Tatérka

Tatérka
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/386208/bmid_taterka-Nuw-386208.jpg 4 1349 1349

Když během tetovacího veletrhu v anglickém Brightonu objeví místní tatérka Marni Mullinsová podivně znetvořenou mrtvolu, ochromí celé město strach. Podle všeho tu řádí sériový vrah, který zaživa vyřezává umělecká díla z těl svých obětí. Marni skrývá tajemství a má pádné důvody, proč nedůvěřovat policii. Jak se proto rozhodne, když ji navštíví mladý, čerstvě povýšený inspektor? Pomůže mu vyšetřit jeho první vraždu, nebo se po stopách vraždící zrůdy vydá sama?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Plus

The Tattoo Thief, 2018

Janík511
17.03.2020 3 z 5

Od knihy jsem měla velká očekávání, ale nějak se nenaplnila. Četla se dobře, jenže mě ze židle nezvedla. Nevím čím to, ale neoslovila mě, i když měla velký potenciál.

Leona333
10.03.2020 5 z 5

Neočekávala jsem mnoho a o to více mě kniha překvapila. Hlavní hrdinka - známá tatérka - se svou intuicí, postřehy a zaujetím pomůže vyřešit sadu brutálních vražd. Bylo to mé první setkání s tatérskou tématikou a bylo by fajn, kdyby autorka napsala v tomto duchu další detektivku.

niknikita
09.03.2020 4 z 5

Čtivá kniha s nevšedním námětem. Příběh autorka vypráví jednoduchým způsobem a nesnaží se mást svoje čtenáře zbytečným množstvím postav. Není na škodu, že podezření na pachatele všech neuvěřitelných zrůdností vás napadne poměrně brzy. Děj je napínavý až do konce a tahle prvotina se prostě povedla.

tami1
01.03.2020 5 z 5

Moc povedená detektivka.
Hlavní vyšetřovatel je mladý, nezkušený suchar, který musí svůj první případ dovést za každou cenu ke zdárnému konci. Pomoc hledá u ženy, která se z náhodné svědkyně, podezřelé a nakonec poradkyně, stává velmi důležitým článkem vyšetřování.
Bavilo mě vyprávění z pohledu různých postav i zajímavé prostředí tetovacích salónů. Jiskření mezi Marni a Francisem dodávalo příběhu šťávu.

wotana
23.02.2020 4 z 5

Po dlouhé době jedna z detektivek, která mě chytla hned od začátku. Skvěle napsané a těším se na další díly.

JaKuKa
22.02.2020 5 z 5

Kniha napínavá od prvního do posledního písmene. Přečtená jedním dechem. Z některých scén přímo mrazilo. Rozuzlení i jméno pachatele pro mě bylo nečekané. Doufám, že se brzy objeví další příběh detektiva Sullivana.

Ver1982
14.02.2020 5 z 5

Kdo má rád napínavé čtení, tak určitě doporučuji. Od knihy se nedalo odtrhnout.

Pet13
08.02.2020 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, téměř jsem se od ní neodtrhla. Napětí bylo od začátku do konce. Těším se na pokračování.

monulam
07.02.2020 3 z 5

Kniha se čte velmi dobře, neotřelý příběh i styl psaní z pohledu více postav

Ana72154
05.02.2020 5 z 5

Za mě kniha super. Na začátku mírné rozpaky z toho popisu pohledu vraha. Já moc nemusí scény ve kterých figuruje velké množství krve... Těším se na pokračování.

Marosusu
02.02.2020 5 z 5

Za mňa musím povedať že hodnotím kladne...určite sa teším na ďalšie časti a dúfam že vznikne pekná seria kníh ;-)

Ridley
01.02.2020 5 z 5

Knihu jsem dostala od manžela, nějak mě minulo, že něco takového vyšlo....no sama mám půl těla potetovaného, a tak jsem četla úplně bez dechu....netrpělivě čekám na další

haWranka
31.01.2020 4 z 5

Další z řady kriminálních thrillerů, tenhle se ovšem řadí rozhodně mezi povedenější. Člověk jen tak nezapomene, o čem to bylo. Zajímavé bylo sledovat vyšetřování z pohledu tří různých postav, kdy každá má jinou nejen povahu, ale i motivaci. Rozhodně jsem se nenudila a i když jsem vraha prokoukla a velké překvapení se nekonalo, můžu knihu určitě doporučit.

Miruš
26.01.2020 5 z 5

Prostě dobrá

LeTour
24.01.2020 5 z 5

Těším se na další díl. Povedené.

Jess106
22.01.2020 4 z 5

Jako dobrý, jenom ten konec no, trošku delší než bylo potřeba. Výborné téma. Většinu knihy jsem hltala se zájmem.

WaspSalander
18.01.2020 4 z 5

Čtivé, napínavé, hlavní postavy se mi líbily.
Chybělo mi lepší propracování hlavních záporáků, trochu lepší motivy, minulost, propojenost-něco u čeho bych si řekla WAU-tohle je dobře vymyšlené a vzájemně propojené.

iveta3689
14.01.2020 3 z 5

Autorčin styl není zrovna z nejčtivějších. Děj sice ubíhá, ale není to úplně pohlcující. Námět je neotřelý a vyprávění z více pohledů (jednotlivých postav) je zajímavé. Chování hlavních hrdinů bylo občas nesnesitelné. Tatérka je náladová a protivná, policie dost neschopná. To na čtivosti také moc nepřidá. Závěr je dost zkratkovitý a dělá to z knihy takovou, co neurazí a zanedlouho si ji člověk nebude pamatovat.

georginaa
06.01.2020 4 z 5

Tak to jsem zvědavá na pokračování Francise a Marni. Něco málo bylo řečeno o její minulosti, ale je to tak záhadné i s bývalým manželem a jeho bratrem, že jsem zvědavá zda v dalším díle se napíše něco víc. Jinak to byl velice poutavý a zvláštní příběh. Uvidíme co přinese další díl.

Klaara.cz
02.01.2020 5 z 5