Taju pro tebe

Taju pro tebe
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/486286/bmid_taju-pro-tebe-pZK-486286.png 4 757 757

Vzplanutí série

Plachá, neprůbojná dívka si nechá radit od světáckého ragbisty – dokud láska nezmění pravidla hry. Nespolečenská Joellen Bixbyová má každou sobotu dostaveníčko – se svým kocourem, škopkem zmrzliny a fantaziemi o neskutečně pohledném Michaelu Maddoxovi. Tolik po něm touží, ale jak by asi tak mohla nedosažitelného generálního ředitele získat, když prakticky splývá se šedí pracoviště? Řešení je možná blíž, ... Cameron McGregor je nafoukaný potetovaný kapitán skotského rugbyového týmu. Právě se nastěhoval do bytu naproti Joellen. Cam je notorický playboy a není Joellenin typ – ani trochu ne –, ale nabídne se, že zakřiklou dívku naučí vše, co ví o podněcování touhy. Pod Camův skotský kilt už nahlédla spousta žen, ale Jo je jiná než všechny ostatní. Sama se považuje za ošklivé káčátko, ale Cam ji vidí úplně jinak: připadá mu bystrá, vtipná a nesmírně sexy. Joellen díky němu získá sebejistotu a celá rozkvete. Muž jejích snů se náhle ocitne na dosah. Cam má smůlu. Dochází mu, že ženě svých snů pomohl do náruče jiného muže. A musí svést životní boj, aby o tuhle krásku nepřišel.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Red

Melt for You, 2018

Terka18
07.08.2022 5 z 5

Příjemný oddechový příběh, který se mi líbil. Četl se sám, řekla bych, Cam byl úžasný a Joellen občas praštěná, ale takovým zábavným způsobem. Bavila jsem se. Možná trošičku slabší než první díl, ale ne o moc. Prostě krásný nenáročný příběh.

Domkar9116
05.08.2022 5 z 5

Řekla bych srovnatelné s prvním dílem, který byl také super. Kniha se četla sama. Autorka prostě nasadí tempo a jede, takže čtete, čtete a najednou je konec. Jako když koukáte na film a tak to mám ráda. Jdu na třetí díl. Vřele doporučuji!

blanka5960
27.07.2022 4 z 5

Na tento díl jsem se extra těšila, protože, kde je nějaký Skot a k tomu ragbista, tak to musím číst. :-)
Bylo to opět skvělé čtení, vtipné, plné sarkasmu, moc mě to bavilo.
A kdyby byl na obálce ještě Cameron v kiltu, byl by tento díl jak se říká: ,,top strop".

NiniDeVallum
27.07.2022 3 z 5

Pribeh byl celkem klasika, postavy ale spis nesympaticke. Chvilemi to bylo i skoro vtipne, ale uz od zacatku mi tam neco vadilo, pocinaje anotaci ktera byla napsana jako by kniha mela dva pohledy (coz nemela), a shrnula opravdu cely dej muzskeho pohledu cimz mnohe prozradila a pribeh byl hrozne pruhledny…. Ne ze by ani tak nebyl ale je to skoro jako prozradit v anotaci jmeno vraha v detektivce.
Pribeh se dobre cetl, ale nezanechal prilis pozitivnich dojmu… jsou lepsi.

Petulka50
21.07.2022 4 z 5

Předchozí kniha se mi asi líbila více i když neříkám že tahle neměla také svůj šmrnc, vtipná, zábavná, spousta poznatků a životních rad, prostě paráda, ale tak nějak mě to už ke konci nebavilo.

marie2577
20.07.2022 5 z 5

Vrnim blahem. Cele precteno s usmevem na tvari. Vtipne, hrave ,napinave a sposta vzrusa..:-D..

Wabinka
16.07.2022 5 z 5

Vtipná, jiskřivá i dojemná romantika. Výborné čtení.

Dizzy3
16.07.2022 5 z 5

Tak dobře, tohle nebylo vůbec špatné…vlastně to bylo naprosto skvělé! Mělo to vtip, ale co mne vážně dostalo byla ta spousta myšlenek a životních pravd, že jsem se kolikrát musela ve čtení zastavit a řict si, že ma sakra pravdu :) Camerona jsem žrala od začátku, to prostě nešlo jinak :D hlavní dvojice měla mezi sebou tu chemii, kterou má mít, parádne se doplňovali a popichovali :D musím říct, že první díl byl fajn, ale tenhle ho úplně převálcoval :)

LennaK
09.07.2022 5 z 5

Už dlouho jsem nečetla knížku, u které bych se pořád (doslova POŘÁD) tak přihlouple usmívala. První kniha byla super. Druhá mi přišla o chlup lepší.
Příběh je super, vtipný, postavy sympatické, prostě vše do sebe zapadá. J.T.G. má takový styl psaní, který potěší snad každého.
Za mě TOPinka.

