Popravčí

Popravčí
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/400416/bmid_popravci-iXV-400416.jpg 5 3205 3205

Robert Hunter série

Ví, co tě na smrt vyděsí… V losangeleském kostele leží na oltářních stupních zkrvavené, bezhlavé tělo kněze. Je pečlivě naaranžované, nohy natažené, paže křížené na hrudi, ale nejhrůznější ze všeho je, že hlavu kněze někdo vyměnil za hlavu psí. Ze začátku je detektiv Robert Hunter přesvědčený, že jde o rituální vraždu. Jenže když se objeví další mrtvoly, je nucen situaci přehodnotit. Všechny oběti zemřely způsobem, kterého se bály ze všeho nejvíc. Jejich nejstrašnější sny se staly skutkem. Ale jak o nich mohl vrah vědět? A co spojuje tyto zdánlivě nahodilé oběti? Hunter se ocitá na stopě přízračného a sadistického vraha – někoho, kdo má zřejmě schopnost číst myšlenky svých obětí. Někoho, kdo dokáže vycítit, co oběť nejvíc vyděsí. Někoho, kdo se nezastaví před ničím, aby dosáhl svého zvráceného cíle.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

The Executioner , 2010

Ctenar1202
27.07.2019 5 z 5

Chris Carter....autor, ktery ctenare uchvati svym psanim. Je to prvni kniha, kterou jsem od nej cetla a rozhodne ne posledni. Jeho dokonale podrobne liceni brutalnich vrazd ctenare znechuti a jeste vic donuti cist dal a dal. Mistr v odkryvani vysetrovani. Urcite si musite jeho knihy precist.

Bee240
24.07.2019 5 z 5

Co na to mám říct Chris Carter je špičkoví autor a to jak dokáže popsat vraždu je tak morbidní a detailní. Je to mistr v popisování utrpení. Jeho knihy jsou zvrácené a děsivé. Ale jako celek je to dokonalé dílo.Opět tu máme detektiva Roberta Huntera s jeho mladým kolegou Carlosem Garciou kteří spolu řeší případ vraha zvaného Popravčí. Pomalu se prokousávají složitým případem a metodicky postupují dál. Opět mají proti sobě šíleného , drastického a morbidního vraha , který se vyžívá ve strachu svých obětí.
Kniha byla čtivá a velmi drastická ale to je prostě Carter. Jeho knihy jsou mistrovská díla. Kdo nečetl rozhodně doporučuji , je to úžasné morbidní čtení.

alibaba72
17.07.2019 5 z 5

Chris Carter je fakt dobrý autor, Popravčí je dle mého názoru stejně dobrý jako první příběh Dvojitý kříž. Já tu knihu přečetl na jeden zátah a myslím, že tak týden budu číst jen pohádky o princeznách, abych se připravil na další případ detektiva Huntera.

Pauline23
14.07.2019 4 z 5

Druhá kniha série s Hunterem a Garciou...no kniha je čtivá, toť vše. Konec rychlý a nepromyšlený. Celkově je to takové ploché. Nic člověku kniha nedá. Zbytečná brutalita a jestli si přečtu další díl je ve hvězdách. Tento byl lepším než první. Ale přečetla jsem a zapomenu.

vladka321
14.07.2019 5 z 5

Kniha mě doslova nadchla. Autor mi byl doporučen a jsem ráda, že jsem uposlechla. Velmi dobrá detektivka, rozhodně si přečtu i další autorovy skvosty.

fis.rena
14.07.2019 5 z 5

Já se zamilovala,není pochyb :D
"Dvojitý kříž" mě nastartoval a teď už ten pedál rychlosti začíná zvolna klesat k podlaze a nabírám nikoli rychlost,ale obrovskou touhu po dalších Chrisových knihách. Hřeje mě už jen myšlenka,že se mi všechny skví v knihovně. V opačném případě by nastoupila panika :D

Tento příběh je jednoduše bomba...to provedení vražd,jejich popis, vysvětlení...no já padám blahem. Už,už jsem si říkala "a máme tě, grázle" a ono ne,hele. Dávkování napětí je prostě dobře nastavený a vyvážený jako Hunterova oblíbená single malt.
Užijte si čtení a nezapomeňte...
"Vím,co tě na smrt vyděsí."

