Tajnosti

Tajnosti
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/535661/bmid_tajnosti-660f00423b9f3.jpg 4 64 64

Tajnosti série

Nový, svůdný příběh zakázané lásky z prostředí manhattanské smetánky. Chtěla jsem peníze. Byla jsem ochotná pro ně udělat hodně, dokonce i popřít sama sebe. Znala jsem pravidla a věřila, že je zvládnu dodržet. Nikdy nikomu neprozrazovat svou pravou identitu. Hrát hru, prodávat iluze. Nikdy se nesblížit s klientem. Temný a okouzlující životní styl bohatých a nestoudných mi otevřel oči. Najednou jsem se ocitla ve světě hříchu a bohatství, zažívala jsem něco, co jsem si předtím neuměla představit. A potkala jsem muže, kterého jsem nemohla mít. Přesto po něm zoufale toužím. Po Jamesi Rivierovi. Dlouho našlapujeme po tenkém ledě a po nekonečné hře na přetahovanou konečně podlehnu. Dvojí život je vyčerpávající, ale moje lahodné tajnosti mi to úsilí a lži vynahradí. Jenže žádné tajemství nikdy nezůstane tajným a celý můj svět se otřese v základech – už podruhé. Bylo to jen pár jednoduchých pravidel. A nejsou snad pravidla od toho, aby se porušovala?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

Hush Hush, 2019

Fidibus
28.09.2024 2 z 5

(SPOILER) Za mne celkem zklamání - rozvleklý začátek s tajnůstkařením kolem živení se prostitucí, linie s babičkou mi přišla celkem umělá. Děj kolem Jamese uprostřed knihy zajímavý, ale pak se to zase ztrácí ve výčitkách obou, že spolu jsou a neměli by. Nakonec je James ten zralejší a dotáhne to do happy endu.
Bizarní líčení některých sexuálních klientů, naopak celkem dobře napsané scény s Jamesem.

Terezzie
27.09.2024 5 z 5

Aubrey je mladá studentka, starající se o svou nemocnou babičku, se kterou vyrůstala. Byla zvyklá žít velmi skromně a na vše si sama vydělat. Její spolubydlící a zároveň nejlepší kamarádka Natalie je jejím pravým opakem , vyrůstala v blahobytu a peníze jsou pro ní prioritou k bezstarostnému životu .
Natalie chce Aubrey pomoct s její finanční situací a prozradí jí, čím se živí. Aubrey chce alespoň jednou za život zkusit , jaké to je mít finanční jistoty a nemuset se strachovat každý měsíc z toho, jak vyjde s penězi pro sebe i pro babičku. Stává se z ní tak Valentina, luxusní eskort a ,,mokrý sen každého muže.
Se svojí novou identitou získává také nové možnosti , může si dovolit věci které doteď nemohla a začíná žít dvojí život. V roli luxusní společnice musí dodržovat určitá pravidla a vzhledem k tomu , že preferuje spíš vztahy na jednu noc a nehledá vážnou známost nemá problém oddělit práci od soukromého života.

James je dvaapadesátiletý milionář patřící k newyorské smetánce. Je chytrý , charismatický a chováním se nepodobá žádnému muži, kterého Aubrey doposud poznala. Je to velmi zkušený milenec a umí to se slovíčky. Když pozná Valentinu, je jí naprosto okouzlený.
Aubrey přestává mít v jeho blízkosti kontrolu sama nad sebou. Snaží se s tím bojovat ale chce mnohem víc než si dokáže přiznat . Oba dva spolu zažívají spalující vášeň která začne přerůstat v něco mnohem silnějšího.
Je vůbec možné se rozhodnout, když pravidla, která si stanovili vlastně porušili oba dva? Zdravý rozum nebo láska a vášen? ....
Knihu jsem nedokázala odložit. Bylo to neskutečně čtivé. Chemie mezi hlavními postavami a obecně sexuální scény byly tak dokonale popsaný , že jsem byla neustále rudá jak rajče, ale přiznám se, že jsem měla trochu problém s tak velkým věkovým rozdílem. Sexu tady není rozhodně málo ale zároveň to není jen o něm a to se mi líbilo. Na Aubrey se mi líbila její upřímnost a prostořekost. Stála si za svým a nechala si jen tak nic líbit . Moc se mi líbilo to přátelství mezi ní a Natalií a ty jejich hlášky neměli chybu.

