Řbitov zviřátek

Řbitov zviřátek
https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29685/mid_rbitov-zviratek-sdu-29685.jpg 4 5327 5327

Rodina Creedových se usadí ve starém domě v půvabném prostředí venkova státu Maine. Otec - lékař, krásná žena, rozkošné děti. Zdálo by se, že nic nemůže překazit jejich štěstí....Avšak objevuje se Cosi, co mrazí krev v žilách, Cosi strašnějšího než sama smrt. Cosi nesrovnatelně příšernějšího a silnějšího....

Literatura světová Horory Romány
Vydáno: , Beta-Dobrovský

Pet Sematary , 1983

Anna 13
10.05.2015 5 z 5

Geniálně mistrovsky napsaná kniha, která nadchne každého! Je děsivá, tajemná, legrační, kouzelná, nádherná, strašidelná!!!! Ta atmosféra v knize, dokonale vykreslené postavy a místa! Ani nevím co mám napsat! Na Řbitov zviřátek jsem se i přes mrazení po těle ráda vracela! To s tím Mikmackým pohřebištěm byl úžasný nápad, ale strašně děsivý! Nechápu, jak mohl tento příběh vymyslet a pak dočista na stránkách obživl! Ke konci jsem se nemohla odtrhnout! Jsem naprosto nadšená! Konec vyvrcholil dokonale! Sice by mne zajímalo jak to ještě dopadlo s Ellie a s Rachel, ale otevřený konec je tajemný a mě ani moc nevadí! Děkuji ti tatínku, že jsi mi tuto knížku doporučil! Jsi nejlepší! Určitě teď budu číst Kingovky, protože jsou super!!!

kateeljackson
02.05.2015

Velice dobra kniha co mě ke konci ohromila. Rozhodně doporučuji.

alfinha2321
30.04.2015 4 z 5

Celkem banální historka se rozjede do takového finále, že to čtenář vážně nečeká. Zatímco na začátku jsem se měla trochu problém začíst, na konci už to jelo samo. Alespoň že téma je vybrané tak, že jsem z něj neměla noční můry - já bych dobrovolně na taková místa nelezla ani za světla :-P

Mikik
25.04.2015 5 z 5

Perfektní. Skoro nemám slov. Jedna z mála knih u kterých jsem se opravdu bála. Četla jsem ji večer a v noci a neusínalo se mi úplně lehce. Prostě mistr hororu pan King.

Terva
20.04.2015 5 z 5

Velmi povedená hororová atmosféra, láska a beznaděj. Klasický pomalý rozjezd a strhující finále.

Jazz06
07.04.2015 4 z 5

Začátek je klasicky u Kinga hrozně rozvláčný, střed mě dost nudil, ale poslední třetina je grandiózní. King dokáže navodit takovou atmosféru, že i přes mráz, který mi běhal po zádech, jsem ke konci hltal každou stránku.

Klára90
26.03.2015 4 z 5

Na Kingovi obdivuji jednu věc...vezme úplně banální strašidelnou historku, která je omílaná v mnoha příbězích, hororech a knihách a dokáže z ní utvořit příběh, který čtenář prostě bude sát naplno, jak kdyby o tajemných hřbitovech ještě nikdy neslyšel. Začátek na mě trošku vláčný, ale rozhodně ne špatný a konec napínavý. Kniha donutí člověka se nad určitými věcmi zamyslet. Za mě povedené čtení

Johanita
26.03.2015 5 z 5

Řbitov zvířátek je zatím moje nejoblíbenější Kingova kniha, děj krásně graduje až do překvapivého šíleného konce, úžasné dílo!

medvisek
14.03.2015 5 z 5

Tato knížka byla moje první od Kinga a nadchla mě vřele doporučuji ....

Mariona
14.03.2015 5 z 5

Bylo to ... rozhodně doporučuju, Creedovi mě bavili a konec je strhující, bát se nebudete, ale napínavé to sakra bude. A hrozně mě bavili myšlenky psané kurzívou, dávám 5 *

Daniel.95
05.03.2015 5 z 5

Pomalejší začátek, ale poté už to stálo zato. Hned po dočtení jsem si musel pustit film pro srovnání a film mi moc nebavil. Doporučuji číst po 2 hodině ráno. :)

eulalie8332
19.02.2015

Bohužel, přes všelijaká nadprůměrná hodnocení, mě kniha zklamala. Bavila, ale očekávala jsem o hodně více po přečtených recenzích od zdejších čtenářů. Kniha děsivá rozhodně nebyla, děj byl strhující pár posledních kapitol, což je opravdu škoda, pokud má kniha 350 stran, začátek byl téměř nudný, děj byl předvídatelný.

CamilleTyler
16.02.2015 3 z 5

Děsivé to rozhodně nebylo, ale napínavé určitě. Velmi jsem soucítila s hlavním hrdinou a konec byl taková třešínka na dortu, čekala jsem ho a byla jsem za něj ráda, jen podtrhl ten krásný kontext.

ujunka
13.02.2015 5 z 5

Wau! Tohle bylo neco! Zacatek me trosku nebavil ale pak se to rozjelo. Nejsem zadna cíťa ale tuhle knizku jsem tak nejak furt mela v sobe a premyslela co bude dal .... Potom to vsechno okolo Gaga, to uz jsem si rikala, ze je i na me moc ....zkratka pet hvezd, tady neni co resit!

zanetkov77
09.02.2015 5 z 5

Moje první knížka od Kinga. Ze začátku jsem se sice trochu nudila, ale potom se to tak nečekaně zvrtlo, že jsem od knihy nemohla odtrhnout oči a na druhou stranu jsem zase nechtěla číst dál, protože jsem věděla, co přijde. A musím dodat, že se mi moc líbil epilog. Můžu říct, že mě King jako spisovatel opravdu zaujal a už teď mám doma připravenou další z jeho knížek.

yank3e
09.02.2015 5 z 5

Po delší době jsem si přečetl zase něco od Kinga a knížka mě utvrdila v tom, že psát vážně umí. Zajímavý příběh se čte sám, uvěřitelné postavy a sympatické mi bylo i prostředí Ameriky 80. let. Ta atmosféra na vás dýchne podobně jako v jeho dalších knihách.

Tygřička
05.02.2015 5 z 5

Super kniha, ale myslím že svého křečka až umře pohřbím raději vzadu na zahradě.

ivana5609
04.02.2015 4 z 5

Chvílemi mi děj přišel trochu nezáživnější, ale vše nakonec vynahradily ty chvíle napětí a pro mě celkem překvapivý konec. :)

Sonne
28.01.2015 5 z 5

Moje první kniha, kterou jsem od Kinga četla, musím říct, že jedním slovem je to PECKA. Neskutečně strhující děj, poslední třetinu jsem přečetla snad na jedno nadechnutí a potmě jsem se doma necítila úplně dobře... Opravdu chytlavý, nenucený a dokonale promyšlený děj.

Danca88
18.01.2015 5 z 5

Rychlý úvod do děje a téměř od začátku je v knížce určité napětí, které člověka nutí číst dál a dál. Marně přemýšlím, jestli v knížce byl nějaký moment, kdy bych se nudila.. Knihu jsem dočetla ve dvě v noci a přiznám se, že po strhujícím závěru jsem ještě hodinku nemohla usnout :) Pecka.