Dívky na kopci přehled

Dívky na kopci https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/533355/bmid_divky-na-kopci-6627c8575db50.png 4 40 40

Pohlcující thriller od autorky bestsellerové série Tatérka. Kdesi v Canterbury leží na ztichlé stráni dvě dívky. Ve vlasech mají diadém, každá v ruce svírá rudou růži. Mohlo by se zdát, že spí ale mají podříznutá hrdla. Policie záhy zjistí, že jde o dvě ze tří sester a ta poslední se pohřešuje. Pro inspektorku Lexi Bennettovou je mrazivý případ osobní. Před lety totiž ji i její dvě sestry stihl podobný osud. Vrátil se muž, který je v mládí unesl? Při pátrání po identitě vraždícího netvora se inspektorka každou minutou noří hlouběji do temnoty. A čas je proti ní.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Kniha Zlín

The Girls on Chalk Hill , 2023

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dívky na kopci. Přihlašte se a napište ho.

JustWomen
dnes 4 z 5

Bylo to pohodě, ale nevybočilo to z řady podobných knih, kdy se vyšetřovatelka vrátí do rodného hnízda a řeší aktuální případ související s její minulostí. Postava Lexi působila navíc dost nesympaticky a její chování při vyšetřování často neprofesionálně, ale jinak ok.

monushka
včera 4 z 5

Nová série s inspektorkou Lexi mě baví stejně jako série s Tatérkou. Dívky na kopci byly napínavé, čtivé, ale hvězdičku snižuji za těžko uvěřitelný konec. S radostí si však přečtu další Lexin případ.

Didi15
23.05.2024 4 z 5

I když to bylo čtivé , nemohu dát plný počet . Místy se mi to zdálo neuvěřitelné , ale jak vždy píšu , každý autor si může napsat co chce. Ale co již nemohu odpustit je to, že se vyšetřovatelé , ztrácí profesionalitu. Buď se špatně domluví a nehlídají podezřelého nebo se hlavní vyšetřovatelka, která pracovala pro FBI se začne chovat velice zvláštně. Jinak je to dobré a určitě si přečtu další díl.

Mráz, Murtagh a další knižní novinky (17. týden)

21.04.2024

Kniha Dívky na kopci v seznamech

v Právě čtených5x
v dalších seznamech2x