Tatérka

Tatérka
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/386208/bmid_taterka-Nuw-386208.jpg 4 1324 1324

Když během tetovacího veletrhu v anglickém Brightonu objeví místní tatérka Marni Mullinsová podivně znetvořenou mrtvolu, ochromí celé město strach. Podle všeho tu řádí sériový vrah, který zaživa vyřezává umělecká díla z těl svých obětí. Marni skrývá tajemství a má pádné důvody, proč nedůvěřovat policii. Jak se proto rozhodne, když ji navštíví mladý, čerstvě povýšený inspektor? Pomůže mu vyšetřit jeho první vraždu, nebo se po stopách vraždící zrůdy vydá sama?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Plus

The Tattoo Thief , 2018

LeHor
17.06.2019 4 z 5

Četlo se to dobře, i když ne tak rychle jako třeba Bryndza... Kniha se mi líbila, až na některé postavy, které mi přišly trochu přes čáru

Leniii
16.06.2019 5 z 5

Zajímavý námět knihy. Moc se mi líbila. Četla se moc dobře. Vraha jsem odhalila až ke konci, jinak jsem byla napnutá jak kšandy :)

mirka71
14.06.2019 4 z 5

Byla jsem trochu zklamaná, nápad výborný, téma tetování velmi zajímavé, krásně popsaná práce zpracování kůží, jen Ti policajti….Třetinu knížky dohady o tom ,kdo je šéf ,kdo případ vede....to mě fakt unavovalo. Za přečtení to stálo, ale TOP to zdaleka není.

Restang
12.06.2019 4 z 5

Výborná kniha, zajímavý námět. Rozhodně stojí za přečtení.

adlenka
07.06.2019 3 z 5

Tak. Příběh a nápad dobrý. Ale... policie sebranka tupců a mamlasů (někdo nás z kopce sleduje, kde?, támhle!, sakra, on utíká...), policejní šéf totální blb, tatérka hloupá a protivná husa (někdo po mě jde, nenechám si diktovat, já poslouchat nebudu, doktory, policajty, nikoho)...
Styl psaní z pohledu vraha - od začátku mi bylo jasné, proč je to psané tak, jak je, protože vrah je...
A ten druhý, to bylo taky celkem jasné.

Přesto se mi to celkem líbilo. A tedy upozorňuji, že jsem snad v žádné jiné knize vraha neodhalila. A jsem zvyklá na alkoholiky a různé ztroskotance ze severské krimi, ale tohle bylo fakt seskupení tupců.

Allia
03.06.2019 5 z 5

Tak tato kniha se mi opravdu, ale opravdu líbila. Měla jsem ji jen v audio verzi a po poslechu si ji určitě koupím. Dlouho se mi takto kniha nelíbila :-) Skvělý příběh ze zajímavého prostředí tatérů. Děj měl spád, napínavost a pro mne i překvapivého vraha, celou dobu jsem tipovala někoho jiného :-D Za mne velmi povedené a vřele doporučuji k přečtení :-)

ještěrka38
30.05.2019 5 z 5

Přečteno jedním dechem, napínavé, rychlý spád, překvapení, kdo je vlastně vrah...

Dobby888
27.05.2019 5 z 5

Musím říct, že mne tato kniha doslova pohltila. Kniha je velmi čtivě napsaná (přečteno za víkend), líbil se mi popis a myšlenky hlavních postav a vraha a v neposlední řadě zasazení děje do prostředí tatérského umění. Teď jen doufat, že v brzké době vyjde další díl.

Miginka
23.05.2019 5 z 5

Kniha se ke mně dostala náhodou a díky za to! Dej má spád, žádné zbytečné protahování. Zajímavý je pohled několika hlavních postav. Na konci jsem chvílemi musela přestat číst a jen jsem se s otevřenou pusou divila. Přečteno jedním dechem. Doporučuji!

Shamm
22.05.2019 4 z 5

Koupila jsem si to spíš z recese, co že to bude za sr..., ale začla jsem číst a musela jsem to prostě dočíst, nešlo to odložit. A musím říct, že chvílema mi docela i bušilo srdce a to se mi u knížky ještě nestalo :)

terinkha
22.05.2019 5 z 5

Neotřelé téma, super formát psaní z pohledu 4 hlavních postav, místy fakt děsivý popis "procesu"...Za mě jo, přečetla jsem téměř jedním dechem!

Stekl
21.05.2019 4 z 5

Velmi čtivě napsaný thriler ze zajímavého a neotřelého prostředí, není v něm žádné zbytečné protahování napínavých událostí. Určitě patří mezi to lepší v rámci žánru.

LuluBird179
20.05.2019 5 z 5

Vynikající kniha. Děj je svižný, postavy velmi sympatické a celkové prostředí "tetovací komunity" je atraktivní. Marni je skvělá hlavní hrdinka.

kofola33
15.05.2019 5 z 5

Cetlo se to dobre, nenudila jsem se. Sice na muj vkus se hlavni inspektor trochu dost modlil, ale melo to spad a pro me docela nevsedni prostredi tateru bylo zajimave. Kdo vi, mozna se dockame dalsiho dilu...A ano, jak uz tu nekdo psal, nejvice se mi libil Peprik:-)

Awča
15.05.2019 5 z 5

Pěkná a čtivá detektivka, nic víc a nic míň.
Mladý vyšetřovatel, zvláštní hlavní hrdinka, nevrlý šéf, pár intrik mezi kolegy, trocha rodinného pozadí, vraždy, všeho tak akorát.
Jen mohlo být více informací o způsobech a stylech tetování, je to přeci jen atraktivní obor, který zná do hloubky jen málo lidí.
Líbila se mi, i když, jak již někdo psal, "wow efekt" trošku chyběl. Nejvíc se mi líbil Pepřík :-)

Pepina19
15.05.2019 3 z 5

Tak nějak mě to úplně nechytlo....

Lucuschka
11.05.2019 4 z 5

Dočetla jsem a jsem velice spokojená s námětem i zpracováním z prostředí tatérů a tetování. Neni to nějaký nervy drásající thriller, ale je to dobrý thriller se zvraty, napětím i zdárným vyřešením případu. Při čtení jsrm se bála i bavila, takže poslaní knihy a mých očekávání splněno ;-)

Lizard
09.05.2019 5 z 5

Hledala jsem oddychovou četbu a našla jsem ji. Celkově thrillery moc nečtu, ale tenhle příběh (vraždy z prostředí tatérů) mě opravdu moc bavil. Knížku jsem přečetla jedním dechem během krátké doby. Za mě skvěle napsaná knížka, která nenudí.

6609
07.05.2019 5 z 5

Překvapivý záběr. Jeden zvrat za druhým. Záběry z pohledu 4 hlavních postav (i z pohledu vraha). To kdo je vrah vás překvapí stejně jako ostatní postavy, a to i když jste viděli několik scén z jeho pohledu. Snad autorka ještě něco napíše ať už pokračování nebo něco úplně nového.

Tessa10
07.05.2019 5 z 5

Jedním dechem... výborné téma, skvěle napsané, nabízí se pokračování,tak snad se dočkáme...