Přiveď mě zpátky

Přiveď mě zpátky
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/488244/bmid_prived-me-zpatky-i7R-488244.jpg 4 1707 1707

Finn a Layla byli mladí a zamilovaní. Na dovolené ve Francii zastavili u benzinové pumpy a Finn si odskočil na toaletu. Když se vrátil, byla Layla pryč a už ji nikdy neviděl. Takto vypovídal Finn na policii. Jenže to nebyl celý příběh. O mnoho let později se Finn zasnoubil s Laylinou sestrou Ellen. Sblížil je zármutek a rozhodli se zůstat spolu. Finn měl ale stále pochybnosti a pocit, že nemůže Ellen zcela důvěřovat. Jako rána z čistého nebe pak zapůsobil telefonát, že Laylu někdo spatřil. Kolem Finna se začnou objevovat dávno ztracené věci z Layliny minulosti, přicházejí anonymní e-maily. Finn nalézá tajné zprávy, různé stopy a varování. Co neznámý chce a kolik toho ví?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Motto

Bring Me Back, 2018

BarBarBar
05.11.2019 3 z 5

Uf, rozhodně nemohu knize upřít její čtivost. Necelých 12 hodin a je přečtená. Příběh je opět poutavý, jen lehce rozvláčný, kdy se tam několik stránek vlastně řeší to samé. Pak samotná zápletka a konec. Pro mě byl konec jen potvrzení toho co mě napadlo prakticky v začátku zápletky a pak ještě několikrát během příběhu. Kniha je lepší než předchozí, ale na první knihu od autorky to pro mě zdaleka nemá.

HDosoudilová
04.11.2019 4 z 5

Opět super, ale...
Ze začátku jsem si i podle anotace říkala, že tohle asi nebude ono, na co jsem od autorky zvyklá a taky jsem byla nejdřív trochu zklamaná. Dala jsem knize šanci a jako jo, bylo to opět skvělé. Děj mě bavil, konec překvapivý, i když podle mě trochu přetažený. Jen prostě předchozí autorčiny knihy podle mě byly mnohem lepší. I když i zde jsem knihu nechtěla odložit. Zkrátka jsem zvědavá na další knihu.

Dahiba
04.11.2019 3 z 5

Kniha zajímavá, ale nikoliv strhující.

Opatov
03.11.2019 2 z 5

Bohužel velké zklamání. Nesmyslná zápletka a konec byl ještě horší.

Verisvlckova
31.10.2019 odpad!

Námět zní zajímavě, bohužel samotné zpracování už zajímavé není. Při knize necítíte žádné napětí, alespoň já ho necítila vůbec. Měla jsem co dělat, abych knihu dočetla. Třetí část knihy už byla celkem zajímavá, nicméně ten konec (který je ve třetí části dost předvídatelný) byl natolik stupidní a nereálný, že tuto knihu opravdu považuji za ztrátu času. Dokonce vám tato kniha dokáže způsobit i nervový záchvat z neustále opakujícího se slova matrjoška :-/ :-D (2x – 3x na téměř každé stránce). Jediné pozitivum, které na této knize mohu najít, je krásná obálka. Nedoporučuju.

Babouš
30.10.2019 2 z 5

Po tak skvěle napsané pecce jakou byla autorčina kniha Za zavřenými dveřmi jsem měl velká očekávání, která ale zůstala nenaplněna. Šílené a nelogicky se chovající postavy, nudně se táhnoucí děj, kdy to autorka evidentně potřebovala natáhnout, protože jinak by ten děj vydal tak maximálně na povídku. A závěr, kdy se pokusila vytvořit šokující zvrat či odhalení, ale v ten moment jsem se už o Laylu, Ellen i Finna dávno přestal zajímat, protože proč držet palce někomu, kde evidentně nestojí o záchranu?

zdehan
29.10.2019 5 z 5

Mě se kniha líbila dobře se četla napřed se mě do ní nechtělo ale pak mě chytla.

anibeni
28.10.2019 3 z 5

Asi jsem od této knihy čekala něco jiného, než se mi dostalo.. Přitom námět je super, mohlo se za tím skrývat cokoli... ale toto..? Mírné zklamání..

ujunka
23.10.2019 4 z 5

Knížka napínavá, bavila mě. Ale konec zbytečně překombinovaný...

edith79
23.10.2019 4 z 5

Já jsem ve velkých rozpacích. Ta knížka mě bavila a štvala zároveň. Strašně moc jsem chtěla vědět jak to všechno dopadne, ale připadalo mi, že se příběh motá v kruhu a nějak to nespěje ke konci. Toho jsem se ve finále dočkala, ale byl to pro mě takový zvláštní konec. Těžko uvěřitelný. I tak hodnotím vysoko, protože to bylo napínavé a autorka mě několikrát pěkně vypekla, když už jsem si fandila, jak vím a přitom jsem nevěděla zhola nic.

micha-ella
22.10.2019 2 z 5

Přítomný čas, to už fakt nesnáším! Bezva začátek a pak už od desíti k pěti - motiv s panenkami tak přehnaný, že prostě hloupý a závěr bych nazvala stejně. Chápu, že autoři chtějí na konci knížky překvapit, ale tady paní Paris opravdu ujely nohy.

jaroiva
21.10.2019 3 z 5

No, bylo to slabší než předešlé dvě knížky, ale jak to je, to mi došlo až v poslední třetině, takže z tohoto pohledu ještě celkem OK.
Celkově bych ale řekla, že by zápletka vystačila spíš na nějakou delší povídku než celou knížku.

Hella
20.10.2019 3 z 5

Zvláštní příběh. Na jednu stranu čtete a jste napnutí, jak to bude dál. Na druhou stranu ke konci začnete pochybovat o zdravém rozumu svém i některých postav. A na úplném konci si říkáte: To jako fakt?

anája
20.10.2019 5 z 5

Kniha mě strhla hned od začátku,byla takovým nádherně mrazivě rozepsanym psychologickým dramatem s jiného pohledu, kdy člověk lže i sám sobě..... První kniha autorky byla bezvadná o tom žádná,ale tato mě taky nezklamala.

MiliKry
19.10.2019 3 z 5

Mám z tehle knížky smíšené pocity. Rozjezd byl fakt dobrý, druhá část mě spíš nebavila a těšila jsem se na rozuzlení, ale ke konci jsem to spíš začala tušit, takže mě vlastně žádné překvapeni nečekalo.

petra5588
17.10.2019 4 z 5

Tahle autorka prostě umí psát. Konec pro mě sice moc překvapivý nebyl, už delší kus před koncem mě napadlo, že tohle je jediné možné řešení, ale stejně jako přechozí knihy se i tahle četla moc dobře. První kniha ale byla nejlepší, tahle přeci jen nešla tolik do hloubky.

janca1705
17.10.2019 2 z 5

No ... nic moc.

Michaela91
16.10.2019 3 z 5

Konec trošku přitažený za vlasy ale celkově se kniha četla dobře. Víc jsem ani neočekávala a znovu asi čít nebudu.

Wabinka
16.10.2019 2 z 5

Po předchozích knihách autorky jsem se těšila na další,ale Přiveď mě zpátky mě bohužel zklamala. Čte se sice dobře,ale ten konec,fakt hodně překombinovaný.

Peetullka
15.10.2019 3 z 5

První část byla dobrá - potřebovala jsem vědět co se stalo a proč?
V druhé půlce se příběh zbrzdil a velké finále bylo sice překvapení, ale tak neuvěřitelné a velmi divné vzhledem k okolnostem.