Saturnin

Saturnin
https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/1615/bmid_saturnin-Hqf-1615.jpg 5 7527 7527

Noname007
17.03.2019 5 z 5

Knihu jsem četla vícekrát a je opravdu úžasně napsaná. Humor opravdu neomrzí. Moc doporučuji.

kristyna3
15.03.2019 5 z 5

Báječná knížka! Moc jsem si ji užila. Chápu, proč mi ji všichni tak chválili. Možná bych řekla, že je to i poměrně neobvyklý námět na knížku, styl psaní neuvěřitelně poutavý a vtipný, opravdu jsem se u toho zasmála. Knížka, u které si fakt odpočinete. Naprosto ideální volba, vřele doporučuji!:)

KájaKoxík
15.03.2019 5 z 5

Kniha, jejíž čtení bylo prvně pouze povinností k maturitě, si našla cestu do mého srdce. Teta Kateřina s nekončící plejádou pořekadel mne bude bavit vždycky. Ke knize se ráda vracím.

JoeSurikata
05.03.2019 5 z 5

Těžko o této knize napsat něco, co už nenapsal někdo dřív. Snad že se jedná o esenci kultivovaného inteligentního humoru, suchého jak troud, zapsaného lahodnou češtinou ...

TerezaFénix
03.03.2019 5 z 5

Pouštím si jí před spaním a nikdy se neomrzí. Čeština, která hladí i kvete, aniž by potřebovala ředit novodobými výrazy. Laskavý a inteligentní humor, kterého je v dnešní době celkem nedostatek. Domnívám se, že o kvalitě této knihy se nedá s úspěchem pochybovat - dovolím si parafrázovat. Je to pro mně jedna z mála knih, které nemají příliš srovnatelné konkurence.

pingu1
02.03.2019 5 z 5

Krásná, milá, odpočinková kniha plná jemného inteligentního humoru :-) Mám ji už léta a občas se k ní ráda vracím :-)

Attia
28.02.2019 5 z 5

Prostě milé.

Poetika_slov
20.02.2019 4 z 5

Humorná kniha, jenž vypráví příhody jedné rodiny, do které nastoupil podivný sluha jménem Saturnin. Svým zvláštním jednáním se jeden člověk ocitne na lodi, jiný zamčený v pokoji a dalšímu zase pomáhá se stát bláznem. Je to jednoduše dobrák od srdce, který se jen snaží řešit věci trochu odlišně než jak bychom čekali. Zkrátka pokud máte špatnou náladu, vezměte si tuto knihu a vězte, že Vám ji Saturnin během těch pár hodin rozhodně pozvedne.

SugarDolly
15.02.2019 4 z 5

suše inteligentní humor, přesně podle mého gusta ...

Amanita79
08.02.2019 5 z 5

Bezva knížka, ke které se ráda vracím. V kavárně pak občas přemýšlím, jestli hodit koblihou ;)

Messilina
27.01.2019 5 z 5

Co říct na Saturnina? Krásná, odpočinková kniha.

JarmilaNovotna
25.01.2019 5 z 5

Nestárnoucí klasika, jemný inteligentní humor.

KniSKov
22.01.2019 5 z 5

Báječné počtení. Velmi mě bavil autorův humorný styl vyprávění.

Simonov
21.01.2019 5 z 5

Krásné vyprávění, strašná sranda. Skvěle jsem se bavil. Určitě si přečtu v budoucnu znovu.

pavel.2
16.01.2019 5 z 5

Jasných 100%, skvělé dílo. Příběhy jsou zábavné, asi Jirotkova nejlepší kniha.

angloumene
09.01.2019 4 z 5

Nestárnoucí klasika, která svým lehkým, letně laděným humorem nemůže nikoho urazit. Čtení doporučuji každému bez rozdílu. Kniha dokáže i při sebe škaredějším dnu zvednout náladu.

Ivana.Ka
08.01.2019 5 z 5

Chcete-li si zlepšit náladu a potrénovat své břišní svalstvo, sáhněte po této knize... A audiokniha v podání pana Víznera? Moc povedený kousek...

lenkaabooks
05.01.2019 5 z 5

Moje srdcovka. A moc se mi líbil i filmový Saturnin v podání pana Víznera. A teď mám vydání s ilustracemi pana Borna, takže jsem naprosto :-)

terpin
04.01.2019 5 z 5

Zpocatku se mi kniha cetla spatne. Nemam rada, kdyz v textu je malo prime reci. Ale pak me proste dostala. Krasny humor!!!

Polinka92
04.01.2019 5 z 5

Příběh plný sarkasmu, který má hlubokou myšlenku. Doporučuji všem, kteří se rádi zasmějí, přičemž se snadno vžijí do postav z příběhu