Smrtící tajnosti

Smrtící tajnosti
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/538059/bmid_smrtici-tajnosti-663b6ba8c64f5.jpg 5 2340 2340

Jednoho mrazivého rána nalezne po probuzení matka svou dceru v kaluži krve a zmrzlou na malé předzahrádce. Kdo mohl provést takovou věc – zavraždit oběť na prahu jejího vlastního domu, ještě k tomu na Štědrý večer? Po posledním, velmi bolestném případu se Erika Fosterová cítí zranitelná, ale nakonec se rozhodne, že se ujme i tohoto vyšetřování. Jakmile začne pracovat, objeví zprávu o útocích ve stejné, dosud poklidné čtvrti Londýna. Všechny spojuje jeden detail – oběti byly napadeny černě oblečenou postavou s nasazenou plynovou maskou…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: audiokniha , Grada

Deadly Secrets , 2018

Interpreti: Martin Stránský

Alienn
12.04.2020 5 z 5

Mrzí mě, že už je tato poslední. Napínavá a velmi čtivá do poslední stránky. Tato série se autorovi opravdu hodně povedla. Fandím mu, ať mu to stále tak dobře píše.

popeluška
07.04.2020 5 z 5

Tak tohle byla tedy jízda......kniha se autorovi moc a moc povedla.Napínavá od začátku až do konce.Moc doporučuji.

eva3992
05.04.2020 5 z 5

Erika Fosterová opět vyšetřuje. Tentokrát brutální smrt mladé a krásné tanečnice burlesky, která je zavražděna o Vánocích na prahu svého domu. K tomu se začínají objevovat tajemné útoky, které provádí osoba s nasazenou plynovou masku. Mají tyto případy něco společného?

Wau, tak tahle kniha mě úplně pohltila. Byla napínavá, čtivá a nedala se odložit, takže jsem ji přečetla během jednoho dne. Autor umí psát opravdu čtivě, že se dokážete ponořit do příběhu a sžít se s postavami.
Zhruba od poloviny knihy si myslíte, že už víte, kdo je vrah, ale nebojte, tak jednoduché to nebude a o překvapení nebude nouze až do samého konce.

Co musím ještě v knize vyzdvihnout je to, kolik žen pracuje ve vysokých funkcích na policii :-)

Každopádně moc doporučuji a kdo má rád detektivky, tak tuhle knížku si prostě musí přečíst. Ač se jedná o knihu ze série, dá se číst i samostatně, bez znalostí předchozích dílů.

Hella
05.04.2020 3 z 5

Nemůžu přemoci svoji čím dál větší antipatii k Erice a tím je pochopitelně poznamenané i moje hodnocení. Vím, že se mnou zhusta nebudete souhlasit, ale v mých očích je to nepříjemná a nesympatická ženská, která se neumí chovat ke svým blízkým i kolegům a ve svém věku se diví, že i na ni najednou platí zákonitosti přírody? Ááááá, to fakt ne.

Mija30
29.03.2020 5 z 5

Skvěle napsaná, napínavá.

gordon13
22.03.2020 5 z 5

Šestý díl s Erikou se mi asi líbil nejvíce, měl i zajímavou zápletku a opravdu se strašně dobře četl, ale s Erikou bych si nesedla, na mě je moc arogantní a chladná, všechno bere strašně vážně bez špetky humoru...ale kniha byla pěkná :-)

danipos
21.03.2020 2 z 5

Podle mě nejslabší kniha ze série.

Landys
19.03.2020 5 z 5

Posledni knizka s Erikou, jsem z toho smutna, nebudu lhat. Knizka me bavila jako vsechny predesle dily. SPOILER
Proc to takhle blbe skoncilo s Erikou a Petersonem? Ja jim tak fandila! Mozna me to vic zajimalo, nez kdo je vrah :D

Kjája
15.03.2020 4 z 5

To má být poslední díl série? A co bude s Erikou? Dala bych ještě pokračování. Tento díl za mě nejslabší. Konec mi přišel už trochu přitažený za vlasy a vrah velmi nepravděpodobný, ale četlo se to opět velmi dobře.

hanka6036
10.03.2020 5 z 5

Chtěla jsem začít číst "temné hlubiny", ale nějak jsem se spletla a tak jsem nakonec přečetla tuhle poslední v sérii s Erikou. Ještě, že na sebe knížky nenavazují.
I tento díl byl stejně jako předchozí díly napínavý, dobře promyšlený se zajímavou zápletkou. Vraha jsem odhadovala už asi v polovině knihy a překvapilo mě, že jsem se tentokrát i trefila. Bryndzovi knihy učitě stojí za přečtení.

wooloong
08.03.2020 4 z 5

Vraha jsem si tipla správně už zhruba v půlce knihy. Jinak rozuzlení překvapilo. Ten Eričin příběh bych uvítala dotaženější, aby ji mohl čtenář opustit s pocitem, že teď už bude všechno v pohodě.

Marcik7
06.03.2020 5 z 5

Za mě perfektní zakončení řady s Erikou, napínavé, moc se mi líbila.

terkezka
04.03.2020 5 z 5

Za mě zatím nejlepší kniha ze série vysetrovatelky Eriky. Ta koncová pointa? Nečekaný! 5*

berila
02.03.2020 4 z 5

Jako téměř vždy u autora jsem byla i tentokrát spokojená. Ale protože jsem četla těsně po "V mysli vraha" - což je opravdu vynikající thriller - tak mohu tentokrát dát jen 4*.

85098211
01.03.2020 4 z 5

Kniha mne tentokrát nedokázala tak nadchnout, jako tomu bylo u předchozích případů Eriky Fosterové. I když opravdu netuším, proč? Začátek případu je výborný, vygradovaný, ale potom se poměrně dlouho víceméně řeší skutečnosti, které s vyšetřováním nemají skoro nic společného. A na můj vkus se tam toho děje docela málo. Abych ale autorovi jen nekřivdila, kniha mne i přesto nenudila a případ jako takový mne zaujal. A konec, kdy už všechno vypadá jasně, mne opravdu překvapil. Byl originální a nečekaný. Je možné, že ostatní čtenáři pachatele odhalili správně, já však ne. I když v úplném závěru už to došlo i mně - protože tam prakticky žádná jiná možnost nezbyla ;-).

Majii
01.03.2020 5 z 5

Mazec....trochu jsem odhalila vraha, ale naprosto mě šokolal důvod!! Toto musíte přečíst!

Lucka.79
23.02.2020 5 z 5

Skvělé ... jako vždy. Robert Bryndza je pro mě zkrátka sázka na jistotu ...

Mandlevest
12.02.2020 5 z 5

Něco na té Erice je :-). Ani v tomto díle nic převratného neobjevíte, ba ani nic originálního, snad jen to nekonečné titulování policistů :-), ale přesto tolik pozitivních, ba nadšených hodnocení. Prostě jednoduchá, převelice čtivá detektivka s mírně nesympatickou, které ale nechybí velká míra empatie, vyšetřovatelkou Erikou si svou čtenářskou základnu našla již po prvním díle. A já , přes místy drobné výhrady, se k ní také řadím.

Opatov
09.02.2020 5 z 5

Je to neuvěřitelné, další díl s Erikou, napínavé, skvělé napsané, přečteno jedním dechem. Originální rozuzlení. Doporučuji.

evvva
07.02.2020 5 z 5

Ježich donesl první a poslední díl. Prý, že to nenavazuje. Jeho smůla, teď vím poentu i dílu předposledního a on si tím odpálil další možný dárek. A co ke knížce samotné? Zajímavá, napínavá, překvapivé rozuzlení.....jó, dobré to bylo.