Papírová princezna

Papírová princezna
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/526440/bmid_papirova-princezna-655530740102f.jpg 4 2052 2052

Royalové / Royalovci série

Tihle Royalové vás zničí! Ella Harperová se v prvé řadě snaží přežít. Spolu se svou přelétavou matkou se celý život stěhovala od města k městu, bojovala o přežití a věřila, že se na ni jednoho dne usměje štěstí. Po smrti matky ale Ella zůstala sama. Dokud se neobjevil Callum Royal. Vytrhl Ellu z chudoby a odvezl ji do svého sídla, za pěti syny, kteří ji nenávidí. Bratři Royalové jsou jeden přitažlivější než druhý, ale nikdo ji nepřitahuje tak jako Reed Royal, jenž je však odhodlaný poslat ji zpátky do slumů, ze kterých vzešla. Reed o ni nestojí. Prohlašuje, že Ella mezi Royaly nepatří. Možná má pravdu. Bohatství a luxus. Intriky a lži. Nic podobného Ella ještě nepoznala, a jestli má v paláci Royalových přežít, bude se muset naučit, jak být jednou z nich a zůstat přitom sama sebou.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Paper Princess , 2016

Mellisek
08.04.2019 5 z 5

Poutavý příběh - taková oddechová pohádka. Mě se líbila byť je pro "mladší čtenáře" :)

andrea4865
02.04.2019 3 z 5

Super příbeh,zvraty tajemstvi,intriky,kniha me bavila,tesim se na celou serii,

Fixa08
01.04.2019 5 z 5

Úplně chápu ty oslavné komentáře tady, četla jsem do tří hodin do rána, to už se mi nestalo ani nepamatuju. Knížka je opravdu skvělá, taková pohádka, od které se nemůžete odtrhnout.

CamrinWonder
21.03.2019 5 z 5

Bože... Doteď mi mrazí po zádech z toho, jak mi tahle kniha doslova vyrazila dech. Děj byl vskutku zajímavý, postavy byli ale dost předvídatelné, i závěr podle mě strádal kvůli určitým naznačováním svou sílu překvapení... I když to nemění fakt, že naše dvě autorky předvedly obdivuhodný výkon, co se týče stylu psaní, tvorba děje a postav nebo celkového dojmu, takže smekám dámy! A myslím, že ,,hláška'' na obálce je dosti výstižná - TIHLE ROYALOVÉ VÁS ZNIČÍ - mě opravdu zničili...

natuna
20.03.2019 5 z 5

Krásná pohádka, kterou jsem nedokázala odložit.

domina
19.03.2019 5 z 5

Nešla jsem spát, protože jsem potřebovala znát konec... A ten mě teda sakra překvapil. Jdu na druhý díl.

JarmilaNovotna
18.03.2019 5 z 5

Taková moderní Popelka, ale pěkně napsaná.

Bórborka
17.03.2019 4 z 5

Velmi čtivá kniha, o které snad musel slyšet každý. Chvíli jsem se bránila si ji přečíst, ale nakonec jsem neodolala. Nenadchla mě natolik, jak jsem doufala, ale rozhodně nebyla zklamáním. Děj mi chvílemi připomínal něco mezi telenovelou a pohádkou, ale způsob jakým autorky píší to vše uměly zachránit. Celkový pocit z knihy je velmi kladný, ale přece jenom má prostor na vylepšení.

Ivet1990
15.03.2019 5 z 5

Prvně jsem se bránila knihu si pořídit, ale po přečtení jsem si vyčítala, že jsem to neudělala dřív. Kniha byla napínavá až dokonce

TerryDee
10.03.2019 4 z 5

Další kniha, u které mě zajímalo, co na ni skoro všichni vidí. A proto jsem se rozhodla, že se do této sérii také pustím.
A musím říct, že jsem mile překvapena. Kniha byla zajímavá a zejména čtivá. Kluky Royalovic jsem si hned oblíbila, především Reeda. Jak nečekané! Hlavní hrdinka Ella mi přišla celkem sympatická, takže jsem s ní neměla nějaký problém. Nejvíce se mi zamlouvalo to napětí mezi Reedem a Ellou, protože to napětí se dalo doslova krájet. A jen jsem čekala, až tam něco mezi nimi bude.
Konec mě docela dost překvapil a koukala jsem na to jako blázen. A proto zvědavost na další díl je veliká.

