Smrtící tajnosti

Smrtící tajnosti
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/538059/bmid_smrtici-tajnosti-663b6ba8c64f5.jpg 5 2337 2337

Jednoho mrazivého rána nalezne po probuzení matka svou dceru v kaluži krve a zmrzlou na malé předzahrádce. Kdo mohl provést takovou věc – zavraždit oběť na prahu jejího vlastního domu, ještě k tomu na Štědrý večer? Po posledním, velmi bolestném případu se Erika Fosterová cítí zranitelná, ale nakonec se rozhodne, že se ujme i tohoto vyšetřování. Jakmile začne pracovat, objeví zprávu o útocích ve stejné, dosud poklidné čtvrti Londýna. Všechny spojuje jeden detail – oběti byly napadeny černě oblečenou postavou s nasazenou plynovou maskou…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: audiokniha , Grada

Deadly Secrets , 2018

Interpreti: Martin Stránský

Zolda69
23.08.2020 5 z 5

Za mě prostě super...Krásně se to četlo..Doporučuji

a.k
22.08.2020 5 z 5

Detektiv šéfinspektor Erika Fosterová řeší případ smrti mladé ženy, která byla zavražděna před vstupními dveřmi svého domova.
Bryndzovy detektivky jsou sázkou na jistotu. I šestý případ s Erikou je velmi dobře napsaný, čtivý, zápletka mě bavila. Tentokrát dokonce nemám ani připomínky k Eričinu chování, které mi v předchozích dílech často lezlo na nervy.

Kristulda
13.08.2020 5 z 5

Sérii s Erikou zbožňuji, zase povedený díl. Líbí se mi, že v každé knize je neotřelá zápletka, a čte se to moc dobře.

Ráčkajda
11.08.2020 5 z 5

Celá série byla naprosto super, všechny díly jsem přímo hltala, takže se těším na další sérii.

ellypusik
03.08.2020 4 z 5

Kniha se četla dobře stejně, jako 5 dílů předtím. Mělo to švih a Robert Brynzda umí pořád překvapovat! Četlo se mi to skvěle a každá kapitola mě něčím dostala. Konec jsem vůbec nečekala ani neměla žádné typy.
Přesto, že mi bude Erika Fosterová chybět, těším se na novou edici s Kate Marshallovou.

99jana99
28.07.2020 4 z 5

Kniha se četla velmi dobře, byla napínavá, jen ten konec, který ukázal na vraha mi přišel divný, ale určitě kniha stojí za přečtení

TrueBookworm
19.07.2020 4 z 5

Výborně napsaná kniha. Čtivá i napínavá. Dojem kazí vyústění příběhu. Nepřesvědčivé, nepropracované. Škoda.

Heliandílci
18.07.2020 4 z 5

Četla se mi dobře... Jen mi pořád vrtá hlavou, jak mohl vrah (kdo četli ví kdo jim byl ????) zvládnout tak brutální vraždu, jak byla hned na začátku popsána ????

Ondra_P
11.07.2020 5 z 5

Jako vždy skvělý příběh. Tentokrát s velmi překvapivým závěrem a odhalením vraha. Celá série se mi moc líbila a Erika s jejím týmem mi budou chybět.

klokan.1905
01.07.2020 4 z 5

Smrtící tajnosti...
V pořadí šesté, v současné době poslední, pokračování ze série Inspektorka Erika Fosterová... Jestliže byste o čtení této knihy uvažovali, tak začněte již od prvního dílu... Erika Fosterová a její tým si to určitě zaslouží... ;-)
K samotné knize...
V mrazivém ránu během vánočních svátků je na předzahrádce jednoho z londýnských domů objeveno Mandy Lewissovou v kaluži krve tělo její dcery Marissy, která se živila jako burleska...
Vyšetřování se ujímá detektiv šéfinspektor Erika Fosterová a její tým... Překvapením pro mě bylo, že nám autor odhalí pachatele skutku až v samotném závěru... To je asi nejzásadnější změna proti předchozím dílům... ;-) Jinak překvapením pro mě byl i samotný pachatel, pro mě těžko uvěřitelný... :-) Z tohoto důvodu to má u mě Robert Bryndza jen za silnější čtyři hvězdičky...
Knihu a nejlépe celou sérii, si určitě přečtěte... Rozhodně to stojí za to...

