Sny o vůni citronů

Sny o vůni citronů
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/214360/mid_sny-o-vuni-citronu-214360.jpg 4 121 121

Mohlo by se zdát, že Agnes má svůj život pevně pod kontrolou. Rozkročena jednou nohou ve Stockholmu a druhou v poklidné rodném městečku, za zády s rodinou, která je vždy připravena ji podpořit, milujícím přítelem, skvělou prací, nejlepší kamarádkou, kterou zná jako své boty.

Literatura světová Romány
Vydáno: ekniha ? Ikar (ČR)

Små citroner gula, 2004

hanap
25.10.2015 4 z 5

Úplnou náhodou jsem narazila na tuto knihu a začala číst aniž bych měla nějaká očekávání . Kniha mě , ale nabídla milý příběh , který se dobře četl a nechal ve mě stopu k přemýšlení , doporučuji .

bookcase
23.08.2015 5 z 5

Tak to bylo výborné čtení. Mám ráda takový typ příběhů a jsem ráda, že jsem si mohla trochu rozšířit obzor, co se severských autorů týče - a nejsou to zrovna detektivkáři :).

studentice
14.06.2015 3 z 5

Příjemné, odpočinkové čtení plné dobrého jídla.

marasaj
03.06.2015 4 z 5

Sny o vůni citronů.. Vůbec jsme nečetla anotaci, absolutně jsem nevěděla o čem to je, ale prostě jsem si ji koupila a pustila se do ní. Neměla jsem žádná očekávání, ale.. ! Je to super na oddech, čte se to strašně rychle a dobře. Několikrát jsem si říkala, že bych chtěla být právě v této restauraci a něco si objednat :)

Nelička
01.06.2015 4 z 5

Moc se mi knížka líbila. Naprosto splnila má očekávání. Moc se pěkně se mi příběh četl, žádné velké zdržování s popisnými pasážemi, žádná velká slaďárna, prostě normální život :-)

Dreisii
19.04.2015 3 z 5

Nenáročný příběh,sice to nemůžu zařadit do knížek přečtených jedním dechem,ale i tak se to četlo dobře.

Faustka
03.04.2015 5 z 5

Pohodové čtení, které přináší situace smutné i veselé, jak už to tak v životě bývá. A kdybych měla ve svém okolí restauraci jako Malé žluté citronky, tak určitě zavítám.

Titi
19.01.2015 5 z 5

V Levných knihách jsem náhodně uviděla krásnou citronkovou obálku, kniha stála jen 49 Kč. Vůbec nejsem zklamaná, spíš naopak. Je to velice milá knížka, jako ze života a i já věřím, že naděje umírá vždycky poslední.

Michelino
25.06.2014 3 z 5

Od této knihy jsem čekala víc. Ne že by snad byla úplně špatná, ale děj byl většinou snadno předvídatelný.

kika 13
26.04.2014 5 z 5

Nádherný román plný citu a uvědomění si na čem ve skutečnosti záleží.Doporučuji.

Toňula
11.04.2014 4 z 5

Na základě pozitivních ohlasů jsem si i já přečetla tento příběh, nebyla jsem zklamaná, lidský příběh o zklamání i naději. Doufám,že vyjdou i další tituly autorky.

krtecek_1
25.09.2013 2 z 5

Z milosti dávám 2 hvězdičky. Kniha absolutně o ničem...

Danafantom
02.09.2013 2 z 5

Zjistila jsem, že se mi v dnešní době nechce číst o tom, jak se někomu bortí život, a jak se zavírá fabrika, protože jí budou stěhovat jinam, a co budou dělat lidi, kteří přijdou o práci. O tom si nechci číst, to se děje kolem mě. Pro mě to bylo negativní(začíná to znásilněním, pokračuje smrtí matky), vůbec né oddychové čtení.

KrvMys
30.06.2013 5 z 5

Moc milý příběh, který se mi dost líbil :) Určitě doporučuji na oddechové a nenáročné čtení.

MBubu
16.05.2013 5 z 5

Je docela škoda, že tu není více severské literatury jiného žánru než detektivky. Takhle knížka je totiž super a dost mě nalákala na jiné tituly této autorky. Moc doufám, že se vydají další její knihy, které už napsala, ale u nás zatím nevyšly. Je to moc pěkné čtení.
Recenze zde

buturenka
01.04.2013 5 z 5

milá knížka, oddechová, ale ne hloupá, zajímavé místo. a zase sever :-), ale bez krimi