Příhody kocourka Zrzečka

Příhody kocourka Zrzečka
https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/231944/bmid_prihody-kocourka-zrzecka-231944.jpg 5 18 18

Kocour Zrzeček série

Příhody malého zrzavého kocourka, který žije u hodné paní a seznamuje se s příjemnostmi i nástrahami okolního světa. Poznává věci v kuchyni, v komoře, v koupelně, v dětském pokojíčku, a protože je všetečný, zažívá spoustu dobrodružství.

Annabelka
23.11.2022 5 z 5

Výborná kniha, synovi je 7 let a přesto je to jeho oblíbená. Jednoduché příběhy, krásné obrázky, které pomůžou dítěti s fantazií.

verense
26.01.2022 4 z 5

Pěkné krátké příběhy ze života jednoho kocourka, ideální čtení pro děti, které si nepotrpí na princezny a rytíře, ale mají radši povídání o reálném světě.
Mně trochu vadila odfláknutá korektura (pravopisné chyby, chybějící písmena ve slovech, tatáž slovesa v jednom souvětí...) a taky bych si pohrála s řazením kapitol (třeba po tom, jak se Zrzek umazal ve sklepě od uhlí, bych čekala kapitolu o koupání), ale já jsem na dětskou literaturu dost hnidopich, tak mě neberte zas tak vážně. ;-)

Barabora
31.12.2020 5 z 5

Moc pěkné příběhy.

Kniha vypráví o kocourovi Zrzečkovi, který bydlí se svojí paničkou.
Kocourek se však nikdy nepoučí a vždycky musí něco provést.

Vtipné příběhy pro menší děti.
Dobrá knížka pro první čtení.

Doporučuji

petshopačka
31.12.2018 5 z 5

Vtipné příběhy o zvědavém kocourkovi. Nejvtipnější bylo, jak Zrzeček vypil babičkám punč. Těším se na druhý díl.

Kopretina_aku
30.10.2018 5 z 5

Dětem se líbí a baví je číst příběhy i vícekrát.

HancaB82
29.08.2018 5 z 5

Pěkná knížka o kocourkovi Zrzečkovi. Krátké kapitoly u kterých vydrží i malé děti. Knížka je jinak vhodná pro začínající čtenáře. Osobně se mi ovšem líbily více Nové příhody kocourka Zrzečka. Knížka je hezky ilustrovaná.

Jessybelle
10.04.2017 5 z 5

Pěkná knížka s milými obrázky, pochopitelná pro děti. Ukazuje svět kočky "bytové" a i lidé, kteří kočky nemají přiliš v lásce, podlehnou.

Lucissia
21.02.2016 5 z 5

Za nás spokojenost. Pěkně psané obyčejné příběhy kocoura a jeho paničky, některé příhody známe z vlastní zkušenosti. Líbí se mi, že je to napsané jednoduše, takže to pochopil i malý syn. Doporučuju. :-) A navíc je hezky ilustrovaná.

2014  96%Příhody kocourka Zrzečka
2015  89%Nové příhody kocourka Zrzečka