Karibské tajemství přehled

Karibské tajemství
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/215330/mid_karibske-tajemstvi-215330.jpg 4 429 429

Slečna Marplová série

Slečna Marplová tráví prázdniny na ostrově St. Honoré u Karibského moře. Nikoho z fanoušků oblíbené hrdinky detektivních příběhů Agathy Christie jistě nepřekvapí, že nádherné počasí a překrásná přímořská scenérie jejímu zvídavému duchu nepostačují.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Karibské tajemství. Přihlašte se a napište ho.

KateTheBlogger
předevčírem 5 z 5

Moje první seznámení se slečnou Marplovou mě nadchlo. Děj byl svižný, do poslední chvíle jsem nevěděla kdo je vrah a bavilo mě i prostředí, ve kterém se kniha odehrávala. Výborné čtení na dovolenou, od kterého se nebudete chtít odtrhnout.

rafan65
05.05.2024 5 z 5

Další skvělý příběh který čtenáře zavede na slunečnou pláž u Karibského moře. Děj opět nepostrádá kvalitní zápletku a samozřejmě hodně napětí. Prostě knihy které nesou označení Agatha Christie jsou zárukou kvality.

alastor
12.12.2023 5 z 5

Exotické prostředí, ráj u moře, Karibik a k tomu všemu vražda! Konečně jinde, než na tom anglickém zapadákově. Agáta umí překvapit a napětí se dá krájet jak čajové plátky. A ten démonický pohled hned v úvodním odstavci.

Nalezení, Poslední hřebík a další knižní novinky (37. týden)

11.09.2022

Kniha Karibské tajemství v seznamech