nebo nám to odhalí samotný konec knížky.
Knížku vřele doporučuji a těším se na další díl!!! :D

Anna27
27.12.2019 5 z 5

Za 2 týdny jsem přečetla 5 dílů této série a to o něčem svědčí. Opět maximálně čtivý díl, který vás prostě nepustí, dokud jej nedočtete. Kim je má oblíbená knižní postava, vidím v ní takového Roberta Huntera v ženském vydání. Kdyby se tihle dva v nějakém díle spojili, mohlo by to být fakt zajímavé. Děj, postavy, řešení případů...prostě TOP! :-)