DreamerX9
26.09.2024 odpad!

Toto jsem ani nedočetla na knize se mi snad kromě obálky nelíbilo nic. Styl, postavy charakter ani prostředí po knize jsem sáhla omylem a naposled.

Jaymay
06.09.2024 3 z 5

Asi nejrozporuplnější kniha tohoto roku. Čtení bylo jak jízda na horské dráze. Byly kapitoly, které mě bavily, a které ne. Aubrey byla do první třetiny knihy v pohodě, pak se změnila na odporně nepříjemnou a sebestřednou krávu. Množství sexuálních scén už bylo časem nudné a nezajímavé. Nejvíc emocí pro mě měly asi scény s babičkou, které se mně osobně dotkly a kdy Aubrey ukázala alespoň trochu lidskosti. James si mé sympatie nezískal a jejich velké lásce při tom množství sexu jsem opravdu nevěřila. Takže ve výsledku 3,5*

Prokrastinuji
31.08.2024 4 z 5

Hned na začátek se přiznávám, jsem jedna z těch, co milují film Pretty Woman, a žrala jsem seriály Harlots a Secret Diary of a Call Girl, takže když jsem narazila na knihu Tajemství od Lucii Franco, bylo jasné, že si tenhle příběh budu muset přečíst :D

Aubrey žije dva životy, přes den je studentka, která se stará o nemocnou babičku, a v noci plní mužům i ženám jejich chlípné a nemravné touhy. A pak potká Jamese - muže, který by mohl být věkově její otec, a který je jí fascinován. Neuvěřitelně je to k sobě přitahuje, a je v tom i něco víc, ale vědí, že nemohou být spolu.

Téma pr0stituce, věkový rozdíl mezi hrdiny, nechybí alkohol a dr0gy, a bohužel ani určitá předvídatelnost děje, a taky mám pár výhrad k charakteru Aubrey. Dostalo mě, jak James otevřeně s Aubrey mluvil o své ženě, a nechápala proč si sakra nekoupil Aubreyinu exkluzivitu O.O

Máme tady moc fajn erotickou romanci, která je trochu na hraně, ale děj má hlavu a patu. Já osobně si z toho úplně na zadek nesedla, ale všechny knihy se holt nemohou řadit mezi moje topky xD

JaAnička
21.08.2024 2 z 5

Tak tohle šlo hodně mimo mě...a to jsem si myslela, že nikdy v životě nevypustím z pusy, že se mi erotické romány "přejí", ale světě div se ...stalo se. A to přesne u tohoto románu.

Nevím přesne, kdy nastal ten zlomový okamžit, ale cca od půlky jsem se začala strašně nudit...nejdřív jsem přeskakovala erotiku a pak jsem se přistihla, že přeskakuji celé odstavce, protože mě to prostě a jednoduše nebaví.

Prakticky žadný děj, zápletka velmi očekaváná (bylo to tak 50 na 50 čí to bude ve výsledku otec), nesympatická hlavní postava, jejíž charakterový rys je, že je věcně zfetovaná prostitutka, která se rozčiluje, když někdo řekne, že je prostitutka, a samotný sex je hrooozně natažený.
Chápu, že jsme měli nahlédnout do světa bohatých a tak...ale množství alkoholu a drog bylo na mě prostě příliš. Možná jsem pro někoho "sněžná vločka", ale tohle mě prostě nebaví.

Je mi to líto.

PS: A co mě překvapuje nejvíce, věkový rozdíl mi vadil ze všeho nejmíň.

Jenny46
09.08.2024 5 z 5

No tak tohle bylo zajímavé, divoké počteníčko a těším se na další knihu...

anna7852
06.08.2024 4 z 5

Nevim jak popsat pocity z knihy.
Nevadil mi takový věkový rozdílezi hlavnimi hrdiny,asi tak jak byla Aub tak pitomá a zamotavala se že všech stran do velkých lži . Každopádně knihu jsem dala na jeden zátah, byla zklamaná že nic moc jako ze pro ne dva konec, než jsem zjistila,že je i druhý díl
A ten si rozhodně ujít nenechám:)

