Hra na smrť

Hra na smrť
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/362308/mid_hra-na-smrt-o5G-362308.jpg 5 1877 1877

Výskumné centrum Westerly nie je pre slabé povahy. Zaoberá sa skúmaním ľudského tela v rôznych štádiách rozkladu. A práve na ich pozemku nájde detektívka Kim Stonová pri rutinnej návšteve telo mladej ženy. Dievčenská tvár nevidomými očami hľadí na modrú oblohu a nad jej zohavenou mŕtvolou sa zlietajú stovky múch. Má rozbitú hlavu a ústa plné hliny. Čoskoro tu Kim nájde ďalšiu ženu a pochopí, že páchateľ objavil dokonalý úkryt pre obete svojich zločinov. No zdá sa, že sériový vrah ešte neskončil. Koľko tiel ešte objavia? Keď zrazu zmizne aj miestna reportérka Tracy Frostová, Kim začína tušiť, že kľúč k vrahovmu počínaniu treba hľadať v minulosti. Opäť sa začína boj s časom. Zistí Kim pravdu skôr, než sa vo zvrátenej a chorej mysli vraha zrodí ďalší krvavý plán a vyhliadne si novú obeť?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

Play Dead , 2016

Kája_95
22.05.2018 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Opět poutavé čtení - ke konci jsem nemohla odejít a číst dál. Psáno velice čtivě. Velice doporučuji.

Gibis
22.05.2018 4 z 5

Strhující a napínavé, ano. Velmi čtivé, ano. Ale...
SPOILER: Kim jde se svým týmem číhat na sériového vraha, tentokrát dokonce s civilisty, které by měla chránit především a ona je zase beze zbraně? Prostě jen tak stojí vedle ženy, která se přiznává ke spoluúčasti na několika vraždách a ona s ní jen tak klábosí asi pět minut, aniž by vytáhla zbraň a aspoň trochu se chránila a prostě počká, až ji praští po hlavě....no nevím, šéfka vyšetřovacího týmu by asi měla jednat jinak. Totéž se odehrálo i v Tiché modlitbě a tam jsem jí to ještě odpustila, ale teď už musí hvězda dolů.

muchomurka
21.05.2018 5 z 5

Knížka mě zaujala svou anotací už v knihkupectví a tak jsem neváhala. A udělala jsem dobře. Napínavá detektivka, kdy stránky se čtou skoro samy. Celý tým a jejich šéfová Kim mi byli sympatičtí, i když jsem si říkala, proč je v detektivkách často vyšetřovatel někdo s pohnutou minulostí. To nikdo nemá normální hezké dětství?
Zasazení děje do neobvyklého prostředí bylo osvěžující, stejně jako to, že zde nebylo příliš krvavého násilí.
Vzhledem k tomu, že jsem knihu četla brzy po případech Eriky Fosterové, nedalo mi to, abych nesrovnávala, přišly mi tyto knihy dost podobné a přesto jiné. A vyšetřovatelé, styl psaní i celkové vyznění příběhu, jeho plynutí je mnohem lepší zde. Takové jemnější, což mi více vyhovuje. Možná i to, že Kim nejde tolik jen podle sebe. Těším se na další díly, i když, jak jsem zjistila, je nebudu číst popořadě. Ale to nevadí...

Mini.Baby
16.05.2018 5 z 5

Kim mě občas trochu štve svým chováním, ale na konci jí vždycky odpustím. Těším se na její další případy

twiggynka
15.05.2018 5 z 5

kniha stejně jako předchozí tři parádní! Příběh byl opět super, napínavý a promyšlený... Jen mám prostě problém s některými výrazy a se zbytečným vysvětlováním...

domino2002
11.05.2018 5 z 5

Skvělá kniha,četla se jedním dechem stejně jako předchozí tři díly.......... doporučuju. Už se těším na další díl.

