Sny o vůni citronů přehled

Sny o vůni citronů
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/214360/mid_sny-o-vuni-citronu-214360.jpg 4 121 121

Mohlo by se zdát, že Agnes má svůj život pevně pod kontrolou. Rozkročena jednou nohou ve Stockholmu a druhou v poklidné rodném městečku, za zády s rodinou, která je vždy připravena ji podpořit, milujícím přítelem, skvělou prací, nejlepší kamarádkou, kterou zná jako své boty.

Literatura světová Romány
Vydáno: ekniha ? Ikar (ČR)

Små citroner gula, 2004

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sny o vůni citronů. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (36)

uzivatel1190
09.11.2023 2 z 5

Zaujala mě obálka, nedočetla jsem, nebavilo mě to.

Petra1324
14.09.2023 4 z 5

Sáhla jsem po této knize, protože mne zaujala obálka, název a taky proto, že se mi hodila do výzvy "Kniha se žlutou obálkou".
Agnes má nepořádek v životě jako na obraze Ulfa Lundella. Postupně se odpoutává od parazitujícího partnera (stejně chtěl jen pořádný bazuky, které ona nikdy neměla) a zároveň končí v zaměstnání se sexistickým šéfem (jako malý zavalitý francouzský majitel restaurace si myslel, že má právo si jisté věci k personálu dovolovat). Agnes začíná konečně žít sama podle svých představ, jde to sice ztěžka, ale lepší se to.
Název knihy v letním horku příjemně chladil, příběh nikoliv. Oceňuji poklid vyprávění, lehce plyne, má logiku a spád, autorka nehýří zbytečnou romantikou a vyumělkovanými rozhovory. Velmi rychlý závěr, který se dal tušit. A pak už může pracovat vaše fantazie, jak to bylo dál.

Takže album Norah Jones Not Too Late nebo One Flight Down na pianissimo, některou vůni z níže uvedených, citronový koláč s tvarohem. A můžete číst.

DW Home vonná svíčka Mantra (Citrón a máta peprná)
DW Home vonná svíčka Clean Kitchen (Citron s limetkou)
Yankee Candle Signature vonná svíčka Lemon Lavender (Citron a levandule)
Village Candle vonná svíčka Fresh Lemon (Čerstvý citron)
Rudy Profumi aroma difuzér Citronella & Timo (Citronová tráva a tymián)

Ishir
03.05.2023 3 z 5

Průměrný příběh.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Sny o vůni citronů v seznamech

v Právě čtených1x