Smrtící tajnosti

Smrtící tajnosti
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/538059/bmid_smrtici-tajnosti-663b6ba8c64f5.jpg 5 2337 2337

Jednoho mrazivého rána nalezne po probuzení matka svou dceru v kaluži krve a zmrzlou na malé předzahrádce. Kdo mohl provést takovou věc – zavraždit oběť na prahu jejího vlastního domu, ještě k tomu na Štědrý večer? Po posledním, velmi bolestném případu se Erika Fosterová cítí zranitelná, ale nakonec se rozhodne, že se ujme i tohoto vyšetřování. Jakmile začne pracovat, objeví zprávu o útocích ve stejné, dosud poklidné čtvrti Londýna. Všechny spojuje jeden detail – oběti byly napadeny černě oblečenou postavou s nasazenou plynovou maskou…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: audiokniha , Grada

Deadly Secrets , 2018

Interpreti: Martin Stránský

Ivuska.09
20.05.2020 3 z 5

Možná je dobře, že série s Erikou už končí (i když si říkám proč vlastně, tohle mi vůbec jako závěrečný díl nepřijde, takže - kdo ví?). Bylo to skvělé a oblíbila jsem si jí, ale čekala jsem, že se někam posune ve svém soukromém životě - tahle linka nebyla moc propracovaná ani uzavřená (i když nějaký náznak tu je, já vím). Jinak je to ale skvělá série, která se soustředí spíše na vyšetřování, což se mi líbilo - padouch byl často čtenářům odhalen velmi brzy (i když zrovna tahle kniha byla v tomto jiná), takže jsem si to mohla užívat zase z jiného pohledu.

maris123
17.05.2020 4 z 5

Zajímavá zápletka a napětí až do konce. Tímto dílem skvěle vygradovala celá série.

emilieselden
16.05.2020 4 z 5

Opět jednoduše skvělé. Zajímavý příběh dobře napsaný. Čte se úplně samo. Není co dodávat.

blackoutzuzi
14.05.2020 5 z 5

Doposud nejlepší díl celé série!

evincz
13.05.2020 5 z 5

Autor mě hodně baví. Jeho styl psaní je bravurní. Poutavě a se stoupající nervozitou provází Eriku probíhajícím vyšetřováním vraždy mladé dívky s tajemstvím...

Coucouha
08.05.2020 5 z 5

Celá série týkající se detektivky Eriky Fosterové byla super, ale poslední kniha byla prostě tím nejlepším dílem! Opravdu velmi povedené. Myslím si, že pan autor si mě natolik získal, že budu věrnou čtenářkou čehokoli, co napíše :) Klobouk dolů!

Lokina
08.05.2020 5 z 5

Poslední díl s Erikou Fosterovou jsem si jako závěrečnou tečku, za uplynulé týdny strávené s jejími případy, užila. Pachatele odhalíme až na samém konci knihy a myslím si, že k poslednímu dílu, to autor nemohl vymyslet lépe.
Eriku jsem si stejně neoblíbila, sice si dala tak trochu život do pořádku, ale k její postavě budu mít stále daleko.
Vyšetřování bylo zajímavé, se zvraty, někdy s vyhrocenými a napínavými částmi příběhu.
Celou sérii doporučuji, jako k zahnání nudy nebo relaxu je ideální.

Safrika
08.05.2020 3 z 5

Cetlo se dobre, tento dil mi prisel takovy docela slabsi na to, ze byl posledni v serii...

Verys58
05.05.2020 5 z 5

Celá série se četla jedním dechem. Za mě nejlepší detektivky, co jsem kdy četla.

Ver1982
04.05.2020 5 z 5

Moje první kniha od tohoto autora. Určitě budu pokračovat ve čtení dalších dílů. Napínavé od začátku do konce, žádné nudné pasáže.

zdendula31
02.05.2020 4 z 5

Zatím nejslabší ze série,ale to neznamená,že se mi nelíbila.

pavčape
22.04.2020 5 z 5

Tak a je to... Za pár dní dočteno a opět skvělé! Trochu mě mrzí, že tato série skončila, protože se zdála díl od dílu lepší. Ale tak trochu se příběh uzavřel. Erika si dala život do hromady, snaží se udělat tečku za svými traumaty a přestat se utápět v minulosti. A co dodat k poslednímu případu Eriky Fosterové? Je dobře poskládán a pachatel bude pro některé čtenáře jistě překvapením. Měla jsem tip na někoho jiného, ale má to svoji logiku.

Špekyn
22.04.2020 5 z 5

Skvělé! Šestý díl je nejlepší z krimisérie s detektivem Erikou Fosterovou. Napínavé, poutavé, velmi spletité, s nečekaným závěrem. Doufám, že to nebyl poslední případ sympatické, ale životem zkoušené vyšetřovatelky.

Tietzovam
20.04.2020 5 z 5

Všechny knihy R.B. jsem si zamilovala a čtu je jedním dechem. Teď mě čeká nejnovější zatím jeho Kanibal z Nine elms.. tak jsem zvědavá ♥️

MartulkaS
18.04.2020 5 z 5

Super čtivá kniha. Tuto sérii o Erice mám moc ráda, jen bych ji už přála nějakého toho přítele. Bryndza prostě umí psát poutavě, čtivě a bez zbytečné "vaty".

Petraj365
17.04.2020 5 z 5

Byla to moje první kniha od tohoto spisovatele a bylo to super. Vůbec jsem se nenudila a do poslední chvíle jsem netušila kdo je vrah. Určitě se pustím i do dalších knížek.

Pája699
17.04.2020 4 z 5

Celá série se autorovi moc povedla. I když u této knihy jsem trošku na rozpacích. Začátek suprový, ale pak to pro mě ztratilo tu správnou šťávu a tak nějak se mi to vleklo a musela jsem se nutit do čtení. Odhalení pachatele, mi přišlo přitažené za vlasy. Linky soukromých dějů mi přišly uspěchané, svým způsobem nedokončené. Předešlé knihy se mi líbily více.

Iva1988
13.04.2020 5 z 5

Napínavé a velmi čtivé od začátku do konce. Celá série se autorovi velmi povedla.

Alienn
12.04.2020 5 z 5

Mrzí mě, že už je tato poslední. Napínavá a velmi čtivá do poslední stránky. Tato série se autorovi opravdu hodně povedla. Fandím mu, ať mu to stále tak dobře píše.

popeluška
07.04.2020 5 z 5

Tak tohle byla tedy jízda......kniha se autorovi moc a moc povedla.Napínavá od začátku až do konce.Moc doporučuji.