Smrtící tajnosti

Smrtící tajnosti
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/538059/bmid_smrtici-tajnosti-663b6ba8c64f5.jpg 5 2337 2337

Jednoho mrazivého rána nalezne po probuzení matka svou dceru v kaluži krve a zmrzlou na malé předzahrádce. Kdo mohl provést takovou věc – zavraždit oběť na prahu jejího vlastního domu, ještě k tomu na Štědrý večer? Po posledním, velmi bolestném případu se Erika Fosterová cítí zranitelná, ale nakonec se rozhodne, že se ujme i tohoto vyšetřování. Jakmile začne pracovat, objeví zprávu o útocích ve stejné, dosud poklidné čtvrti Londýna. Všechny spojuje jeden detail – oběti byly napadeny černě oblečenou postavou s nasazenou plynovou maskou…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: audiokniha , Grada

Deadly Secrets , 2018

Interpreti: Martin Stránský

Kizuizi
25.01.2021 5 z 5

Tak... a je to. Poslední díl s vyšetřovatelkou Erikou Fosterou je přečten. A opět je to perfektní práce Roberta Bryndzy, které nemám co vytknout.
Tento díl je hodně věnován rodinným vztahům (většinou vztah rodič – dítě) a proti minulým dílům mi přišel takový klidnější, rozvážnější, ale vůbec to nemyslím zle - skvěle se to k tématu hodilo. Nebylo to tak děsivě brutální, jako jiné díly, Erika mi přišla opět drobet klidnější a trochu víc nahlédneme i do jejího života.
A co Vás tentokrát čeká? Příběh plný nečekaných zvratů a naprosto šokujícího konce.

pch1976
18.01.2021 5 z 5

Skvělá detektivka, jako všechny od tohoto spisovatele.

Julayka
18.01.2021 5 z 5

Opět skvělý příběh ostatně jako všechny knihy od tohoto autora ????

Matuko05
17.01.2021 5 z 5

Skvelé. Pravdepodobne zatiaľ najlepšia od Bryndzu. Dúfam, že bude aj ďalšia kniha s Erikou. Teším sa na ďalšie knihy.

LucyPaul
16.01.2021

Zase překvapivý konec, vrah překvapil.

konicekbily
16.01.2021 4 z 5

Opět kvalitní a rychlé čtení od autora. Promyšlená zápletka, strhující děj, dopracovávané osobní životy hlavních postav - vše v pohodě. Thriller, jak má být. Ten závěr je ale trochu uspěchaný, nedotažený. Přesto pěkná oddychové čtení!

konicekbily
16.01.2021 4 z 5

michaelaaa5
10.01.2021 5 z 5

Závěrečný díl s vyšetřovatelkou Erikou Fosterovou byl jedním z nejlepších z celé série. Kniha se dobře četla a protože tentokrát není napsána i z pohledu vraha, byla napínavá až do
úplného konce, kdy přišel největší a nečekaný průlom v případu. Jediné co bych knize vytkla, jsou podle mě zbytečné perverznosti.

klarence
07.01.2021 5 z 5

Kniha se opět velmi dobře četla, ale musím přiznat, že v jednu chvíli jsem začala mít podezření , ale přeci jen mi konec překvapil.

Sammy.Boy
01.01.2021 5 z 5

Jak se říká "nejlepší na konec"! Anebo tyhle SMRTÍCÍ TAJNOSTI ještě nebyly posledním případem Eriky Fosterové? Děsivá, znepokojivá, lehoulince perverzní a naprosto mistrně propracovaná zápletka, která mě nutila neustále přemýšlet nad dějem a skládat tak střípky skládačky až k samotnému mrazivému rozuzlení. Odhalení motivu zločinu jsem nechal čistě na Erice, ale jinak se můj tip na pachatele potvrdil. Robertovy knížky se opravdu vyplatí číst!

Kyri
28.12.2020 4 z 5

Detektivka se dobře četla, děj je napínavý, je to docela i věrohodné. Tedy až na osobu vraha, nechci psát spoiler, tak se k tomu dál vyjadřovat nebudu, jen že je to celé zbytečně našroubované na moderní trendy ve společnosti, ale logiku to tedy nedává.
Celkově mám pocit, že je to nejlepší kniha z řady. Zdá se, že se autor pořád zlepšuje.

KatyM.
25.12.2020 5 z 5

Další super detektivka od R. Bryndzy

Světluška4
20.12.2020 5 z 5

Četla jsem všechny knihy od Bryndzy. Musím říct, že tuto jsem velmi rychle přečetla do poloviny, pak jsem od ní na týden upustila a po týdnu rychle dočetla. Nemůžu říct, že by mě v polovině přestala bavit, ale tak nějak nebyla nálada. Nyní jsme knihu dočetla a musím říct, že závěr byl zajímavý a nečekaný. Líbilo se mi i větší poodhalení života Eriky, kdy byla schopna v nouzi pomoci "rodině" a na chvíli odsunout práci na druhou kolej. Více prozrazovat nebudu. Doporučuji přečíst a udělat si svůj názor. Jsem zvědavá na další serii od Bryndzy.

Juvka
13.12.2020 4 z 5

Tento román mě opravdu mile překvapil. Spousta lidí mi doporučovala si nejdřív přečíst Dívka v ledu, ale já šáhla po této knize. Detektivní příběh je zajímavý. Kniha se čte dobře a neobsahuje zdlouhavé pasáže. K autorovi se ještě rozhodně vrátím...

mišák1262
13.12.2020 2 z 5

Knihu jsem četla tři měsice . Pořád jsem ji odkládala . Neže by mě nebavila to ne. Ale nějak mě uplně nezaujala . Četla jsem od autora lepši takhle je dobrá ale podl emě se moc nepovedla. Konec velice překvapivý vubec jsem netušila.

MartinaNeuman
06.12.2020 5 z 5

Perfektní

Olous1
27.11.2020 5 z 5

Poslední kniha s Erikou je opět úžasný čtenářský zážitek.Autor opět nezklamal. Bryndza vás dokáže hned na první stránce vtáhnout do děje, nepustí až do konce knihy.Děkuji pane Bryndzo za skvělou sérii s Erikou.

jana1941
24.11.2020 5 z 5

Tak tady autor opět nezklamal. Kniha vtáhne do děje, čekáte, co bude, myslíte si, že tak nějak víte, jak se věci mají a pak se ukáže, že jste se spletli :) Bryndzovy knihy se čtou skvěle a rychle. Doufám, že toto nebyl poslední díl v sérii s Erikou a zároveň jsem hrozně zvědavá na sérii s novou hlavní hrdinkou.

tanecnica
20.11.2020 5 z 5

Bryndza opět nezklamal.
Postavy s maskou jsem se normálně bála, dokonce se mi o ní jednu noc zdálo. Dostatečný důkaz o skvělé knížce. Nenechá Vás spát.

Deminka20
19.11.2020 5 z 5

Super knížka, čtivá a napínavá. Už se chystám na další autorova díla.