Temná hmota

Temná hmota
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/532547/bmid_temna-hmota-65d4e5571cb4d.jpg 4 1315 1315

„Jsi v životě šťastný?“ To byla jedna z posledních slov, která Jason Dessen slyšel, než po útoku maskovaného muže upadl do bezvědomí. Než se probudil připoutaný na lůžku a obklopený cizími lidmi v ochranných oblecích. Než se na něj člověk, jehož nikdy neviděl, usmál a řekl: „Vítej zpátky.“ Ve světě, kde se probral, není Jasonův život ten, který zná. Jeho žena není jeho žena. Jeho syn se nikdy nenarodil. A Jason není průměrný profesor fyziky, ale proslulý génius, jenž dokázal něco pozoruhodného. Něco nemožného. Který svět je skutečný a o kterém se mu jen zdá? A pokud je skutečný ten z jeho vzpomínek, jak se do něj lze vrátit? Cesta zpět však bude úžasnější a zároveň děsivější, než si kdy dokázal představit... celý text

Literatura světová Thrillery Sci-fi
Vydáno: audiokniha , Témbr

Dark Matter, 2016

Interpreti: Lukáš Hlavica

Babouš
05.05.2017 5 z 5

Občas až psychedelické, ale od začátku do konce zatraceně zábavné. Před pár lety jsem tady na Databázi knih zhejtoval autorovu knihu Městečko Pines, takže jsem rád, že teď můžu napsat, že se Blake Crouch výrazně zlepšil a napsal knihu, kterou si moc rád přečtu znovu.

kneslova
05.05.2017 5 z 5

Za mne geniálně napsaná kniha, jak jsem začala číst, tak jsem se prostě nemohla odtrhnout, opravdu ne. Právem v Bestsellerech. Pět hvězdiček