Papírová princezna

Papírová princezna
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/526440/bmid_papirova-princezna-655530740102f.jpg 4 2054 2054

Royalové / Royalovci série

Tihle Royalové vás zničí! Ella Harperová se v prvé řadě snaží přežít. Spolu se svou přelétavou matkou se celý život stěhovala od města k městu, bojovala o přežití a věřila, že se na ni jednoho dne usměje štěstí. Po smrti matky ale Ella zůstala sama. Dokud se neobjevil Callum Royal. Vytrhl Ellu z chudoby a odvezl ji do svého sídla, za pěti syny, kteří ji nenávidí. Bratři Royalové jsou jeden přitažlivější než druhý, ale nikdo ji nepřitahuje tak jako Reed Royal, jenž je však odhodlaný poslat ji zpátky do slumů, ze kterých vzešla. Reed o ni nestojí. Prohlašuje, že Ella mezi Royaly nepatří. Možná má pravdu. Bohatství a luxus. Intriky a lži. Nic podobného Ella ještě nepoznala, a jestli má v paláci Royalových přežít, bude se muset naučit, jak být jednou z nich a zůstat přitom sama sebou.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Paper Princess , 2016

Tesset
17.01.2019 3 z 5

Z téhle knihy mám dost rozpolcené pocity. Četlo se to parádně, rychle to utíkalo, bavilo mě to moc, ale ... Místy mi to přišlo jak řecká tragédie. Z čeho jsem byla vážně znechucena byly "milostné" scény, které si Callum odbýval před svými dětmi, dále to co prováděly sedmnáctileté děti (a to od nich nejsem věkem až tak daleko) - alkohol, rvačky ok, ale opět ten sex (kdo takový je v 17 hm?) - tomu bych uvěřila max až ve vysokoškolském prostředí, a další věc která mi přišla až incestní (ano, vím, že doopravdy nejsou příbuzní) bylo to jejich oslovování sestřičko a brácho a pak bezstarostné líbání. Jedno velké fuj. Proto jen tři hvězdičky. A, ačkoli tam místy je typické chování teenegerů, lidi pod 20 by to číst neměli, aby nezískali dojem, že toto je normální.

Sarah11
12.01.2019 4 z 5

Tahle kniha není bůhvíjak obohacující je to spíš taková jednohubka, když si chcete odpočinout a máte chuť na něco jednoduššího, nicméně svůj účel plní skvěle, proto jsem byla zprvu rozhodnutá, že dostane pět hvězd. V rámci žánru to bylo přesně to, co jsem očekávala. Myslím, že všichni jsme podobný příběh četli nebo viděli ve filmové podobě milionkrát, ale alespoň mě nikdy nepřestane bavit a vždy u toho skvěle vypnu. Moje nadšení ale zkazilo přibližně posledních dvacet nebo třicet stran, které jsou vlastně jen popisem toho, jak si hlavní hrdinové strkají jazyky do krku a jak to Elle "vibruje na místech, o kterých ani nevěděla". Za další, ale už o něco méně závažnou chybu, považuji náhlý obrat od úplné nenávisti ze strany Royalovic bratrů k naprosté lásce a oddanosti a taky to, že Ella očividně nemohla pomoct svému rozkroku a pořád ji to táhlo ke klukovi, kterého skoro nezná a vlastně ho strašně nesnáší. Ani nemluvím o tom, že hlavní hrdinka se neustále ohání tím, že dělala striptérku, aby uživila sebe a nemocnou matku, ale jakého člověka, který to má alespoň trošku v hlavě srovnané, běžně napadne jít ve finanční tísni tančit do stripklubu nebo točit lechtivé snímky? Vážně není jiná možnost? Nicméně to asi k podobnému typu knih patří, takže jsem schopná to tolerovat, dokonce mě to ani nějak neotravovalo, jen mě to donutilo k zamyšlení. Jsem zvědavá na další díly.

katslana
07.01.2019 4 z 5

Pořád to byly takové pubertální tanečky o ničem ale konec mě překvapil. Proto 4 hvězdy. Jinak by byly 3. Rozhodně doporučuji slečnám max do 20 let.

Ivuska.09
31.12.2018 3 z 5

Přiznám se, že jsem čekala trochu víc, než jsem nakonec dostala. Tahle série je vyhlášená, pokud by nebyla, ani má očekávání by nebyla tak vysoká. Nicméně čtivé to je a chápu, že mladým se kniha líbí.

Ulrika
27.12.2018 5 z 5

Kniha mě bavila. Taková neotrela verze Popelky :)Už jsem začala číst druhý díl.

Ninde
22.12.2018 5 z 5

Úžasný příběh, úplně mě pohltil, že jsem nemohla přestat číst.
Hned se pustím do druhého dílu.

sofie92
11.12.2018 5 z 5

Za mě nejlepší kniha série. Stále se k ní vracím.

