Smrtící tajnosti

Smrtící tajnosti
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/538059/bmid_smrtici-tajnosti-663b6ba8c64f5.jpg 5 2340 2340

Jednoho mrazivého rána nalezne po probuzení matka svou dceru v kaluži krve a zmrzlou na malé předzahrádce. Kdo mohl provést takovou věc – zavraždit oběť na prahu jejího vlastního domu, ještě k tomu na Štědrý večer? Po posledním, velmi bolestném případu se Erika Fosterová cítí zranitelná, ale nakonec se rozhodne, že se ujme i tohoto vyšetřování. Jakmile začne pracovat, objeví zprávu o útocích ve stejné, dosud poklidné čtvrti Londýna. Všechny spojuje jeden detail – oběti byly napadeny černě oblečenou postavou s nasazenou plynovou maskou…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy

05.02.2020 5 z 5

Další skvělá kniha

Radka2564
01.02.2020 5 z 5

Ještě nikdy mě při čtení tak nemrazilo

Miruš
01.02.2020 5 z 5

Opět paráda

daffne
31.01.2020 4 z 5

Další skvělá kniha v pořadí. A Erika je mi sympatická. Má nějaký lidsky uvěřitelný rozměr.

ilčidlo
26.01.2020 4 z 5

Zase výborná detektivka už se těším na další jeho knihu

sramkovamichala
26.01.2020 4 z 5

Pro mě trochu slabší příběh ze série Eriky Fosterové.

Lena79
25.01.2020 5 z 5

Bryndza, další z mých oblíbených autorů. Co se týče samotné knihy, je čtivá, rychle plynoucí čas, napětí...No, Erika mi bude asi chybět.

Garfi
23.01.2020 4 z 5

Zatím poslední příběh Eriky, který se opět velmi dobře čte a je patřičně napínavý. Knihu jsem zvládla asi během tří dnů, nicméně mě velmi nemile překvapil, silně za vlasy přitažený, konec. Připadalo mi to, jako by Bryndza rozvíjel klubíčko příběhu a najednou střih, všechno honem honem vyřeším tak trochu Cimrmanovým krokem stranou.
Co se týká osobních příběhů Eriky, nebo třeba mého oblíbence Isaaca, vlastně nic ukončeno nebylo a doufám, že se ještě dočkáme pokračování.

simona g.
18.01.2020 5 z 5

Prostě Bryndza. Já jeho knížky jednoduše můžu, mají spád, napětí, fajn děj...mi osobně se moc dobře čtou a DOPORUČUJI!!! Tahle kniha není vyjímkou. Spokojenost veliká! V osobní rovině doufám, že knihy s EF budou pokračovat, já ji prostě můžu ;-).

Anna27
18.01.2020 4 z 5

No doufám, že dílů s Erikou bude ještě hodně. Mrzí mě, jak to dopadlo s Petersonem a ráda bych, aby Erika měla nějaký i osobní život, nejlépe, kdyby se dali opět dohromady. Každopádně kniha opět extrémně čtivá. Téma válečného zločince se mi líbilo. No a z plynové masky, vlastně z jakékoli mám husí kůži, takže to se Robertovi povedlo.

Skalara
18.01.2020 5 z 5

No poslední Bryndza, co dodat. Jen doufám, že se k Erice zase vrátí někdy. Zatím mi přijde ta kniha neukončená.

ZuK1
17.01.2020 5 z 5

Knihy Roberta Bryndzy se velmi dobře čtou a stejně tak to bylo i u 6. pokračování série s Erikou Fosterovou ... i když ten závěr byl trošku na hraně ...

em75
16.01.2020 5 z 5

Prostě Bryndza. Skvělé,napínavé. Jen to odhalení mi přišlo trošku přitažené za vlasy,rozhodně jsem to nečekala. Ale proč ne. Kolem nás se pořád dějí všelijaké nepředstavitelné a nepochopitelné věci ..

oleg
16.01.2020 5 z 5

Bryndza se mi čte sám,od jeho knih se nemohu odtrhnout a musím číst, dokud není konec,tady mě trochu překvapil konec ale proč ne,akorát mi je líto,že už Erika asi skončila,tak jsem zvědavá na novou vyšetřovatelku.....

čef
15.01.2020 5 z 5

No, s odhaleným vrahem mám problém, ale nebudu samozřejmě prozrazovat jaký. Příběh samotný však byl pro mne v pořádku, čtení a pátrání jsem si docela užil. Styl je přehledný, jazyk umírněný a až tak jednoduchý, že bych možná uvítal větší košatost, není to však pro mne až tak podstatné. Na detektivku tedy určitě dobré a více jsem ani neočekával.

Drahuš
12.01.2020 5 z 5

Za mě Bryndza jak má být. Napínavé, čtivé.

Pajic21
11.01.2020 4 z 5

Předešlá kniha série s Erikou "Chladnokrevně" pro mne byla zklamáním. Ovšem co se týče knihy Smrtící tajnosti, tak zde už je za mě Robert Bryndza opět zpátky u svého obvyklého standardu. Velmi čtivé a nepředvídatelné. U této knihy se nudit nebudete.

postrach
11.01.2020 4 z 5

Myslim,ze napsano uz bylo vse.Tento dil radim mezi slabsi.

felia
08.01.2020

Od Bryndzy jsem přečetl vše, co u nás vyšlo, ale stále mu nedokážu přijít na chuť. Jednoduché příběhy, napsané tak, aby čtenář nemusel přemýšlet. Když přečtete polovinu stránky víte, jak bude ta druhá půlka pokračovat. Zuřivá detektivka Erika, která nejméně třikrát vyštěkne na své kolegy a dvakrát zařve. Už by ji měl autor nahradit nějakou schopnější postavou

capricornus
07.01.2020 3 z 5

Kniha se mi dobře nečetla, četla jsem ji v přímo na Vánoce.........