Jita160
31.07.2024 5 z 5

(SPOILER) Pojďte nahlédnout do životního stylu bohatých a nestoudných.
Hodně otevřený erotický příběh o dívce ,která se rozhodla pro život jako escort ,společnice ,šlapka, coura, d**** k**** každý ať se rozhodnete dle libosti.
Aubrey má sice krásné srdce, ale špinavou mysl. Žije dva životy... přes den studentka Aubrey , která se stará o nemocnou babičku a v noci jako Valentýna ,která mužům i ženám plní jejich chlípné a nemravné choutky. Lež je její dennodenní chleba.
Potkáva Jamese může ve věku jejího otce, který je jí fascinován, naprosto ji propadá. I když je pro oba láska tabu tak se jim nevyhne. Moc se chtějí, potřebuji se ,navzájem si chybí, ale nemůžu spolu být.
Knížka se mě neskutečně líbila je napsaná v takové hodně tvrdším a zvrhlém stylu Pretty Woman.
Pro mě skvělá chytlavá erotika, která mě hodně sedla.

Ludmila91
30.07.2024 2 z 5

Na můj vkus až moc erotiky

monika0181
28.07.2024 5 z 5

Můj přístup ke knize byl poměrně skeptický. Před časem jsem knihu na téma, jak se stát prostitutkou odložila, naprosto se mi nelíbil styl knihy, který byl jak návod k použití.
Tak jsem tady byla na trní, když jsem knihu brala do ruky. Víc jsem se mýlit nemohla. Vlažný začátek, který nám dával nahlédnout do života Aubrey, mi přišel lehce rozpačitý, asi opravdu jako v Pretty Women než Vi nasedne do auta. Tak i tady se příběh rozjíždí rozhodnutím Aubrey využít možnost být exkluzivní společnicí.
Spalující vášeň, která je mezi ní a Jamesem Riverou je z příběhu cítiti tolik, že máte pocit, že jste součástí příběhu.
Příběh skrývá erotické napětí, vášeň, touhu. Vše tak jak správná chytlavá erotika má mít.
Když jsem brala knihu do ruky, netušila jsem jak moc mě příběh chytne. O stříbrném lišákovi bych měla erotické sny i já.
Kniha jistě zůstane v knihovně a já budu vyhlížet další knihu autorky.

katasokolov
28.07.2024 4 z 5

3,75/5*

“Za kolik jsi ochotná se prodat?

Pravidla. Morálka. Peníze. Preference. Přátelství. Souznění. Spřízněné duše.

Podobně jako v Balance nám autorka servíruje vztah s velkým věkovým rozdílem a je to pekelně pikantní.

Naše Aubrey je tak trochu holka na roztrhání, která nakonec skončí s tím pravým. Tohle je příběh pro dospělé a pokud máte tyhle tabu romance rádi, tak si jej užijete do poslední kapky.

Doporučuji a s autorkou jsem zcela jistě ještě neskončila.

A btw ten tak trochu jiný Buffalo Bill :-D

nina3905
27.07.2024 5 z 5

Erotikuš počteníčko so všetkým čo k tomu patrí :-)

Mishaacka
26.07.2024 5 z 5

erotická romance ve stylu Pretty woman
age gap/věkový rozdíl 30 let
prostituce
drogy, alkohol, vulgarismy (dost sprostý jazyk holek)
ve dne studentka, v noci prostitutka
prostředí bohaté smetánky
zakázaná láska
pohled ze strany Aubrey

Co vy a knihy s vysokým věkovým rozdílem?
A máte nějakou hranici, kdy vám to přijde už moc

Máte rádi Pretty woman? Tak pak vám nesmí uniknout tahle žhavá, erotická romance z prostředí newyorské smetánky.
Příběh jsem si zamilovala.

Věkový rozdíl mezi Aubrey a Jamesem je 30 let. Já teda mám tohle ráda a tady vám to ani nepřijde, protože James je přitažlivý stříbrný lišák se svalnatým a tetovaným tělem a já jsem tak měla před očima George Clooneyho s modrýma očima

Hlavní postavou je studentka Aubrey, kterou po smrti rodičů vychovala babička. Za nejlepší kamarádku má Natalii, se kterou bydlí. Ale Natalie má jedno velké tajemství, takovou menší brigádu - pracuje jako eskort pro bohaté. A tak jednou nabídne Aubrey, aby se k ní přidala. Aubrey se chce postarat o babičku a kdo by odmítl lehce vydělané peníze?