knihomoli
27.06.2020 4 z 5

Čtivá detektivka. Nic víc, nic míň.

gigi77
27.06.2020 5 z 5

Tentokrát autor nenechal projevit vraha a skrýval jeho identitu do samého konce ... bylo to dobře promyšlené a bavilo mě spekulovat.

V Londýně žije snad nejpodivuhodnější sorta lidí co do sociální i národnostní šířky. Zde byla úchylka opět originální.

Už aby autor vydal další díl.
Také je mi líto Eričiny osamělosti, mohl by jí příště dát šanci a vložit romantickou linku :-)

LeSk
21.06.2020 4 z 5

Moc povedená kniha, velmi snadno a rychle se četla i díky krátkým kapitolám. Od poloviny knihy jsem věděla, kdo je vrah, trochu mě zamrzelo, že jsem to zjistila tak brzy a přišla jsem o chvilku překvapení. Autor je skvělý, má vždy poutavé příběhy. Doporučuji.

Lidudu
21.06.2020 4 z 5

Neděle je strašně ,,vopruzlej" den. Člověk neví, co dělat, co vařit, co se sebou, v telce dávají kulový... Sáhla jsem po knížce, kterou jsem rozečetla snad před tisícem let, abych zabila vlekoucí se den. Nakonec jsem jí zhltla jedním tahem a byla to pekelná pecka. Bylo to napínavé, propracované, akční, fakt jsem se bavila. A ten konec! Perfektní. Kdybych neměla pět hvězd vyhrazených jen pro osudové lásky a Stevena Kinga, dala bych je. Rozhodně to stojí za přečtení!!!

preny
18.06.2020 5 z 5

Fakt skvělá kniha. Měla jsem podezření na vraha, ale skutečný vrah mě překvapil, doslova mi vyrazil dech. Knihu jsem přečetla skoro jedním dechem. Autor umí skvěle psát, kniha mě vtáhla do děje. Možná nejpovedenější kniha že série.

Peťulka3
14.06.2020 5 z 5

Paráda. Člověk do poslední chvíle netuší. Další super krimi série. Doufám, že ještě nějakej díl bude.

Petrasim
02.06.2020 5 z 5

Bryndza - moje srdcová záležitost. Jak jinak, než opět skvělá kniha.

Simstr
01.06.2020 5 z 5

Velice dobré čtení, děj šlape. Ani nemusíte moc přemýšlet, nenáročné, ale zábavné. Doporučuji !

elca23294
25.05.2020 5 z 5

Smrtící tajnosti od Roberta Bryndzy byly jak jinak než zase úžasné. Celou dobu jsem si myslela, že vím kdo je vrah, ale byl to úplně někdo jiný. Tato kniha byla velice zamotaná ( řečeno v tom nejlepším slova smyslu ). Když už se opravdu řeklo, kdo je vrah, celé se to obrátilo úplně naruby. Dosti nečekaný konec. Pak, jak jsem se dozvěděla, že bude ještě hodně knih ze série Eriky Fosterové, byla jsem snad nejšťastnější člověk na světě. Nechci se tady opakovat, ale jinak to prostě nejde. Robert dal do knihy opět maximum a je z toho další úžasná kniha. Jako vždy, 5*.

p.pavlina
24.05.2020 5 z 5

Opět skvěle napsaná kniha. Tak od poloviny jsem si myslela, že vím, kdo to udělal. A ono ejhle...rozuzlení je úplně jiné a naprosto překvapivé. Doporučuji k přečtení.