Karibské tajemství

Karibské tajemství
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/215330/mid_karibske-tajemstvi-215330.jpg 4 436 436

Slečna Marplová série

Slečna Marplová tráví prázdniny na ostrově St. Honoré u Karibského moře. Nikoho z fanoušků oblíbené hrdinky detektivních příběhů Agathy Christie jistě nepřekvapí, že nádherné počasí a překrásná přímořská scenérie jejímu zvídavému duchu nepostačují.

Kurka
14.04.2014 5 z 5

Pro mě kniha za 4 *, ale pátou musím dodat za to, že snad poprvé za nějakou tu desítku přečtených knížek jsem neměl žádný tip na zločince.

Katy007
25.12.2013 5 z 5

Opět skvělá Agatha Christie. Pěkné a čtivé. Rozhodně doporučuji!

alimrix
16.10.2013 5 z 5

pěkná a napinavá knížka

wooloong
06.10.2013 5 z 5

Slečna Marplová je pěkná potvora. Poklidně si plete, tváří se jako hodná a trochu přihlouplá tetička, ale přitom má oči na stopkách, uši napnuté a mozkové závity rozeběhnuté na nejvyšší obrátky. A neexistuje záhada, kterou by nerozluštila.

kattyV
22.03.2013 4 z 5

Slečna Marplová mimo své oblíbené venkovské prostředí. Ale po první nejistotě i na mořské pláži nachází podobu se svými známými. Protože lidi jsou vlastně všude stejní.

gabi1993
31.12.2012 5 z 5

Kniha se mi dobře četla, mohu jen doporučit.

Marika Vanova
23.06.2012 5 z 5

Slečnu Marplovou čtu ráda a představuji si ji podle herečky s šedými kudrlinkami ve filmových zpracováních detektivek Agathy Christie. Pěkně se to čte, děj teče jako voda a konec pro mě byl překvapivý.

SuzukiZ
29.01.2012 4 z 5

Ač mám radši Poirota, slečna Marplová mě velmi mile překvapila :) cela kniha je ta zajimavá, že máte pocit, jako byste sami byli mezi bungalovy a usilovně se spolu se slečnou Marplovou vyptávali ostatních hostů, co slyšeli.