Aubrey se tedy vydává na cestu prostituce. Potkává zde několik zvláštních klientů, ale pak narazí na Jamese Rivieru. Je to přitažlivý padesátník, který se pyšní tělem, o kterém si můžou nechat zdát i mladší muži. Okamžitě mezi nimi přeskočí jiskra a tak se James stává pravidelným klientem.
Aubrey alias Valentina ho ale začne odmítat, protože k němu cítí víc, než by měla...

I přes značný věkový rozdíl to tady neskutečně jiskřilo. Aubrey a James měli výbušnou chemii a já jsem si ty dva užívala. O erotiku tady opravdu není nouze a scény jsem si maximálně užila

Bohužel mi trochu vadila tvrdohlavost a tak trochu spratkovitost Aubrey. To je lehký škraloup na jinak dokonalém příběhu

Musím říct, že hlavní zápletka byla dost zajímavá a já jsem napjatě čekala, jak to všechno dopadne. Příběh má ještě pokračování, ale já jsem s koncem spokojená. Jamese jsem si zamilovala, k Aubrey mám nějaké výhrady, to samé i k Natalii a jejímu chování.

Bergerac16
26.07.2024 5 z 5

(SPOILER) Edit: založila jsem diskuzi o této knize, neváhejte napsat, jak na vás příběh působil! :-)

Úplně mě to posadilo na zadek. Autorka vás navede úplně na hranu; sotva s těžkým srdcem přijmete, co Aubrey dělá, už vás doslova zabolí, jaké východisko ze zamotané šílené situace zvolí. V tu chvíli máte chuť knížku zahodit přes celou místnost, ale prostě to nejde a čtete dál. Myslela jsem, že po sérii Klub zavázaných očí mě už nic z tohoto žánru nepřekvapí, ale spletla jsem se.

Vysloveně mě drásalo, jak James otevřeně s Aubrey mluví o své ženě. Vykreslením jejich manželských rozporů prezentuje milence svoji osobnost. Asi se mi to coby vdané ženě špatně čte, což by se ale nestalo, kdyby to nebylo napsané zatraceně dobře; vzbuzuje to prostě silné emoce.

Obtížně se mi chápalo, proč si nejde koupit Aubreyinu exkluzivitu, proč je v jejím životě nutný Daniel a další klienti, ale postupně to hořce dávalo smysl. Všechny romány tohoto typu jsou o tom, jak mladá žena potká osudového muže a propadne jeho kouzlu, nevidí, neslyší a o vztah s ním bojuje i za cenu sebezničení. Aubrey to má přesně obráceně, zoufale se brání před Jamesem hluboce citově obnažit a riskovat, že jí fatálně ublíží.

Nevěřila bych, že lze napsat romanci o promiskuitě, lásce, sebekontrole a eskortu; nevěřila bych, že to může mít hlavu a patu. Náádherná obálka. A pochybuju, že jsem někdy četla erotickou scénu, která by byla originální tak jako kapitola 44 a 45. Nebo tak ostře pikantní souboj "kdo s koho", který je v kapitolách 31 a 32.

Jestli si chcete přečíst erotickou romanci, která žádného autora nevykrádá a kde jde spisovatelka zcela svou vlastní cestou, tohle vás osloví.

Paja1709
24.07.2024 5 z 5

Skvělé. A těším se na další díl kde příběh pokracuje. Jen doufám, že nebudeme dlouho čekat.

veronika3699
20.07.2024 4 z 5

Drsný, vulgární a děsně návykový román. Ze začátku mi ten vulgární styl vyprávění trošku vadil, ale ve finále to byl tak skvěle vzrušující příběh, že jsem ho musela přečíst na jeden zátah. S radostí tuto knihu řadím mezi nejlepší erotické romány které jsem četla a bylo by super, kdyby vyšly i další knihy této autorky. Co chci ale vypíchnout, je nádherná obálka, která se oproti zahraniční verzi úžasně povedla. Hlavní hrdinka mi občas trošku lezla na nervy, ale Jamese jsem si zamilovala od první chvíle. Každopádně doporučuji všem, kdo mají rádi žhavé příběhy, které jsou i trošku na hraně.

Lucia Franco
americká