Směšné lásky

Směšné lásky
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404/bmid_smesne-lasky-gkX-404.jpg 4 2180 2180

Soubor povídek, dříve vydaných ve třech „sešitech“, jsou vydávány v jedné knížce. Popisují muže a jejich komické zážitky s láskou a ženami. Povídková sbírka, kterou autor po jejím třísvazkovém vydání v šedesátých letech podrobil přísné kritické revizi (vyřadil texty „Sestřičko mých sestřiček“ a „Zvěstovatel“), přichází znovu na český čtenářský stůl, aby obohatila své starší i nové příznivce autorovou radostí z vyprávění, z fabulování a kombinování a přiměla k zamyšlení nad situací soudobého člověka opuštěného bohy a zanechaného truchlivým pokusům řídit vlastní i cizí osudy.... celý text

Povídky Literatura česká
Vydáno: , Československý spisovatel

Směšné lásky, 1970

Clash
26.07.2011 4 z 5

Pohodové povídky, nad kterými nemusíte nijak více přemýšlet, zanechají vám příjemný pocit z dobře napsané knihy. Další důvod proč sáhnout po další knize od Pana Kundery.

WEIL
26.06.2011 4 z 5

V této knize je několik povídek velmi zajímavých.

zapina
06.06.2011 5 z 5

Tahle knížka mě naprosto dostala. Zcela doporučuju!

charlosina
19.04.2011 4 z 5

Nikdo se nebude smát ***** // Zlaté jablko věčné touhy **** // Falešný autostop ***** // Symposion **** // Ať ustoupí staří mrtví mladým mrtvým *** // Doktor Havel po dvaceti letech *** // Eduard a Bůh *****

Vendulik
10.02.2011 5 z 5

Super knížka. Mohu jen doporučit

Zzanka
13.01.2011 5 z 5

Jedny z nejlepších povídek na téma láska a partnerské vztahy, kterou jsem četla.

Parník
30.11.-0001 4 z 5

Příjemná kniha s rozličnými povídkami, ale občas mi vadila vykonstruovanost. Život je sice zvláštní, ale místy je Kundera dost nereálný.