Arsi
10.05.2018 5 z 5

Angela Marsons opět nezklamala. Skvělý příběh s překvapivým závěrem. Těžko se od tak napínavé knihy odchází. Rozhodně doporučuji milovníkům dobré detektivky si přečíst všechny díly.

nickol
10.05.2018 5 z 5

Za mě zatím nejlepší díl z celé série. Těším se na další díly. Kim jsem si velice oblíbila.

KydlochMoris
08.05.2018 5 z 5

Opět nezklamala :-)

alnahu
03.05.2018 4 z 5

Další výborný příběh vyšetřovatelky Kim Stoneové. V tomto příběhu bylo hodně jmen ,což mi dalo trošku zabrat při čtení. Tentokrát má Kim a její tým co dočinění ze sériovým vrahem. Samozřejmě opět má kniha překvapivý závěr.

pastelka53
03.05.2018 5 z 5

Má to šmrnc, spád a čtenáře to vtáhne do děje hned po prvních pár stránkách.
Znovu jsme měli možnost přiblížit se ke Kim a její minulosti, ke které se tak nerada vrací. Poznat dál Bryanta a oblíbit si ho zas o trošku víc než předtím.
Už teď se těším na pokračování!!

kob
02.05.2018 4 z 5

Trochu jsem se musela nutit do maximální pozornosti, abych se neztrácela v hromadě postav a jejich problémů, ale finále bylo dokonalé.

ArwenAragorn
27.04.2018 2 z 5

Já budu asi působit divně, ale pro mě byla kniha zklamáním. Dlouho jsem se nemohla začíst, příběh mně připadal místy dost zmatený a docela nezáživný, postrádala jsem napětí. No vážně, je to tak!

Jamra
26.04.2018 4 z 5

Zajímavé prostředí, děj fajnově odsýpá, závěr drámo, ale jinak by to nešlo. Takže určitě stojí za přečtení.

nicole1990
23.04.2018 5 z 5

hodně dobrá krimi serie sice jsem začala otevřeným hrobem než jsem zjistila,že to má víc dílu,ale mám v plánu si přečíst všechny díly. Bylo to hodně dobře propracované bylo tam hodně i popsané myšlení vraha a to,že na psychice člověka má největší vliv hlavně dětství nikdo se nenarodí jako psychopat. Hlavně je mi strašně sympatická vyšetřovatelka Kim taky neměla lehké dětství jak popisovala v knížce a přitom je silná a skvěle vyřeší případy :-)

Drahuš
22.04.2018 5 z 5

Spolu s Carterem nejlepší krimi série co jsem četla.

Trustty
19.04.2018 5 z 5

Přečetla jsem zatím dva díly z této serie a to Němý křik a Otevřený hrob. Otevřený hrob je dle mého názoru propracovanější. Líbilo se mi těch hodně šmodrchanic ve vyšetřování :)). Člověk má šanci se vícekrát zapřemýšlet nejen nad postavami, ale i nad sledem událostí ve vyšetřování. Doporučuji

elisa194
17.04.2018 4 z 5

Napínavé, propletené, výborná zápletka, konec nečekaný. Jen jsem se někdy ztrácela v postavách. Každopádně pořád vede Tichá modlitba.

Peslik
17.04.2018 5 z 5

Velmi podařený díl, plný nových informací, plný napětí, vůle žít a plný odhodlání jít až na samé dno.
Líbilo se mi, že tentokrát Kim neosvítil z ničeho nic duch svatý, ale že rozřešení přišlo plynule.....
Jinak mám stejný pocit jako ZuK1 a stále jsme si říkala, kde je ten manžel od Isobel.
Za mě mohu sérii s Kim jen doporučit a těším se na konec léta, na další díl.

ZuK1
15.04.2018 4 z 5

Opět výborné, čtivé, napínavé .... jen mi bylo pořád divné, že se nikdo z týmu nepozastavuje nad tím, že po Isobel nepátrá a nenašel ji i její manžel ... ale to je spíš jen taková drobnost ....