Francouzská lekce

Francouzská lekce
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/496311/bmid_francouzska-lekce-Tov-496311.jpg 4 468 468

Středomořská série série

Mladé architektce Josephine se ze dne na den obrátí život vzhůru nohama: místo očekávaného povýšení v práci dává výpověď a ve slabé chvilce kývne na nabídku, aby odjela na francouzskou Riviéru hlídat dítě ovdovělému miliardáři. Po impulzivním odjezdu se však dostaví pochybnosti. Jak se má starat o dítě, když s tím nemá žádné zkušenosti? A proč jí nikdo neřekl, že bude o holčičku pečovat na jachtě – vždyť lodě odjakživa nesnáší! A hlavně – co si má počít, když ji její šéf neskutečně přitahuje, ale podle smlouvy si s ním v žádném případě nesmí nic začít? Úspěšný podnikatel Xavier, který nade vše miluje svou desetiletou dcerku Dauphine, si očividně s novou chůvou také neví rady. Dlouho si myslel, že do svého zlomeného srdce už žádnou ženu nevpustí. Proč by měl riskovat, že se opět hořce zklame, i když po ní prahne spalující touhou? Nebude lepší poslat ji co nejdřív pryč? Vychází v překladu Veroniky Láskové.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Metafora

Broken French, 2021

narisa
20.07.2022 5 z 5

No, byla to prostě paráda. Krásná letní romantika. Těšila mě francouzská slovíčka i popis krásného prostřední jižní Francie i Středozemního moře. A samozřejmě se mi líbil Xavier a jeho dcerka. A hlavní hrdinka Josephine byla také velice zajímavou postavou. Bylo super, když si nedávala pozor na pusu. Knihu rozhodně doporučuji, na léto je úplně ideální. A čte se velice rychle.

lusitta05
19.07.2022 5 z 5

Na to že to bolo dosť dlhé,tak paráda. Super romantika,hlavne skvelý preklad a celkovo štýl príbehu,presne také mám rada. Ako bonus sexi Xavier, nemám čo vytknúť.

Hatshepsut
16.07.2022 4 z 5

Příjemná romantická oddechovka na letní dovču! Sexy single táta, výlet na jachtě, moře a slunce? Určitě bonus! :-)

bookwormie25
15.07.2022 5 z 5

Pro mě naprosto ideální letní čtení na dovolenou. Luxusní jachta, slunečná riviéra a sexy Xavier. Vypadá to jako pořádná bichlička, ale nemohla jsem se od toho odtrhnout.

Elliee
14.07.2022

Příběh moc krásný a ráda si knihu přečtu znovu. Stojí to za to! :)

katika79
11.07.2022

Tak ja neviem, za mňa sa dej tiahne pomaly ..... zatiaľ som ju musela odložiť, možno ju niekedy dočítam.

LilluLong
11.07.2022 5 z 5

Prijemne čítanie, ziadne prehnane sladke dialógy, štýl i príbeh u mna zabodoval, za mna 5*

Ralemo
10.07.2022 5 z 5

Nádherný romantický příběh, který se z velké části odehrává na luxusní jachtě na pobřeží Francie. Děj se spoustou zápletek, dramat, bolesti z minulosti a neskutečné přitažlivosti mezi Josephine a Xaverem. Desetiletá Dauphine je zlatíčko, ihned si získá Josephine a její srdce. Určitě doporučuji přečíst, kniha má sice skoro 500 stran, ale přečteno na jeden nádech. Nešlo se odtrhnout. :)