Hra na smrť

Hra na smrť
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/362308/mid_hra-na-smrt-o5G-362308.jpg 5 1920 1920

Výskumné centrum Westerly nie je pre slabé povahy. Zaoberá sa skúmaním ľudského tela v rôznych štádiách rozkladu. A práve na ich pozemku nájde detektívka Kim Stonová pri rutinnej návšteve telo mladej ženy. Dievčenská tvár nevidomými očami hľadí na modrú oblohu a nad jej zohavenou mŕtvolou sa zlietajú stovky múch. Má rozbitú hlavu a ústa plné hliny. Čoskoro tu Kim nájde ďalšiu ženu a pochopí, že páchateľ objavil dokonalý úkryt pre obete svojich zločinov. No zdá sa, že sériový vrah ešte neskončil. Koľko tiel ešte objavia? Keď zrazu zmizne aj miestna reportérka Tracy Frostová, Kim začína tušiť, že kľúč k vrahovmu počínaniu treba hľadať v minulosti. Opäť sa začína boj s časom. Zistí Kim pravdu skôr, než sa vo zvrátenej a chorej mysli vraha zrodí ďalší krvavý plán a vyhliadne si novú obeť?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

Play Dead, 2016

Evca2899
19.03.2018

Myslím, že tenhle díl byl nejlepší. Autorka se "vypsala" a je to znát. Námět, prostředí a vyvrcholení, skvělé. Velmi mě bavila Tracy versus Kim. Mělo to hlavu a patu, žádné prázdné dedukce vysetrovatelky, vše logicky vysvetlene a pochopitelne.
A ten fakt, že dospely, který má traumaticke dětství musí nutně z pomsty vraždit, protože to je dostatecna omluva jeho činů mi je velice sympatický a je tak trochu poselstvím, že to může jít i jinak, jako v případě Kim.

Alča I.
18.03.2018 5 z 5

Kniha se mě líbila. Dobře se četla je to skvělá detektivka

Leaena
14.03.2018 5 z 5

Kniha měla opět poutavý děj, který se odehrával ve velmi zajímavém prostředí. Už teď se těším na další dílo autorky.

Nikkaa
13.03.2018 4 z 5

Kniha se četla lehce,z počátku bylo těžké udržet se číst, počáteční vyprávění jako všude každopádně stalo to za to vřele doporučuji ale top to není, zvláštní místo na vyšetřování případu ale dává tomu jiskru

misaC
11.03.2018 4 z 5

Kniha je mou třetí od této autorky a opět musím zatleskat. Kim se mi svou "zažraností" skutečně líbí, i když mě trochu zklamalo místo činu - tak trochu "ukradené" z Farmy mrtvol J. Basse.

FillaSFC
09.03.2018 4 z 5

Tento díl mě nepohltil tak silně jako předchozí dva, které měly dle mého názoru zajímavější zápletku, ale ani Otevřený hrob rozhodně neurazí. Opět něco poodkryje i z Kiminy minulosti a závěr není už tak neuvěřitelný, jako u minulých dílů, ačkoliv si i tentokrát budete klást otázku, proč proboha nemají elitní policisté honící vrahy u sebe žádnou zbraň, zatímco v reálu mají kvéry za opaskem i měšťáci bez maturity :D Ale na to už jsem si u téhle autorky tak nějak zvykl, takže za mě cajk.

adaba
09.03.2018 5 z 5

Další skvělá kniha této autorky. Tento díl se mi líbil zatím nejvíc. Doufám, ze brzy vyjde další pokračování.

Pav
09.03.2018 5 z 5

Super napínavé počtení, které má spád. Žádná vata. Už se těším na další díly. Naštěstí nemám ještě přečteny některé předchozí případy.

harena
09.03.2018 5 z 5

Výborně napsaný thriller už čtvrtý v sérii "Případy Kim Stoneové" a s překvapením jsem se dočetla, že spisovatelka přislíbila, že to bude šestnáctisvazkové dílo. Jednoduché, svižné čtení, styl jakým autorka píše se mi líbí.Tak se mám na co těšit, hlavně ať píše rychle.

PADA123
08.03.2018 5 z 5

Další kniha ze série opět nezklamala. Autorka výborně zpracovala závěr s šokujícím překvapením. Opravdu se velmi těším na další pokračování série o Kim Stoneové.

Lenka40
08.03.2018 5 z 5

Další výborně napsaný thriller od Angely Marsons.
Opět perfektně vymyšlený případ s Kim Stoneovou a samozřejmě překvapující závěr ,který jsem nečekala. Vraha jsem tentokrát uhodla těsně než ho sama vyšetřovatelka identifikovala . Určitě doporučuji a doufám ,že se brzy objeví další kniha od této spisovatelky.

alexis818
04.03.2018 5 z 5

Skvělé.skvělé a ještě jednou skvělé.Přečteno opravdu jedním dechem.Autorka je čím dál lepší.moc se těším na další díly.

Šebestová3
01.03.2018 5 z 5

Dokonale "neodložitelná" knížka, kterou prostě musíte přečíst na jeden zátah!!! :-)

Didi15
27.02.2018 5 z 5

Já prostě knihy s Kim miluju. Nutně už potřebuju další:) V tomto díle se povedl vrah:)

Jitty82
27.02.2018 5 z 5

Opět naprostá dokonalost. Skvěle napsané. Autorka drží svoji laťku velmi vysoko.

Hella
26.02.2018 3 z 5

Jasně - čtivé a postavy sympatické (až tedy na to stupidní a fakt nepochopitelné váhání Kim ohledně osteoarcheologa, že?), ale přesto se nemůžu ubránit dojmu, že předchozí díly byly o něco lepší... (jo a taky já mít takovou šéfku, byť výkonnou a případy uzavírající, tak tedy beru nohy na ramena).

pavčape
22.02.2018 4 z 5

Tak čtvrtý díl jsem bohužel četla jako první, protože je problém knihu v knihovně zapůjčit. Dávám čtyři hvězdy za to, že se knížka četla svižně, je psaná tak, že dává smysl, nejsou v ní žádné zbytečné dějové linky navíc, pohutka vraha uvěřitelná a závěr překvapivý! Těším se na další knížky autorky, jelikož předchozí případ byl zde zmíněn a vypadá dobře!

hanap
18.02.2018 5 z 5

Výborně napsaná krimi ani čtvrtý díl neubral na zajimovosti. Jen bych se přimluvila, aby Kim ke konci dílu už nehrozilo nebezpečí. Štve mě, že ji pokaždé zmlátí, měla by si dát víc pozor.

sramkovamichala
16.02.2018 5 z 5

Příběhy Kim jsou neskutečně čtivé od začátku do konce. Příběh je skvělý, závěr překvapivý. Vřele doporučuji!

Zlodějka knih
13.02.2018 5 z 5

Mě se hodně líbilo, jak nakonec ze dvou případů byl jeden - ty částečky skládačky, jak do sebe nakonec dokanale zapadly - to bylo úžasné....další díl, který se mi četl s naprostou lehkostí a s nekonečným zaujetím...moje podezřívání všech možných postav a nakonec nečekaný zvrat od autorky pro mě byl prostě úžasnou tečkou....i když můžu říct, že přítel v nemocnici se mi moc nepozdával už od začátku, ale expertka na brouky byla prostě jenom protivná dáma...líbí se mi styl této autorky a proto mi přijde super každý příběh o Kim, opravdu pokud tomu všemu dojdete na chuť užijete si pokud ne.e jdete se podívat na něco, co vás zaujme líp a to je na světě knih to super, že si každej můžeme vybrat to, co nám vyhovuje víc :)