JanickaP
28.02.2019 5 z 5

Napisu kometar jen k jedne knizce z cele serie. Nemám slov! Uplne me to vsechno totalne pohltilo, zamilovala jsem se do vsech knížek. Miluji Reeda i Ellu. Jsou stvoreni jeden pro druheho. Nechybi tu vtip (fakt jsem se u prvního dilu nekolikrat nahlas zasmala), je tu napeti, akce, laska, rodina... je tu zkratka vdechno, a proto me to nedovolilo prestat cist a hltat kazdou stranku. Vsem doporucuji.

any37
23.02.2019 5 z 5

Od téhle knihy jsem moc nečekala..., ale bože já potřebuju další díl. Bylo to napínavé, čtivě, super napsané. Tohle je snad moje první ne-fantasy série, která stojí za přečtení klidně i desetkrát.

Lenka_S
21.02.2019 4 z 5

Někde jsem četla, ze to je moderní Popelka, já si to nemyslím. Je to spíš příběh chudé holky, která se dodtane mezi "zlatou mládež" a snaží se přežít a neztratit hrdost. To že cestou potká pár přátel a možná i lásku je třešničkou na dortu. Knížka se četla velmi dobře, ale místy byla na mě až příliš vulgární.

Pohodarka84
16.02.2019 4 z 5

Popelka zase trochu jinak. Celá série mě moc bavila, skvěle se čte, nemohla jsem se odtrhnout. Místy jsem se smála nahlas...tuhle povedenou rodinku jsem si oblíbila

Petianka
12.02.2019 5 z 5

mám za sebou celou sérii a chci FILM :D nevíte náhodou někdo jestli to někoho už nenapadlo a tahle serie bude zfilmovaná? Všechny knihy byly skvělé, strhující a vzrušující, za mě teda nejlepší první tři díly o Elle a Reedovi :)

KáťaM.
10.02.2019 4 z 5

Víte, ono by bylo strašně jednoduchý se nad touhle knížkou povznést a říct, že to je brak. Já si ale uvědomuji, že už nejsem cílová skupina. Je to takové BDSM pro mladší, kterému se nevyhýbají klasická klišé (prostředí bohatých, mocných, krásných... lidí). Když si představím, že se nějaké slečně dostane kniha podobného ražení do rukou poprvé a ještě s takovou sarkastickou hrdinkou, musí to být vážně jízda a vůbec mě nepřekvapuje tak vysoké hodnocení. Utvrdilo mě to v přání mít jednou děti - kluky, fakt mě "děsí," co by jednou četly "moje holky," když dnes je k dostání tohle...
Vytkla bych název - nevím, jestli se někde minul překlad s originálem, ale nepřijde mi teda moc přiléhavý. Trošku mě rozzuřilo, jak se hlavní hrdinka "mstila" jednomu drzému nápadníkovi, to už bylo trošku moc, ale kolem a kolem... Nepřiznala bych to nahlas, ale mezi námi, Royalové mě taky pohltili a přečetla jsem si super knihu. A když vidím ta hodnocení dalších... Ne, to nepřiznám! :-)

laura
09.02.2019 5 z 5

Takže jo, dostalo se to ke mě náhodou, moje náhradní dcera mi prostě oznámila, že si to musím přečíst - a tak jsem tedy četla... A přiznávám že ač dávno nejsem cílová skupina, příběh mě pohltil, bavil a já se od něj nemohla odtrhnout, jedna z nejlepších knih young adult, co jsem v poslední době četla... Knihu jsem v podstatě schramstla nadvakrát :) A určitě se k ní ještě někdy vrátím, protože jo, byla fakt dobrá...

Red-haired
06.02.2019 4 z 5

Jako oddychovku určitě doporučuji, četlo se to samo. Opravdu to dost připomíná Rosemary Beach, ale vůbec mi to nevadilo.

Nikca20
03.02.2019 5 z 5

Neskutečná kniha a její pokračování

marcyjell623
24.01.2019 5 z 5

Když se Elle Kennedy změnila na Erin Watt nejdřívě mě napadlo proč? Vždy pod svým starým pseudonymem byla skvělá a serie Off Campus neměla prakticky chybu.... Pak mi došla nová spolupráce :)
Papírová princezna za mě byla super a celá serie má u mě privilegijní místo v knihovně... Royallové zničili jak jí tak i mě. Tolik intrik a tajemství je na jednu rodinu dost a co teprve na přistěhovaleckou holku :D