monte
07.07.2019 5 z 5

Autorovi tleskám, opět skvělá detektivka. Robert s Carlosem jsou sympaťáci

Allla9
03.07.2019 5 z 5

Jsou knížky, u kterých nemůžu jíst. Tato je jedna z nich. Přesto sáhnu i po další knize z tvorby spisovatele Chrise Cartera. Kniha je strhující.

janca1705
02.07.2019 5 z 5

Mám přečteny už téměr všechny jeho knížky, co budu pak dělat? Jsem na něm závislá :)

Anna27
27.06.2019 5 z 5

Zase skvěle napínavý příběh, který má více zápletek. Napětí po celou dobu, občas jsem se teda i bála. Kdyby to bylo zfilmované, tak se určitě dívám přes prsty. Na nočním stolku mám další 3 díly a už se na ně těším. Tahle kniha mi zabrala jen pár hodin, tak je čtivá.

Lenka8418
26.06.2019 5 z 5

Opět bomba,vtáhnutí do děje,má to spát. Skvělé. Líbilo by se mi,kdyby podle nějaké Carterovi knihy natočili film . Třeba se někdy dočkám:o). Jdu na další jeho knihu

maličkán
22.06.2019 5 z 5

Druhý díl opět super jako Dvojitý kříž. Včera jsem dočetla a hned jsem se pustila do dalšího dílu. Mám je všechny mimo jeden (zatím), tak myslím pojedu jeden za druhým.

evickakyticka
19.06.2019 2 z 5

Knihu jsem přečetla na doporučení, sama bych po ní nesáhla. To je jen taková malá omluva za hodnocení hned na úvod. Prostě mi přijdou všechny detektivky jak přes kopírák. Vraždy, jejich popisy, vyšetřovatelé, konečné rozuzlení. Takové knihy ve mně vůbec nic nenechají. Příště si dám pozor a radši sáhnu po něčem jiném.

davas
06.06.2019 5 z 5

Opět kvalitní příběh,psaný velmi čtivě potvrdil vysoké hodnocení,které i já potvrzuji pětkou ...autor má až neskutečné nápady ohledně vražd

Michaela468
26.05.2019 5 z 5

Skvělá knížka, stejně jako všechny ostatní od Cartera

jankaander
25.05.2019 5 z 5

Super bezva série. Moc mě to baví a jdu na další.....

Nikusscha
24.05.2019 5 z 5

KNIHA NENÍ PRO SLABŠÍ POVAHY.....Opět brilantní zápletka. Není co dodat. Místy byl děj tak detailně popsaný až se mi chtělo zvracet. Nicméně autor píše naprosto excelentně a proto ho řadím mezi mé oblíbené. Jdu číst další... za mě 5/5 *****

Costanzo
22.05.2019 5 z 5

"Vím, co tě k smrti vyděsí..." myslím, že tahle věta vypovídá dost o tom, co můžete od knihy očekávat. Po přečtení pár stránek mne přešla chuť úplně na všechno....Carter je pověstný tím, že svým čtenářům opravdu dává zabrat. Tato kniha není procházkou v růžové zahradě, ale notnou dávkou brutality a surovosti. Popis jednotlivých vražd je tak ohavně reálný, že si říkáte, jestli má autor tak zvrácenou fantazii...nicméně je nutno podotknout, že Carter se jako člen týmu soudní psychologie setkal s pěknou sbírkou masových vrahů a viděl jejich zvrácené duše...proto ten skvělý děsivý a reálný popis. Nicméně tohle je přesně ten šálek kávy pro pravé fandy krimi, za mě topová série s Robertem Hunterem.

Enny06
19.05.2019 5 z 5

Skvělá kniha.

Colletka
15.05.2019 5 z 5

Jedním slovem, paráda! Ani v 85% přečtené knihy jsem stále nedokázala odhadnout, kdo by mohl být vrahem. Knihy od Cartera se čtou jedna báseň.