eliska2126
06.07.2022 5 z 5

Od téhle knížky jsem vlastně nečekala nic moc velkého. Prostě si odpočinu u nenáročné vtipné romantiky přesně jako byl první díl. Jenže tady mi přišlo, že to bylo i o něčem trochu jiném. Hodně se tady řešilo nízké sebevědomí a sebeláska. Joellen je totiž přebornicí v sebebičování a snad nikdo se neshodí tolikrát jako právě Joellen. Naopak já jsem ocenila, že to není taková ta typická dokonalá hrdinka. Cam je proti tomu neuvěřitelně krásný a přitažlivý nejlepší sportovec světa (na mě nekoukejte, to jsou jeho slova ). Obě postavy mají zajímavou minulost, bez které by určitě nebyli tací, jací jsou.

Snad všichni víme, jak tahle knížka dopadne. Takže není to nic nepředvídatelného. Nicméně průběh děje neočekávaný je, aspoň pro mě v určitých místech. Dost mě bavily slovní přestřelky a popichování mezi Camem a Joellen. Autorka už jednou dokázala, že píše skvěle a že to prostě umí.

Takže pokud hledáte vtipnou knížku s dobře rozpracovanou romantikou, sarkastickými dialogy, která vám ale může i něco přidat (mějte se rádi! ️), tak je Taju pro tebe něco pro vás.

martina1797
23.06.2022 4 z 5

Po skvělém hodnocení tady jsem čekala asi trošku víc. Nebylo to špatné, taková odpočinkové čtení na dva večery. Ale určitě mám oblíbenější kousky v tomto žánru.

MaláKnihomolka
22.06.2022 5 z 5

Knihu jsem četla už v únoru, jenže jsem jaksi zapomněla přidat recenzi, tak to pojďme před třetím dílem napravit.
Taju pro tebe se mi líbilo o něco víc než první díl. Navíc se zde setkáváme s problémem, který je v dnešní společnosti bohužel dost častý. A to nespokojenost sama se sebou, se svojí postavou… Líbilo se mi jak autorka toto téma do svého příběhu zakomponovala.
Také jsem se u čtení dost pobavila a zamilovala si Hopsálka Camerona, hned od začátku mě bavil a nešlo si ho nezamilovat. Joellen byla také skvělá, jen mě prostě mrzelo jak se viděla. A tím narážím i na její rodiče a samotného Michaela… u těch mi docela vařila krev v žilách.
K romantické lince, ta byla skvělá, zvlášť ze strany Hopsálka jsem to naprosto žrala. Chemie, jiskření, všechno to tu skvěle fungovalo a věříte jim to. Pro mě to byla jedna z letošních top knih a nemůžu se dočkat třetího dílu této skvělé série.

kacenka6144
20.06.2022 5 z 5

Vtipné, zábavné, romantické. Už se těším na další část.

Haňulilinka
12.06.2022 5 z 5

Po dlouhé době knížka, u které jsem se dost nasmála. Humor hlavních hrdinů a některých situací byl skvělý. Sice je už od začátku jasné, jak to dopadne, ale to mi vůbec nevadilo. Děj ubíhal rychle (možná až moc). Nemůžu se dočkat na další díl, protože jestli bude ještě lepší než tento, tak se máme na co těšit.

whiolet
09.06.2022 5 z 5

Skvělé to bylo!
U čtení jsem se nenudila, několikrát jsem se nahlas smála jako praštěna.
Oba hlavní hrdinové byly moc fajn a ta chemie mezi nimi byla skvěle vykreslená.
Cameron je vlhký sen každé druhé ženy a každého šestého muže :D
Za mě super nenáročná oddechovka.

Ešína
07.06.2022 5 z 5

Bože!! To bylo tak hezký. Cam je snem snad každé ženy. Strašně mě kniha bavila, byla opravdu vtipná a osvěžující. Těším se na další.

Toledo
01.06.2022 5 z 5

Parádní příběh, nemohla jsem ho pustit z ruky. No a Cameron byl jedním z nejlépe vykreslených postav z románů pro ženy, prostě k sežrání.
Zaslouženě 5* !

Janápek621
30.05.2022 5 z 5

Tak to bylo prostě super. Po delší době kniha s vtipnými průpovídkami, kdy jsem se usmívala od začátku do konce.

renulkam
29.05.2022 5 z 5

Uznávám, že děj je dost pritažený za vlasy a do reality to má hodně daleko, ALE knížka je vtipná, milá, plyne a je tu úžasný chlap. Příjemná oddychovka.

kalinka99
17.05.2022 5 z 5

Druhý díl se mi líbil mnohem více. Cam byl prostě chlap k sežrání a kdo by nechtěl takového souseda?