Tichá modlitba

Tichá modlitba
https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/339806/bmid_ticha-modlitba-eym-339806.jpg 5 2085 2085

Ztratily se dvě. Vrátí se jen jedna. Ti druzí mají smůlu. Jejich holčička zemře… Zmizení Charlie a Amy, devítiletých nejlepších kamarádek, znamená pro jejich rodiny tragédii. Textová zpráva potvrzuje to, čeho se všichni obávali: obě se staly oběťmi únosu. Další esemeska jim však vyrazí dech – nutí rodiče postavit se proti sobě a bojovat o život svého potomka. V tu chvíli se do případu vkládá Kim Stoneová a její tým. Zdá se, že tentokrát budou mít co do činění s neobyčejně krutými zločinci. Klíč k případu však nejspíš tkví v temné rodinné minulosti. Čas se však krátí a Kim nechce dopustit, aby něčí dítě zaplatilo za chyby dospělých nejvyšší cenu…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Knižní klub

Lost Girls , 2015

oleg
17.09.2019 5 z 5

Kim mě baví,moc pěkné čtení,doporučuji...

Peetullka
03.09.2019

Tak Angela mě teda nepřesvědčila. K této knize jsem vracela asi 3x a ani jednou nedočetla.
Knihu nehodnotím a další tituly od této autorky určitě číst nebudu.
Ale vím, že je to tím že hlavní postavu Kim nemusím a to bude kámen úrazu.
Ale Němý křik a Ďábelské hry byly dobré, ale ta Kim? Prostě ne, když nesedne hlavní postava, tak to nejde :D

Jani23
30.08.2019 5 z 5

Opět super čtení od autorky. Případy Kim snad nikdy neomezí.

tamila
30.08.2019 3 z 5

Další případ Kim, kvalita ucházející, nenáročná četba. Dobře se to četlo.

hanzmb
27.08.2019 5 z 5

Ani 3. díl nešel s kvalitou dolů, to se často nevidí. Sympatická detektivka, napínavý boj o záchranu unesených dětí, spousta perfektně psychologicky popsaných postav. Co víc si přát. Jen 2 skvrnky mi to kazí. Už vícekrát zmiňovaná neozbrojená Kim při záchraně rukojmí a přeživší dítě z prvního únosu. To je hodně mimo realitu. Moc americký závěr na britskou autorku.

Majda758
26.08.2019

Překvapilo mě, že autorka sáhla po jiném typu kriminálního činu. Únosu. Musím přiznat, že jsem opět četla jedním dechem. Jako vždy autorka nezklamala.

gigi77
25.08.2019 5 z 5

Nezklamala. Ušito jinou jehlou než předchozí díly, není třeba je číst postupně, alespoň zatim ne. Jednoho z pachatelů jsem tušila téměř hned, jak se objevil na scéně, vůbec mi to nevadilo, měla jsem o to větší radost na konci, že můj úsudek nezklamal. Jdu shánět další díl, tato autorka si zaslouží můj čas :-)

ivana1924
20.08.2019 5 z 5

Za mě opět super :)

Marta08
05.08.2019 5 z 5

Třetí případ Kim Stone, tentokrát se nejedná o vraždu/y jako v předchozích knihách, ale o únos. Kim je jednoduše třída, i když ne vždy jedná pochopitelně :) pro mě zatím nejlepší kniha v sérii (už mám přečtené i následující dva díly). Nemohla jsem se odtrhnout, jak jsem hltala jednotlivé stránky příběhu dvou holčiček. Vše naštěstí skončilo dobře, i když to teda byly občas nervy. Trochu mě zaráží, že se Kim vždycky vydá za pachatelem sama a zatím vždy byla zraněna, zřejmě se jedná o autorčin podpis :))

konicekbily
01.08.2019 5 z 5

Spletitá zápletka s licitací výkupného a návraty k minulým únosům. Kim jde se svým týmem a dosazenými pomocnými experty cílevědomě jako ohař po zanechaných stopách a v závěru s týmovými dedukcemi se dobírá řešení. Kvalitní výkon od autorky i od Kim mne nenechávává na pochybách o další knize - přečtu si ji!

mystar
29.07.2019 4 z 5

Opet napinavy pribeh, tentokrat s jinym desivym tematem. Pribeh vam neda spat. Nevim, co bych v tomhle pripade delala ja... Vubec si to nedokazu predstavit. Cim dal vic se mi zamlouva hlavni hrdinka Kim, i kdyz me stve jedna vec - vse nakonec vyresi sama bez jakekoli pomoci. Vrham se na dalsi dil.

munka
29.07.2019 4 z 5

Zaujímavý príbeh, napätie a prekvapivý koniec. Začiatok ma veľmi nezaujal, ale potom sa to pohlo. Určite si prečítam aj ďalší diel.

MirkaProk
28.07.2019 4 z 5

Čtivá detektivka, která udrží v čtenáře v napětí. Konec překvapivý. Určitě si přečtu další knihy od tohoto autora.

pipa36
27.07.2019 5 z 5

Pokud knihu hodnotím jako čtenář - výborně se to četlo, spisovatelka si drží vysoký zavedený standard. Žádná hluchá místa, opět jsou paralelně řešeny 2 případy.
Hodnocení jako rodič? Stát se mi něco takového - tohle bych nedala...
Jako vždy plný počet hvězd, líbí se mi, jak si autorka pohrává s nervy čtenářů.

Prateri
24.07.2019 5 z 5

Milá Kim u mne opět bodovala. S každou další knihou jsem si vypěstovala závislost na případech inspektorky Kim Stoneové. Ne, nejsou to vlastně případy, co mě přitahuje ke knihám Angely Marsons. Je to osobnost detektiva inspektorky, kterou zformovalo kruté dětství v mimořádného, ale přesto dobrého člověka. Další díl této série už na mne mrká z knihovny, jdu pro něj.

Nikusha
14.07.2019 5 z 5

Co se dá vymáčknout z tak na první pohled obyčejného námětu jako je únos. Ten nával emocí v závěru knihy mě odrovnal. A ačkoliv se to v celém průběhu knihy nezdá, mohu čtenáře uklidnit, že vše dobře dopadne. Budu muset manžela popíchnout, ať mi obstará další díly :-P

skyline
12.07.2019 5 z 5

Právě dočteno a jedním slovem - skvělé - dojemný konec, překvapivý pachatel a úžasná Kim, tentokrát vice emocionální což je fajn.

Eicherik
07.07.2019 4 z 5

Oproti předchozím dílům musím jednu hvězdu ubrat. Tenhle případ mi přišel trochu šroubovaný a chování Kim v některých momentech bylo i na Kim trochu podivné. Nicméně se pustím i do dalšího pokračování.

EleanorJane
30.06.2019 4 z 5

Autorka opět nezklamala. Další Kimin případ, který vás chytne a nepustí, dokud ho nevyřeší.

koki.veru
28.06.2019 5 z 5

Zatím nejlepší díl, který jsem četla (je pravda, že se to od prvního dílu stále zlepšuje, takže jsem zvědavá, co přijde dál :)) Příběh dvou malých unesených holčiček byl opravdu napínavý a nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Úžasná knížka :)