Prvok, Šampón, Tečka a Karel

Prvok, Šampón, Tečka a Karel
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/453417/bmid_prvok-sampon-tecka-a-karel-8WS-453417.jpg 4 5356 5356

První román populárního autora Patrika Hartla vychází po osmi letech s filmovou obálkou. Román s vtipným nadhledem vypráví příběh čtyř kamarádů, kteří si 20 let po maturitě uvědomí, že ve skutečnosti nežijí tak, jak si v osmnácti představovali. A protože si musí přiznat, že by sami ze sebe nejspíš byli zklamaní, rozhodnou se, že s tím něco chtějí udělat. Obsah zůstává stejný, avšak obálka a vnitřní strany knihy skrývají autentické fotografie z natáčení stejnojmenného filmu autora a režiséra Patrika Hartla.... celý text

JaKa1974
13.03.2017 5 z 5

Vtipná kniha, čtivá, ze života... Po přečtení Vás donutí i k lehkému zamyšlení se nad životem.

loudomar
13.03.2017 4 z 5

Knížka se mi líbila, byla vtipně napsaná, příběhy zajímavé a pestré. Vážněmě bavila. Přečteno za tři dny. Trochu nadmíra sexuální tématiky, jsem zvědavá na Malý pražský erotikon, ten k tomu ovšem předesílá již názvem.

hlina
12.03.2017 3 z 5

Je to moje první autorova kniha. Patrně proto, že je tolik vychvalovaný, jsem čekala víc.
Místy jsou situace neuvěřitelné.
Pro mě průměr, ale určitě zkusím ještě nějakou další autorovu knížku.

Fantýna
12.03.2017 3 z 5

Tohle je moje první kniha od Hartla. Podle mého názoru má moc pomalý rozjezd, kdy autor popisu jednotlivé postavy příběhu. Později se to rozjíždí, kdy zjišťuji, že příběh je přemrštěný. Příběh mi trochu připomínal Babovřesky, kdy děj šel až do extrému. Kniha podle mého názoru se řadí mezi průměrné. Pro zvědavost zkusím další autorovi knihy.

cecetka
08.03.2017 2 z 5

Premyslim jestli 2 nebo 3*. Kniha se mi nijak zvlast nelibila, nudila me, konec jsem uz dost preskakovala. Mam rada humoristicke romany, ale tato je zbytecne vychvalovana. Hodnotim maximalne 2,5*.

Louciasek
06.03.2017 5 z 5

moc pěkná knížka :)

dmvr
06.03.2017 5 z 5

Za mě skvělá knížka. Spousta zábavy, velké množství situací k zamyšlení. Hodí se pro lidi ve středních letech s mírnou krizí středního věku.

gallovl
01.03.2017 4 z 5

Pohodové čtení o strastech života.

hrabalikoval
27.02.2017 4 z 5

Mílá, čtivá a vtipná kniha, která je výborně napsaná. Hlavní hrdinové jsou super, hned jsem si je oblíbila. Příjemně jsem se u knížky nasmála a s radostí se pustím i do dalších autorových knížek :)

KaterinaJ11
25.02.2017 5 z 5

Vtipné oddechové čtení! Super a 5***** :)

Nixa
24.02.2017 5 z 5

Kniha mě od začátku moc bavila. Je to vtipná, poučná a čtivá oddechovka. Já jsem byla s příběhem spokojená :) Hlavní hrdinové mi byli sympatičtí a byla jsem zvědavá jak to s nimi nakonec dopadne.

IVANA0123
23.02.2017 4 z 5

Vtipná oddechovka. Bylo zajímavé sledovat chlapské myšlení a přístup - občas až udivující.
(2/17)

Overtime
18.02.2017

Nelíbila se mi. Byla mi doporučena velmi nadšeně, ale měla jsem pocit, že čtu mírně propracovanější scénář Troškova filmu. Prvoplanové a nepříliš zábavné.

moho
18.02.2017 5 z 5

Přečteno za dva dny, přestávka ve čtení vynucená. Veselé, poučné, věkem hlavních hrdinů mi blízké, doba bilancování, vzdoru, ale i plánování. Moc se mi líbila. Možná bych uvítala jiný konec, ale to už by bylo moc pozitivní. Těším se na Okamžiky štěstí.

Honey19
17.02.2017 3 z 5

Čtivá, humorná kniha, trošku jednodušší spíše oddychovka. Jedna z lepších knih od českého autora, kterou jsem četla.

KitaB
16.02.2017 5 z 5

Pan Hartl nezklamal, příběh sem hltala, originálně a vtipně (zase sem se u čtení tlámala) zachytil plno životních příběhů a strastí a já čekala, jak to dopadne..četla jsem už Malý Pražský Erotikon a teď se tešim na Okamžiky štěstí :)

Kaca24
16.02.2017 5 z 5

Přečteno za den, nemohla jsem se odtrhnout. Knížka krásně ukazuje pravý život-nic není jen černobílé a vše se může během jediného dne /vlastně okamžiku/ změnit. Líbí se mi forma humoru, kterou je kniha napsána. Jen mě mrzí ten "konec" s Matějem a Sašou. Knihu doporučuji, moc se mi líbila a určitě se k ní budu vracet.

Didi15
14.02.2017 5 z 5

Skvělá kniha, ostatně jako všechny od Hartla, nemám více co dodat:)

Sandruš
12.02.2017 5 z 5

Super! První knížka kterou jsem od Patrika Hartla četla byly Okamžiky štěstí, které byly jak jinak než povedené, teď jsem zkusila jeho první a jsem nadšená, opravdu moc dobrá!

regulax
08.02.2017 5 z 5

Jak dokáže ovlivnit triviální sraz zaběhlý život partě spolužáků? Budeš "sráč" a nebo v životě něco změníš? Uzavřená sázka roztočí peklo a nabaluje na sebe dobré i zlé osudové kroky. Místy fakt k smíchu. Celkově oddychovka. Nevím jestli teď mám odvahu jít na třídní sraz?!