Příchuť zla

Příchuť zla
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/541198/bmid_prichut-zla.jpg 5 299 299

Madison Harperová série

Madison Harperová s pomocí Natea Monroea konečně očistila své jméno. Teď musí znovu vybudovat svou kariéru a také vztah se synem, s nímž se během uvěznění nesměla vídat. Hned první den cestou do práce Madison najde havarované auto, v něm spoustu krve a opuštěné batole. Vzápětí se rozjíždí vyšetřování plné komplikací. Nateovi se mezitím ozve otec Jack Connor, což nevěstí nic dobrého. Vezme spravedlnost do svých rukou, nebo ďábelského kněze přenechá s největším sebezapřením policii?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: audiokniha , Voxi

Little Girl Taken, 2021

Interpreti: Karolína Půčková

katka134
09.10.2024 audiokniha 4 z 5

Zajímavé a napínavé.
Pro Madison to byl určitě naročný případ. I Natae se jistě zapotil. A Brody si to užíval.
Těším se na další díl.

Janaves
30.09.2024 5 z 5

Jedna z nejlepších sérií, kterou jsem kdy četla.

lucakuca
21.09.2024 5 z 5

Zatím nejlepší díl ze série! Autorka si se mnou hrála jako kočka s myší a opět jsem ji na všechno skočila! Díky za to!
Uhhha, ještě teď mně nepříjemně mrazí a tečou slzy.
Pravá nefalšovaná krimi lahůdka!

AndreaOn
30.08.2024 5 z 5

Poslechuto jako audiokniha. Musím říct, že série je s každým dílem lepší a propracovanější. Napínavé a zvratové až do konce. V této knize se vyřešila linka Natea. Tak jsem tedy zvědavá, která linka se bude uzavírat příště.

Ahinka
25.08.2024 5 z 5

I třetí díl si udržel napínavost a stále mě ty nečekané zvraty překvapovaly a bavily. Silnou stránkou této série jsou samotní vyšetřovatelé a hlavně jsem si oblíbila Brodyho.

Martule44
19.08.2024 5 z 5

Tak tahle příchuť byla vskutku zajímá. Příběh se napínal a zamotával, až jsem každou chvíli odsoudila někoho jiného:-)
Opět skvělé čtení!

Mandlevest
14.08.2024 5 z 5

Výborná série, čtivá a napínavá se sympatickou Madison, které zdatně sekunduje Nate. Oba dva už vyřešili, zdá se, své kostlivce ve skříni a tak se mohou vrhnout na vyšetřování dalších případů, které na ně v městečku Lost Creek čekají. A nebude jich málo, na goodreads už je osm dílů série, ten osmý vyjde na podzim, a všechny jsou nadprůměrně hodnocené. Vždy mám radost, když objevím sérii, která mě zaujme nejen vyšetřovaným případem, ale má i něco navíc. Zde se moc povedl psí parťák Brody a také se rýsuje jedno moc zajímavé vyšetřování, které se stalo už před lety. No, je se na co těšit, já u toho určitě budu, čtvrtý díl, který u nás již vyšel, je zamluvený v knihovně. Plný počet, bez dlouhého přemýšlení :-).

jarmila7388
09.08.2024 5 z 5

Napínavý díl plný zvratů.V jednu chvíli jsem se bála,ze Nateho zabije otec Connor.A zbožňuji toho psa Brodyho.Uź se třesu na další díl.

hanzmb
08.08.2024 5 z 5

Nevím, kam až se hodlá dostat autorka kvalitou svých děl, ale už tento 3.díl je na skoro nemyslitelné úrovni. Jak jsem byl nadšen prvními 2, tak tady to je ještě o nějaký level lepší. Krimi zápletky perfektní. Měl jsem trochu strach z happy-endového návratu Madison k policii. Ale zbytečně. Tady si to "vyžírá" i za roky zpět. Nikdo ji nedaruje ani to nejmenší. Jak jsem čekal, pohnul se i Nateův příběh. Obrovské očekávání příštího dílu, kdy budou mít oba hrdinové "volné ruce" a možnost plné spolupráce.

Majulle
06.08.2024 5 z 5

skvělá série :)

Silvie1991
05.08.2024 5 z 5

Tato série je skvělá a je pokaždé sázkou na jistotu. I tento díl byl napínavý a plný zvratů, autorka nám i tady zabrnkala na citlivou strunu, ale ráda jí to odpustím a těším se na další díl.

ivoiro
04.08.2024 5 z 5

Jo, opět skvělý příběh této série. Těším se na další pokračování osudů našich hrdinů.

marekB78
22.07.2024 5 z 5

Zamiloval jsem si tuto sérii. Každým dílem se zvyšuje kvalita. Těším se na další díl a zajímá mě, jak bude pokračovat vývoj hlavních hrdinů :)

dennictenar
16.07.2024 5 z 5

Super díl. Tuto sérii zařazuji mezi své oblíbené a už se těším na další díl. (Sice je to 5*, ale kvalitě mého oblíbence Chrise Cartera se to ještě nerovná, tam je laťka moc vysoko a všechny knihy bohužel prochází srovnáním.)
Moje hodnocení: 95%

Nelly
16.06.2024 4 z 5

(SPOILER) Opět skvělý díl, napínavý a zamotaný, série prostě stojí za přečtení. A že linka s C. už nebude pokračovat, mi nevadí. Někdy se vyplatí nenatahovat... Jen mne mrzí, že už zde nebude R.

Duchoslp
14.06.2024 4 z 5

Návrat Madison k policii jí zavede k hodně zamotanému případu. Tahle linie byla v pohodě, ale Nate a otec Connor? Asi jsem čekala něco víc. Celkově, ale hodnotím pozitivně

petrarka72
07.06.2024 3 z 5

Wendy Dranfield volí mimořádně srdceryvné případy, sázka na děti a dospívající jí potřetí vyšla. Poslední třetina skvostná, do té doby musí čtenář překousat pár klišoidních a nudných kapitol, ale většinou to frčí. Nate konečně jakžtakž bez viny (jeho případ má žel předvídatelný konec, nic rafinovaneho nečekejte) a zaděláno na pokračování.

Dandulka
05.06.2024 5 z 5

Začnu od konce. Srdceryvný konec u mě vyloudil i malou slzičku. Jinak byl příběh opět brilantně napsán. S radostí čekám na další díl.

cornetka
02.06.2024 5 z 5

I tento díl je plný napětí, naděje, ale i bezmoci nebo touze po odplatě. Hlavně tedy druhá půlka byla pořádně akční a děj nabíral na obrátkách. Opět jsem jen zírala, jak se případ zamotal a jak se podařilo Madison všemu přijít na kloub. Je to člověk na správném místě, protože jde za svým cílem, je spravedlivá a zároveň dokáže být empatická.

anovy64
29.05.2024 5 z 5

Skvěle napsaný i třetí díl, který navazuje na předchozí dva díly a posouvá příběh Madison a Natea zase o kus dál. Oběma moc fandím a už se těším na další díl.