Hra na smrť

Hra na smrť
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/362308/mid_hra-na-smrt-o5G-362308.jpg 5 1880 1880

Výskumné centrum Westerly nie je pre slabé povahy. Zaoberá sa skúmaním ľudského tela v rôznych štádiách rozkladu. A práve na ich pozemku nájde detektívka Kim Stonová pri rutinnej návšteve telo mladej ženy. Dievčenská tvár nevidomými očami hľadí na modrú oblohu a nad jej zohavenou mŕtvolou sa zlietajú stovky múch. Má rozbitú hlavu a ústa plné hliny. Čoskoro tu Kim nájde ďalšiu ženu a pochopí, že páchateľ objavil dokonalý úkryt pre obete svojich zločinov. No zdá sa, že sériový vrah ešte neskončil. Koľko tiel ešte objavia? Keď zrazu zmizne aj miestna reportérka Tracy Frostová, Kim začína tušiť, že kľúč k vrahovmu počínaniu treba hľadať v minulosti. Opäť sa začína boj s časom. Zistí Kim pravdu skôr, než sa vo zvrátenej a chorej mysli vraha zrodí ďalší krvavý plán a vyhliadne si novú obeť?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

Play Dead , 2016

zandu
10.03.2020 5 z 5

Ty bláho... Tak to ze začátku vypadalo, že to pro mne bude zatím nejslabší díl a ono vůbec ne. Protože jsem měla celý den čas, tak jsem četla, četla a dočetla. Jako zase skvělý!!!!

lenkaabooks
05.03.2020 4 z 5

Důsledky jednání matek se svými dětmi, které formují od narození dokud jim nevylétnou z hnízda. A někdy je to brzké či násilné. Co se pak v mladém člověku děje, ta nenávist a pomstychtivost musí někudy ven. Naštěstí máme Kim a její tým a Ti alespoň na chvilku vnesou světlo do tmy, než dojde k dalšímu případu v dalším pokračování.

Dobby888
04.03.2020 5 z 5

Pro mě byl tento díl jeden z těch lepších. Tato série mne úplně pohltila sou čtivostí a napínavostí, kdy ne vždy je jasné, kdo za vším stojí. O něco slabší ačkoliv i občas překvapivý je život hlavní postavy Kim, která ne vždy jedná rozumně. Ale co jinak říct, že se i tak těším na další díly

Lumír23
25.02.2020 4 z 5

No, zase se mi to líbilo, ale je to už takové... jednotvárné, osobní život hlavní hrdinky jde hodně stranou, máchnutím motýlých křídel vyřeší dva tůze závažné a nejasné zločiny najednou. Ač jest kritika ostatních vysoká v kladných bodech, já zde vnímám ztrátu. A s tematikou druhého zločinu, tak ten autorka prosvištěla, jak po dálnici.

Tensen
23.02.2020 5 z 5

Opět velmi čtivá kniha od této autorky. Opět jiná tématika. Moc pěkná. Doporučuji.

Grety
09.02.2020 4 z 5

Napínavý a zamotany příběh. Kim a Tracy mají společného víc než si myslí..

-markéta-
07.02.2020 5 z 5

Další případ Kim za mnou a opět se budu opakovat, když řeknu, že to bylo super. Je to zatím čtvrtý díl a musím říct, že byl teda nejslabší z těch, co už jsem četla, každopádně stále si zaslouží 5 hvězdiček. Série těchto krimi je prostě topka.
Mám doma i další zbylé 4 díly a už se nemůžu dočkat, až se vrhnu na další!
Kim je skvělá žena a tím, že kriminalistiku studuji, tak mi knížka hodně dá i co se do budoucí práce týče.

Lena081
07.02.2020 3 z 5

Nemůžu jinak,ale tahle série mě prostě baví.Člověk do poslední chvíle netuší kdo je vrah a pořád ho to nutí číst.Baví mě čím dál víc.

Miruš
07.02.2020 5 z 5

Prostě skvělé, napínavé,...

