Sběratel kostí

Sběratel kostí
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/543784/bmid_sberatel-kosti.jpg 5 2955 2955

Případy Lincolna Rhyma série

Lincoln Rhyme býval brilantním kriminalistou, géniem na poli forenzní analýzy. Pak přišel nešťastný úraz, po kterém je Rhyme zcela nepohyblivý a emocionálně na dně. Schopnost bravurního úsudku a dedukce mu naštěstí zůstala, a tak může policii pomáhat při pátrání po sériovém vrahovi, který děsí celý New York. S pomocí špičkové laboratorní techniky a hlavně s přispěním začínající policistky Amélie Sachsové postupně prochází labyrintem stop a vodítek, které mu Sběratel kostí předložil.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kniha Zlín

The Bone Collector, 1997

rose
13.01.2014 5 z 5

Pro mě první setkání s Lincolnem Rhymem. Hodně zajímavá postava. A příběh sám je napínavý od první stránky. To nečekané finále je skoro horrorové. Moc hezky jsem si početla a už vyhledávám další díly, které si vypůjčím.

Ctibi
30.12.2013 4 z 5

Četl jsem jedním dechem a kradl chvilky abych mohl číst. A jak jinak, do posledního okamžiku jsem si netroufal říct kdo je pachatel a stejně mne to překvapilo. Nemělo to chybu.

badinka4
19.12.2013 5 z 5

Skvělá knížka,lepší než film,těším se na další

DreamR
11.12.2013 5 z 5

Moje první a osudové dílo od Deavera, která na dlouhou dobu určilo, co budu číst. Nezapomenutelný Rhyme a pointa, že nakonec je vždycky všechno jinak, než se možná celou dobu může zdát. Jeden z mých nejoblíbenějších autorů vůbec.

Jajulle
02.12.2013 5 z 5

Skvělá napínavá knížka. Těším se až zkouknu film :)

TedTonks
11.11.2013 5 z 5

Perfektní kniha kombinující několik velmi poutavých prvků. Je velmi zajímavé číst o životě takto postiženého člověka, a když se k tomu přidají další vynikající charaktery promyšlené do nejmenších detailů a čtivý příběh, jde to čtení samo a hodiny ubíhají rychleji, než obvykle.

Peggýsek
05.11.2013 5 z 5

Knihu jsem četla a je zajímavá. Klidně si jí přečtu znova.. Lincoln Rhyme je dost dobrý detektiv. Kniha je o dost lepší než film.

zuzepka
20.10.2013 5 z 5

První kniha z žánru Thrillery ,kterou jsem četla.Drsná a čtivá.Po přečtení doporučuji nějakou oddechovku.

evafort
19.10.2013 5 z 5

Výborná knížka - napínavá, drsná, šokující - prostě skvělá.

tormenta
17.10.2013 5 z 5

Skvělá kniha, přečetla jsem ji jedním dechem! Líbilo se mi napětí, které knihu doprovázelo. Příběh šílený, ale dobře poskládaný. Konec je absolutně nečekaný, super.

Rousse
12.10.2013 4 z 5

Start dlouhé série, kterou mám hodně ráda. Některé kousky z ní jsou slabší, některé lepší, některé výborné. Tahle patří k těm lepším, ale podle mě rozhodně ne ta NEJ. Ale rozjezd Linciho a Amélie na výbornou.

šipek
04.10.2013 5 z 5

dávám pět hvězdiček, přečteno jedním dechem má to spád a stále se něco děje ani se nechce od této knihy odcházet.

Danusshka
30.09.2013 5 z 5

Příběh naprosto vynikající, knihu jsem přečetla jedním dechem. Ani minutu jsem se nenudila a nemohla se od knihy odtrhnout. Jsem zvědavá na další případy Lincolna Rhyma.

Niraj
24.09.2013 4 z 5

Opět krimi, která umí chytnou a nepustit. Zde navíc zatraktivněna neustálým pohledem pod pokličku práce detektivů (ať už jsou tyto metody skutečné nebo ne, nevím a je mi to jedno) = hledání a sběr důkazů na místě činu, jejich analýza moderní technikou a dedukce závěrů, pohled na myšlenkové pochody vraha i detektivů, ...
Já knihu přečetl téměř na jeden zátah a určitě se pustím i do dalších knih tohoto autora.

Rawen616
23.09.2013 3 z 5

Je to dobré, až na ten konec který mi přišel dost směšný.

rapley
16.08.2013 4 z 5

Dobře napsané jako většinou vše od tohoto autora,četla jsem i Tanečníka a Kamená opice,všechny jsou fajn.

HanaNov
13.08.2013 5 z 5

Je to první Deaverova kniha ze série s Lincolnem Rhymem. Četla jsem ji už dávno, ale naprosto mě uchvátila a pravděpodobně i na dlouho zformovala můj knižní vkus. Geniální, rafinované, výborně vystavěné, se skvělou gradací a s naprosto překvapivým závěrem. Po této knize jsem Lincolnu Rhymovi doslova propadla, protože taková postava tu ještě nebyla.

meinita
04.08.2013 5 z 5

přečteno jedním dechem....strhující detektivka, jakou jsem už dlouho nezažila...

zdenyCZka
29.07.2013 3 z 5

četla sem jí cca pře pěti lety.....do ted si ji pamatuji opět lepší jak film :)......ještě sem se ale nedostala k dvojce bohuzel

Moňule13
05.07.2013

Bylo to napínavé od začátku do konce, konec byl nečekaný a překvapivý a přesně tak to mám ráda. Hned v pondělí si jdu do knihovny pro dalšího Lincolna Rhyma :-)