Smrtící tajnosti

Smrtící tajnosti
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/538059/bmid_smrtici-tajnosti-663b6ba8c64f5.jpg 5 2337 2337

Jednoho mrazivého rána nalezne po probuzení matka svou dceru v kaluži krve a zmrzlou na malé předzahrádce. Kdo mohl provést takovou věc – zavraždit oběť na prahu jejího vlastního domu, ještě k tomu na Štědrý večer? Po posledním, velmi bolestném případu se Erika Fosterová cítí zranitelná, ale nakonec se rozhodne, že se ujme i tohoto vyšetřování. Jakmile začne pracovat, objeví zprávu o útocích ve stejné, dosud poklidné čtvrti Londýna. Všechny spojuje jeden detail – oběti byly napadeny černě oblečenou postavou s nasazenou plynovou maskou…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: audiokniha , Grada

Deadly Secrets , 2018

Interpreti: Martin Stránský

ElleNora
17.11.2020 4 z 5

Tentokrát příběh provázelo pár záhad, které mi čtení ještě víc zpříjemnily. Líbilo se mi závěrečné ukončení případu i Mossová jako dočasný šéfinspektor. Peterson byl v tomhle díle trochu otravný na rozdíl od Eriky, která se dokázala od případu odpoutat.
Moc dobrá kniha a já se jdu vrhnout na další sérii.

Valdora
16.11.2020 4 z 5

Celou sérii jsem přečetla během zhruba čtrnácti dní. Bryndza mě chytil a už nepustil. Budu se těžce loučit s hlavní hrdinkou a jejími případy.

Dashmo
09.11.2020 4 z 5

Čítalo sa to veľmi rýchlo ale nijak ma to neohúrilo.príbeh a rozuzlenie bolo zaujímavé ale tradične štýl písania mi miestami prekážal.alebo to bude slovenským prekladom?netuším.ale fajn zakončenie série s Erikou.jej ďalší osud si môžeme domyslieť.podľa mňa žije spokojný život s Marshom :)

Gracinka
05.11.2020 5 z 5

Paráda!

Mája777
04.11.2020 5 z 5

Tak ano, dočteno. Čtrnáct dní jsem byla ve společnosti Eriky a jejího týmu. Tak dlouho mi trvalo přečíst všechny díly. A že to byla jízda!!!
Toto byl opravdu zajímavý a tentokrát nepředvídatelný příběh. Jenom ten konec byl trochu zklamání. Myslím tím osobní život Eriky. Fandila jsem jí. Já jsem si jí oblíbila a docela bych brala ještě jeden díl, jako úplné zakončení:)
(4. 11. 20 - 25 727 - 59)

janina66
29.10.2020 5 z 5

Tato, zřejmě poslední, detektivka s Erikou naprosto úžasná a snad nejlepší z celé série. Knihy od Rob.Bry. jsou velice čtivé a dokonale propracované.

i.stefany
26.10.2020 5 z 5

Famózní zakončení série s Erikou Foster. Všechny příběhy byly perfektní, každý na jiné téma, ale styl, ten zůstal u všech stejný. A to je to, oč tu běží. Napínavé, čtivé, neotřelé, zkrátka takovou detektivku bych ráda četla každý den. Jednoznačně 5* a těším se, že nová série bude minimálně stejně dobrá jako tato.

Vlak7
24.10.2020 3 z 5

Zklamání ze závěru a vraha.

lenkavildomcova
17.10.2020 5 z 5

Joo, zase super. Těším se na další knihy.

Jani23
07.10.2020 5 z 5

Super kniha kterou by si fanoušek neměl nechat ujít :)

Aaloha
01.10.2020 5 z 5

Tak to byla jízda. Poslední díl a opět výborný, snad i lepší než předešlé případy. Tentokrát pachatel neznámý až do konce.

nicole1990
26.09.2020 5 z 5

Naprosto super díl. Napínavý od začátku až do konce a konec ten mě teda dostal takže doporučuji.

pavla67
23.09.2020 5 z 5

Nejlepsi dil z cele serie.Konec me prekvapil.Doporuciji

JessieEx
16.09.2020 5 z 5

Sérii s Erikou Fosterovou jsem v předchozích recenzích srovnávala s velmi podobnou sérií Angely Marsons "Případy Kim Stoneové". Kim z toho vždycky vycházela líp. Začalo se to ale lámat u páteho, předposledního dílu (Chladnokrevně). Opravdu mám pocit, že se Bryndza s každým dílem zlepšuje a Smrtící tajnosti tomu nasadily korunu. Fakt se mi to skvěle četlo a mám mnohem méně výtek, než u předchozích dílů. Je to opět docela brutální, ale autor tentokrát vynechal fakt ty nehorší nechutnosti, které mi v jeho sérii vadily. Rozuzlení - odhalení vraha bylo skoro až "Christieovské". No a Erika mi přijde taky nějaká lepší :) na to jak mi dříve pila krev, už nepůsobí tak bezcitná. Její příběh tady ukončený není, takže doufám a věřím, že se dočkáme dalších dílů. Rozhodování mezi Kate Marshall a Erikou Foster je teď težší, obě mají něco do sebe...

Janča089
15.09.2020 2 z 5

Zase několik mrtvých, nějaké nechutnosti a pasáže, které už autor snad jen kopíruje z předchozích knih, aby vydal knihu rychleji.
Nemám už chuť číst další z jeho knih.

ivoiro
11.09.2020 4 z 5

Co k této knize napsat? Úplný top příběh to určitě není.

Barussat
04.09.2020 5 z 5

Robert Bryndza opět nezklamal. Je mi dost líto, že se jedná o poslední díl ze serie s Erikou Fosterovou, ale otevřený konec naznačuje, že by možná mohlo být pokračování.. Já bych byla určitě pro! Smrtící tajnosti mě hodně bavili, bavilo mě zapojení historie a velmi se mi líbila i Erika. Konečně mi přišlo, že má i nějaké přání a touhy. Za mě hodně dobrý. Vynechala jsem ještě díl Noční lov, tak na ten se také brzy chystám..

Liss93
02.09.2020 5 z 5

Erika nezklamala. Díl je sice poslední ze série, ale nechává si otevřený konec pro případný návrat. Děj svižně plynul, o akci nebyla nouze a když už to vypadalo, že je konec, tak stejně člověk čuje nějakou levárnu a vona tam byla :D Líbilo se mi, že případ zasahoval do daleké minulosti a že ne vše bylo jednoznačné.

Allla9
28.08.2020 5 z 5

S každým dalším příběhem Eriky Fosterové jsem více a více uchvácená. Nemůžu se od čtení odtrhnout.

Lenka339
26.08.2020 4 z 5

Opět čtivá a napínavá kniha a nečekaným koncem.