Poslední nádech

Poslední nádech
https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/263024/bmid_posledni-nadech-263024.jpg 4 323 323

Devětadvacetiletá Eva několik měsíců po svatbě zjišťuje, že její manžel Jackson nebyl tím, kým tvrdil, že je, a uvědomuje si, že se zamilovala do muže, kterého vlastně vůbec neznala.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

A single breath, 2014

ivdol
07.12.2017 3 z 5

Nevím. Milá knížka, ale pro mě - neurazí, nenadchne.

Aneleh
12.11.2017 4 z 5

Bylo to čtivé, ale trochu moc zbytečně natahované. Navíc nemám ráda potápění, ale příroda a prostředí je dobře vykreslené. Je to romantický příběh, který má však k realitě dost daleko. Nedovedu si představit, která žena by měla tolik finančních prostředků na tak dlouhé pátrání. Z čeho vlastně žila Eva, se nepíše, zato stále cestovala. Už během čtení se dalo leccos domyslet a ten konec, který si máme taky udělat podle svého...dohromady mi to vlastně moc nedalo a dočetla jsem jen ze zvědavosti.

Nikola995
19.09.2017 5 z 5

Skvělá kniha,napínavá od začátku do konce a jsem moc ráda,jak to dopadlo.Hlavní hrdinka byla velmi silná osobnost,jelikož takovou nálož lží by zvládl málokdo. Jsem moc ráda,že jsem na tuto knihu narazila.Doporučuji všem ženám :-)

Aleh
18.06.2017 4 z 5

Napínavý příběh, který vás vtáhne do děje hned na začátku a nepustí vás, protože chcete vědět, jak to bude dál. Příběh je opředen spoustou tajemství a tak vás zajímá, co je vlastně pravda a co je lež. Eva krok za krokem zjišťuje, že nic není tak, jak to kdysi bylo a že svého manžela vlastně vůbec neznala. Při pobytu v Tasmánii, kde pátrala po jeho minulosti, objevila i kouzlo potápění, protože se najednou objevila v úplně jiném světě, kde nic pozemského neplatí. Čeká vás děj plný záhad a také překvapivých odhalení.

DariDerek
19.04.2017 5 z 5

Když porovnám Modrou a Poslední nádech, tak nádech vyhraje. Jde už jen o to, že je to mnohem uvěřitelnější, mnohem schůdnější než Modrá v Modré. :-) Pokud jste nečetli, i tak Modrou doporučuji! :-)
U Posledního nádechu vám plno věcí dojde, jak to asi bude, ovšem autorka si dokáže pohrát se slovy, že vám vaše bystrá mysl není překážkou a i přes to, že nebude překvapeni, jak co dopadne, tak si čtení užijete. Mi se líbilo, jak i v těch nejobyčenějších chvílích dokázala vystoupat napětí tak, aby člověk do poslední chvíle přemýšlel, jestli se nemýlil... Pro mě naprosto skvělý zážitek - více v recenzi v záložkách ;-)

Pet007
29.11.2016 3 z 5

Celkem čtivá kniha. Trochu mi připomínala nějaký film.

Misha11
09.11.2016 4 z 5

Knížka se mi četla dobře, měla příjemnou atmosféru, krásně vykreslené pocity a prostředí Tasmánie bylo dokonalé
Moc se mi líbilo postupné odkrývání pravdy, gradace příběhu a především to, že do sebe vše zapadalo a konec.. byl skvělý. Zvrat (ke konci knihy) jsem očekávala, ale k příběhu mi sedí. Fajn román pro ženy, můžu doporučit.

kika 13
27.09.2016 5 z 5

Mohli bychom promarnit celý život tím,že si budeme přát,aby to bývalo jinak.Máme co máme a já jsem za to vděčná.
Román je parádní kousek ke čtení touha vědět ajký bude konec Vás žene dál a dál ve čtení.

dzucka
21.09.2016 4 z 5

kniha se mi celkově líbila..jen jsem něco zvládla odhadnout..děj, co se týče těhotenství apod.
jinak vlastně ani nevím, co si mám myslet o konci knihy..podle mě to chtělo trochu konktrétnější zakončení..ale jinak se velice dobře četla :-)

Leniiis
28.08.2016 5 z 5

Parádní knížka. Napínavá od začátku až do konce. A jsem ráda, že to dopadlo tak, jak to dopadlo.

zuzana2599
21.08.2016 5 z 5

Knížka se skvěle četla, příběh postupně gradoval a já se nemohla dočkat, jak to vlastně všechno skončí... Konec se mi líbil nejvíc, ty pochybnosti Evy, ta nerozhodnost, váhání, postupné rozplétání pravdy a lží a jako bonus krásné exotické prostředí daleké Tasmánie. Byl to takový jemný psychothriller pro ženy.

Danago
04.07.2016 5 z 5

Moc pěkná knížka. Líbila se mi stejně jako Modrá. Je tu napětí a překvapení po celou dobu děje. Moc dobře se mi knížka četla. Když sem začala, už sem se od ní nemohla odtrhnout.

lefa
08.06.2016 3 z 5

Příjemné oddechové čtení.

jasmína
28.05.2016 5 z 5

Spíš relaxační román pro ženy a vůbec špatný, ačkoliv mě brzy došlo o co půjde.....

Rodaw
10.05.2016 3 z 5

Fajn román pro ženy :-))

bookcase
22.03.2016 5 z 5

Není to typický psychothriller, ale četl se mi dobře.

jluky
28.12.2015 5 z 5

Jemný romantický thriller - tak by som to nazvala. Kniha sa mi veľmi páčila a za seba: doporučujem. Knihu som si želala pod stromček - a splnila moje očakávanie!!

genie
26.12.2015 2 z 5

Přiznám se, že mě román moc nenadchl ... Prostě červená knihovna s bezchybnou hlavní hrdinkou. Knížka mi v určité části začala být dlouhá a překombinovaná. Do posledních kapitol jsem se musela nutit a to se nestává často :-(.

mariva
30.11.2015 5 z 5

Po přečtení autorčiny knihy Modrá jsem hledala něco dalšího od této autorky, jinak bych zřejmě po této knize nesáhla. Obálka moc lákavě nepůsobí, ale zdání klame. Příběh vtáhne do děje hned po prvních stránkách a napětí je udržováno téměř až do konce. Pak už si asi čtenář domyslí, jak to vše dopadne, ale od počátku až do konce je to výborné napínavé čtení, od kterého se nechce vstát.

ewisek22
29.11.2015 4 z 5

Kniha se autorce moc povedla. Z Jacksona se vyklubal pořádný prevít, jen co je pravda:) Do prostředí Tasmánie, které autorka v knize popisuje, jsem se doslova zamilovala. Má představivost pracovala na plné obrátky a já se potápěla společně s Evou a Saulem a trávila dny "nicneděláním". A ta obálka knihy je dokonalá:) Dávám čtyři hvězdičky.