S láskou z Ríma

S láskou z Ríma
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/540083/bmid_s-laskou-z-rima.jpg 4 290 290

S láskou série

Ide do Ríma hľadať otca, no odhalí rodinné tajomstvo a nájde oveľa viac! Romantický vzťah je to posledné, na čo Lisa myslí, keď sa ocitne v krásnom apartmáne v Ríme so svojím kamarátom z detstva Willom Ryanom. Nielen preto, že z Willa sa stal jej úhlavný nepriateľ, no čakajú ju dôležitejšie veci – chce vypátrať svojho otca, ktorý sa jej odcudzil. Počas pátrania Lisa a Will odhalia dávno pochované tajomstvá z minulosti, na ktoré ani jeden z nich nie je pripravený. Tajomstvá, ktoré životy ich oboch obrátia naruby...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Lindeni

From Rome with Love, 2017

Korsika
03.09.2022 4 z 5

Milá oddechovka spojující spoustu jídla s romantikou Říma v něžném stylu vyprávění Julie Caplinové.

Ilona
21.08.2022 5 z 5

Krásná letní oddychovka, obzvláště když má člověk procházku po věčném městě v čerstvé paměti. A že je dopředu jasné, jak to všechno dopadne? Od toho přece takové knížky jsou.

Kuci12
20.08.2022 3 z 5

Miluju Řím, italskou gastronomii a léto. Kombinace nemohla být lepší, ale stejně mi něco scházelo k dokonalosti. Bylo tam pár hluchých míst a překlad se úplně nepovedl. Will a Lisa jsou sympaťáci a líbil se mi styl psaní, kdy příběh vyprávěli spolu. Pokud si chcete oživit svoje vzpomínky na věčné město nebo se vydat po jeho ulicích poprvé a užít si letní oddychovku - chybu neuděláte.

BohyněKuchyně
12.08.2022 3 z 5

Osvědčená kombinace mé oblíbené autorky. Cestování, jídlo, romantika. Krásný chlap, skvělá žena. Nejdříve to nesedí a skřípe, pak to zajiskří, pak se něco pokazí a happy end to jistí. Přesně víte co máte čekat, ale to je na knihách Jules Wake aka Julie Caplin to krásné. Oddechovka, po které vždycky ráda sáhnu. Mezi Willem a Lisou kdysi cosi bylo, ale nějak se to pokazilo. Protože on je komplikovaný jako všichni muži v knihách této autorky. Ale když spolu prožijí pár dní plných skvělého jídla, pití a cestování v Římě, tak najednou všechno dává smysl a budou spolu žít šťastně až na věky. Tohle není spoiler. Takhle knihy mé oblíbené autorky končí vždycky. A já jsem za to ráda. Protože svět potřebuje dobré konce a zamilované dvojice. Jediné, co bych této knížce vytkla a proč nedávám plný počet hvězd, je překlad, který podle mě není místy dobrý...

jitka3027
10.08.2022 5 z 5

Prima oddechové čtení, bavilo mě to :) Nic náročného, vhodné na slunné letni dny

Slůník
03.08.2022 3 z 5

Pod svým rodným jménem kombinuje autorka jídlo, cestování a romantiku lépe.

alibaba72
02.08.2022 4 z 5

Pěkné letní čtení, autorka opět nezklamala, cestování, jídlo, romantika, nedoporučuji tuto knihu číst na lačno :-) Jen ten konec mně připadal takový překombinovaný, jako ve filmech pro pamětníky, ale to byla jen drobnost :-)

Kaja1
11.07.2022 5 z 5

Pěkná romantika, která se hodí k létu, k tomu krásný Řím, no co víc si přát. Jen nevím, proč autorka nepoužívá své vlastní jméno, pod kterým ji známe.

LaBobule
08.07.2022 5 z 5

Pekne oddychova romantika. Hezky se cte. Hodnotim o fous lepe nez Pozdrav z Italie.

Majka1979
19.06.2022 5 z 5

Opäť jedna z vydarených kníh. Romantika, leto, Rím. Prečo nie? Určite to stálo za prečítanie a už teraz sa teším na ďalšie knihy od autorky :)

Renike
12.06.2022 5 z 5

Podobně jsem si užívala knížku jako Pozdrav z Itálie, jen nevím kde je 2.část (vánoční díl z Paříže - čekám na překlad a vydání), když tahle byla 3. Nicméně Řím miluju a pokaždé si o ní ráda čtu. Děj se mi líbil stejně jako krásný popisy některých památků. Postavy z 1.dilu se tam ke konci taky objevily. Odpočinkové letní čtení.

Jenny46
29.05.2022 4 z 5

Dobrá volba na dovolenou do Itálie - odpočinková četba .o)

Ralemo
29.05.2022 4 z 5

Moc hezky napsaný příběh z krásného prostředí Říma se zajímavou zápletkou. Ze začátku mi trvalo se začíst a konec byl naopak docela uspěchaný. Každopádně kniha určitě stojí za přečtení. :)

PetraN17
23.05.2022 4 z 5

Pěkná letní romanťárna kde okrajové vystupují i postavy z knihy Pozdrav z Itálie :))