Aileena
22.11.2018 3 z 5

Četlo se to snadno, stejně snadno, jako jsem byla ve 3/4 rozhodnutá, že další díl už nemusím, možná někdy jako oddechovku. Pokud máte stejný plán, vynechte poslední kapitolu, protože je psána cíleně, aby tento váš záměr překazila :-D. Nejsem cílová skupina, ale jako harlequin pro čtrnáctileté a výš bych asi doporučila.

Markysek45
20.11.2018 4 z 5

Pěkná romantická oddechovka s otevřeným koncem, který nutí do dalšího dílu. Žádná velká překvapení se sice nekonají, ale moje očekávání to splnilo.

tinka99
13.11.2018 5 z 5

Upřímně, jsem ráda, že jsem tuhle sérii objevila až teď... Nevím, co bych dělala, kdybych si přečetla první díl a nemohla se hned vrhnout na druhý...

Ester71
13.11.2018 5 z 5

Příjemná oddechovka. Trošku předvídatelná, ale nic to neubírá na její čtivosti. Těším se na další díly...

evca7271
05.11.2018 4 z 5

Sice kniha je dost predvidatelna,ale stejne se me libila.

blanci
24.10.2018 4 z 5

kniha pěkná a má strhující děj jen nechápu jak mohla být zařazena do literatury pro děti když je tam tak velké množství erotiky a vulgarizmů !!!! to bych svým dětem nikdy číst nedala.

Lilča
21.10.2018 5 z 5

Cetla jsem o tehle knize i dost negativnich komentaru...Mně se ale kniha dost libila. Ma dobry dej,ale konec... Je dobre,ze ho autorka nechala fakt hodne otevreny,takze si velka vetsina ctenaru proste musi precist dalsi dil...Ja patrim mezi ne a opravdu se na dalsi dil tesim...

Emičkazknihy
20.10.2018 4 z 5

Kniha byla čtením, které mě ze začátku příliš nepobavilo, dokonce ani nezabavilo. Spíše se jednalo o výzvu pro mě, kolik stránek od začátku přečtu. Kniha mě neoslovila, protože začátku se jednalo o téma POPELKA. Poté se kniha předělala na knihu zajímavé pojednávání o skutečném životě a předsudcích společnosti. Šlo o román ze střední školy, tedy bylo to docela obvyklé a nejednalo se o žádnou raritu. Autorka se na konci knihy dostala do přílišných podrobností, ve kterých se jednalo o témata v tajné místnosti naši společnosti a mládeže, pokud víte co myslím. Kniha ve mě zanechala dojem odpočinku a zároveň čilosti.

LinVa
20.10.2018 3 z 5

příjemné oddychové čtení. Svižné a má to spád. Spousta tajemství, která Vás nutí se těšit na odhalení. Poslední kapitoly snadno nalákají na čtení dalšího dílu.

salča
15.10.2018 5 z 5

PÁNI !!!
Zbožňuji tyhle autorky,ale čtení této série jsem dlouho odkládala.Nezaujala mě ani obálka ke knize a ani mě nějak neupoutala anotace-princezna, palác...oproti předešlým sériím z hokejového prostředí asi nic pro mě.Ale co, nakonec je to přece Erin Watt a ty skvělé komentáře..
Tak jsem tedy začala.Bylo to tak úžasně čtivé, poutavé, energické a vtipné.Ella byla sympatická, milá a něžná dívka.Reeda jsem postupně začala taky zbožňovat.Líbilo se mi to neustálé popichování a jiskření mezi nimi.
Skvělé čtení a teď jsem ráda, že mám všech pět dílů a můžu číst jeden po druhém.Navíc ve druhém díle střídavý pohled Reeda i Elly, což je ještě lepší.5*-jak jinak.

Klarsik3
08.10.2018 3 z 5

Jako bych znovu četla serii Rosemary Beach.. Tím že moc nečtu anotace tak většinou nevím do čeho jdu.. Viděla jsem jen ohlasy jak je to super knížka tak jsem to zkusila a nestačila jsem zírat.. Tohle jsem nečekala někdo mi měl říct o těch sexy řadách možná bych si to pak nebrala do práce na noční :D Je to čtivé úplně jsem tomu propadla a přečetla to na jeden zátah.. Určitě při téhle knize přijde člověk na jiné myšlenky..

1259
03.10.2018 5 z 5

Konečně se nějaký příběh odehrává v jiným kontextu, než jen sexuálním. I když to tam je samozřejmě taky, ale jde tam i o další věci. Po dlouhý době klidný a odpočinkový čtení.

Tereziee
29.09.2018 4 z 5

Jo, tohle bylo dobrý. Po všech thrillerech a detektivkách, který mám za sebou to byla krásná oddechovka. Je to čtivý, ale má to strašně moc nedostatků. No, prostě je to taková pohádka, ale i tak mě to moc bavilo. Konec byl hodně, hodně otevřený a já si určitě přečtu i další díl, protože mě jednoduše zajímá, co bude dál.

Jediný, čím jsem byla dost překvapená byl popis sexuálních scén. V knihovně jsem tuhle knížku našla v dětským oddělení :D Po přečtení bych ji možná zasadila mezi 50 odstínů, protože některé ty popisy...noo