S láskou z Ríma přehled

S láskou z Ríma
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/540083/bmid_s-laskou-z-rima.jpg 4 290 290

S láskou série

Ide do Ríma hľadať otca, no odhalí rodinné tajomstvo a nájde oveľa viac! Romantický vzťah je to posledné, na čo Lisa myslí, keď sa ocitne v krásnom apartmáne v Ríme so svojím kamarátom z detstva Willom Ryanom. Nielen preto, že z Willa sa stal jej úhlavný nepriateľ, no čakajú ju dôležitejšie veci – chce vypátrať svojho otca, ktorý sa jej odcudzil. Počas pátrania Lisa a Will odhalia dávno pochované tajomstvá z minulosti, na ktoré ani jeden z nich nie je pripravený. Tajomstvá, ktoré životy ich oboch obrátia naruby...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Lindeni

From Rome with Love, 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize S láskou z Ríma. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (54)

Sonne
29.08.2024 4 z 5

Trošičku slabší, než na co jsme zvyklá od autorky, ale stejně bezvadně chytlavá a krásně čtivá. Řím je pro mě nejkrásnější město světa, paní spisovatelka mu mohla věnovat více prostoru.

iviska
19.08.2024 3 z 5

Knihy od J.Wake/ J.Caplin mám ráda, jsou promyšlené, propracované. U této mi něco prostě chybělo. Prolínala se tu linka s otcem Lisy, s Willem a jeho nápady pro restauraci a nakonec i Lisy babičkou. Hodně příběhů, od všeho tak trochu a ve finále konec celkově uspěchaný.

4xbabča
16.08.2024 4 z 5

Další romantický příběh od mé oblíbené spisovatelky o vztahu Lisy a Willa, se tentokrát odehrává v Římě. Kniha se mi líbila, ale o městě samotném bych se ráda dozvěděla více.

Gothikana, Divoká Aljaška a další knižní novinky (34. týden)

18.08.2024

Program apokalypsy, Nick a Charlie a další knižní novinky (21. týden)

22.05.2022

Láska a jiná slova, Smějící se bestie a dalších 60 knižních novinek (17. týden)

24.04.2022

Kniha S láskou z Ríma v seznamech