Piatok trinásteho

Piatok trinásteho
https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/326708/bmid_piatok-trinasteho-ojM-326708.jpg 3 16 16

Lincoln MacAlistair požiadal o záchranu Karen Millerovej, ktorá leží po dopravnej nehode v kóme, lekára Nikolaia Sandora. Karen sa odmieta vrátit do života, hoci jej zranenie vôbec nie je také vážne, aby jej hrozila smrť. Nikolai Sandor prežil osobnú tragédiu a pokladá Kareninu záchranu za šancu uľahčiť svojmu svedomiu... Voľné pokračovanie úspešnej romance V hodine dvanástej (LS 99).... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Wist

Mac's Angels: Sinner and Saint, 1996

maafa
18.11.2020 3 z 5

Stejně jako čtenářka pode mnou jsem ji četla kvůli výzvě. A nemůžu říct, že by mě to nebavilo. Bylo to milé, nenáročné čtení na jeden večer. Taková jednoduchá červená knihovna, ale čtivá. Dala bych 3,5 *, kdyby to šlo, ale nejde, tak 3:).

MinaHawke
05.10.2020 3 z 5

Knihu jsem také přečetla, protože se mi hodila do čtenářské výzvy, ale nelituji. Je to taková romantická jednohubka.

Zaboracka
27.08.2020 3 z 5

Příjemná nenáročná oddechovka na letní odpoledne. Zamilovaný příběh, který je založen na ztrátě paměti hlavní hrdinky a lékaře, který ji probere z kómatu netradiční metodou.

Pauvka
16.04.2020 4 z 5

Ke knize jsem se dostala jen diky ctrnarske vyzve a jako bavila me :-)! Dej byl napinavy a zaver prekvapujici.

uminaa
25.01.2020 1 z 5

Človek má až chuť škrtnúť zápalkou :( Neviem, či je to tým, že mi to príde ako... hrôza, alebo len nebol vhodný čas na prečítanie :( Možno v iný deň, v inom živote... ťažko povedať! Jedno však viem určite, druhýkrát to čítať nebudem! Aspoň si môžem vyškrtnúť druhú tému z čitateľskej výzvy.
Jedna hviezdička za snahu.

munka
13.01.2020 4 z 5

Klasická Love storka so sympatickými hlavnými hrdinami a neočakávaným "zloduchom" .