Srdcerváči. Kniha 1

Srdcerváči. Kniha 1
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/542661/bmid_srdcervaci-kniha-1.jpg 4 1227 1227

Srdcerváči / Motýliky série

Exkluzivní vydání legendárního komiksu v pevné vazbě, s ořízkou a plakátem na druhé straně přebalu! Charlie je nervák a někdy až moc přemýšlivý kluk. Minulý rok pro něj nebyl dvakrát dobrý, ale aspoň už ho nikdo nešikanuje. Nick Nelson je zase veselý, měkkosrdcatý hráč ragby. O Charliem něco slyšel, ale nikdy neměl příležitost si s ním promluvit. Až do začátku ledna, kdy se Nick a Charlie potkají na jedné společné hodině. I když jsou povahově zcela odlišní, rychle se z nich stanou přátelé, ale mohlo by z toho být i něco víc?... celý text

Toto vydání knihy ještě není v prodeji. Má být od 07.10.2024
Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Bude vydáno: , CooBoo

Heartstopper. Volume One, 2018

Evickar
29.08.2019 3 z 5

Příběh je roztomilý, postavy docela sympatické, ale postrádá to dynamiku, na kterou jsem zvyklá z mangy. Je to moc ploché, moc přímočaré, nic moc se o rodinách obou aktérů nedozvíte... chápu snad správně, že se jedná o komiksovou prvotinu autorky a je to poznat. Snad se v dalších dílech trochu vykreslí a příběh trochu rozvine.

Akléda_
23.08.2019 5 z 5

Pokud jste romantik tak tuhle knihu potřebujete. Nic jsem od ní nečekala a bylo to strašně moc roztomilé a ňuňu. Máte to přečtené za pár minut, budete se u toho rozplývat a budete chtít další díly. Kresby jsou roztomilé a líbí se mi "dodatek" na konci. Moc super!

anet8843
21.08.2019 5 z 5

Tohle je hodně milá, něžná záležitost, při které jsem pořád jenom vydávala zvuky "roztomilosti". Není to žádný velký, silný příběh - to by asi ani nešlo v takovém rozsahu. Kresby jsou jednoduché, ale moc hezké. Děj je také hodně jednoduchý, bez větších myšlenek a přesahů, ale plní svůj účel, nic mi v něm nechybí. S jazykem jsem měla drobný problém, chápu, že angličtina a čeština jsou rozdílné jazyky, ale místy působí některé překlady až komicky.
Celkově je to povedený kousek, těším se na další díl.

Aivinka
21.08.2019 5 z 5

Moc hezká odpočinková četba :)

Silmarien
20.08.2019 3 z 5

Krásne nakreslená jednohubka k poobedňajšiemu čaju :-)
(čítané v angličtine)

ErikaBendova
20.08.2019 5 z 5

To je tak krásně miloučké a pořád realistické Ty kresby jsou naprosto úchvatné. Jako komix moc moc moc se mi to líbilo. Konečně bylo fajn to nejen číst, ale i vidět a nemuset si všechno představovat. Jednotlivé postavy jsou i přesto propracované, že se můžeme do jejich emocí krásně vžít. Už se těším až vyjde další díl v knižní podobě. Je fajn najít něco originálního v době rozmachu gay knih.

ElissEm333
16.08.2019 5 z 5

Krásný příběh o tom jak jsou první lásky nešikovné až trapné. Celou dobu jsem se tetelila štěstím, jak moc jsou ti dva roztomilí! Teď se jen musím hodně hlídat, abych si na pokračování počkala v papírové formě.

kikizubik
16.08.2019 3 z 5

Příběh a kresby se mi opravdu líbily, ALE ty obrovské bubliny s mega písmeny. Možná bych nad tím přivřela oči, kdyby to bylo v nějakém hezkém fontu...