šipek
03.02.2020 5 z 5

Tak opět výborná Kim. Tato série případů je můj šálek kávy jak se říká. Kniha má spád a čte se jedním dechem a pro mě nečekané rozuzlení na závěr. Jediné co mi trošku dělalo problém bylo dost jmen.

Ridley
02.02.2020 4 z 5

Moje prvni knížka s Kim....a hned jsem si musela koupit i ty prvni....asi mě to bude hodně bavit....

swixl
01.02.2020 5 z 5

Perfektní jako vždy, knížky Angely mám moc ráda, její styl mi vyhovuje, vždy ji přečtu během chvíle a nemůžu se od děje odtrhnout, a konec mne vždy tak pohltí, že ho dočítám i ve 3 ráno. Protože prostě to nejde nedočíst.

Pája699
13.01.2020 5 z 5

Napínavé, čitvé...prostě PERFEKTNÍ. Nemá cenu se dlouze rozepisovat..Angela je sázka na jistotu a zatím mě její knihy nikdy nezklamaly.

Lenoulinka
05.01.2020 4 z 5

Nejsem moc velký fanoušek Kim, ale po čase jsem po ní zase sáhla. Tentokrát jsem si spravila chuť. Tolik mrtvol jsem v jedné knize dlouho neměla. Čekala jsem, že ledová královna Kim konečně roztaje a projeví své city. Třeba to dopadne příště. Kniha nebyla špatná a zkusím s Kim další případ.

Aprilek
04.01.2020 5 z 5

Další výborná kniha

IVANA0123
04.01.2020 4 z 5

Opět velká spokojenost. Rozjezd byl trošku pomalejší, ale postupně vše nabíralo na obrátkách a v závěru jsem knihu již neodložila. Nejde jen o skvělý detektivní příběh, ale autorka jde u svých postav do hloubky a tím jsou pro mě její knihy tak poutavé. Cítíte a myslíte spolu s postavami a příběh vidíte jejich očima. Těším se na další. 4,5*
(1/20)

Danka1171
01.01.2020 4 z 5

Kim se mi dostala doslova pod kůži. Prožívala jsem celý příběh s ní. Šikana,únosy a spousta mrtvol v knížce nechyběli. Bohužel jsem vraha nebo možná spíš vražedkyni objevila v půlce knihy. Kniha a postavy zajímavě promyšleny. Knížky od Angely Marsonsové si vždy v mé poličce najdou místo

Klasej
30.12.2019 5 z 5

Tahle autorka je moje nejoblíbenější.

Lilit15
29.12.2019 5 z 5

Myslím, že to budu opakovat v každém komentáři, co napíšu k téhle sérii knížek, ale nevadí mi to :D naprosto úžasná knížka!!! Tentokrát tu je Tracy. postupem knížky se dozvíte, že Tracy žije celkem osamělý život i když se zajisté najde někdo, kdo řekne, že Kim je ta chladná a osamělá osoba v téhle knížce..,ale když poznáte Tracy tak zjistíte, že Kim na tom není ani zdaleka tak špatně jako Tracy. nezapomínejte, že Kim má svého úžasného a věrného přítele Barneyho a ne jen jeho.
Někdy vraha dokážeme odhalit a někdy bohužel ne. Ale není náhodou úděl každého čtenáře odhalit kdo je vrah? Ať už si na to přijdeme sami a nebo nám to odhalí samotný konec knížky.
Knížku vřele doporučuji a těším se na další díl!!! :D

Anna27
27.12.2019 5 z 5

Za 2 týdny jsem přečetla 5 dílů této série a to o něčem svědčí. Opět maximálně čtivý díl, který vás prostě nepustí, dokud jej nedočtete. Kim je má oblíbená knižní postava, vidím v ní takového Roberta Huntera v ženském vydání. Kdyby se tihle dva v nějakém díle spojili, mohlo by to být fakt zajímavé. Děj, postavy, řešení případů...prostě TOP! :-)