Temné hlubiny

Temné hlubiny
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/539075/bmid_temne-hlubiny.jpg 5 3346 3346

Některá tajemství mají raději zůstat hluboko skryta... Když dostane detektiv šéfinspektor Erika Fosterová tip, že by klíčový důkaz ve velkém drogovém případu mohl být ukryt v zatopeném lomu na okraji Londýna, nařídí jeho prohledání. Z hlubin však její kolegové vyzdvihnou nejen důkazy k tomuto případu, ale i kostru malého dítěte. Pozůstatky jsou rychle identifikovány jako Jessica Collinsová. Sedmiletá dívka, jejíž zmizení plnilo stránky novin před šestadvaceti lety. Erika musí začít spojovat střípky z minulosti se současností a nořit se stále hlouběji do rodinných vztahů Collinsových i do života vyšetřovatelky Amandy Bakerové, která si nepřestala vyčítat, že zmizení holčičky nedokázala vyřešit. Erika brzy zjistí, že toto vyšetřování bude jistě jedno z nejsložitějších a nejnáročnějších v její kariéře. Někdo si totiž nepřeje, aby byl případ vyřešen. A udělá všechno, aby Eričino pátrání zastavil…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: audiokniha , Grada

Dark Water, 2016

Interpreti: Martin Stránský

Šmoulinka1980
28.08.2018 5 z 5

Musím se ráda přidat k nadšeným a kladně hodnotícím komentářům. Knížku jsem doslova zhltla a nedalo se od ní odtrhnout. Čtení mě moc bavilo, bylo tam všeho, co pro mě má dobrá knížka mít, přesně tak akorát (čtivost, napětí, vztahy mezi lidmi, reálnost). Takže absolutně zasloužený plný počet hvězdiček :-) a už teď se těším, až bude v knihovně k dispozici další díl.

makke
28.08.2018 5 z 5

Výborná kniha, skvěle napsaná.

Pomko
28.08.2018 4 z 5

dobrá detektivka, čtivá, napínavá, doporučuji

Hana62
28.08.2018 4 z 5

Líbilo, víc jak Dívka v ledu. Inspektorka se začíná chovat jako dospělá žena. V minulých dílech mi trochu vadila její touha po profesním vzestupu. Ale možná to tak v Anglii mají...

Glivuska
27.08.2018 5 z 5

Knížka se mi moc líbila. Četla jsem na základě četby předchozích dvou dílů (Doporučuji knížky číst v návaznosti na sebe. Ačkoliv hlavní detektivní zápletka je vždy pro každou knížku jiná a není závislá na předchozím ději, vztahy mezi detektivy a život hlavní postavy se v knihách vyvíjí). Je velmi čtivá, čtenáře rychle vtáhne do děje, ideální četba na dovolené, kde člověk vypne a chce si odpočinout.

ladush
26.08.2018 4 z 5

Série detektivek s E. Fosterovou mě prostě baví...knihy vždy přečtu téměř na jeden zátah. Už se těším na další a doporučuji všem, kteří si chtějí počíst sice méně složitou, ale přitom dobře promyšlenou detektivku.

maja11231
26.08.2018 5 z 5

Zatím nejlepší díl. Zase napínavé od začátku až do konce. Prostě super.
Doporučuji

putpuda
23.08.2018 5 z 5

Kamarádka mi řekla, že se jí série s Erikou F. nelíbí, že je to "takové moc jednoduché".....no, možná to není takový trhák jako jiné knihy, ale možná také právě proto se to tak bezvadně čte :) Už se těším na další pokračování.

Bertik19
23.08.2018

Kniha je super, příběh paráda... zbožňuji Eriku Fosterovou, s Petersonem parádní dvojka. Ano -jak píše o dva řádky níž Milky92, také jsem čekala že to Erika s Petersonem více rozjedou :-)
Každopádně doporučuji

eliska5154
23.08.2018 5 z 5

Opět velmi emotivní kniha. Jak se říká není růže bez trní. Názorná ukázka jak hluboká tajemství mohou skrývat Vaši nejbližší, aniž by jste to kdy mohli tušit.

Angelicca
20.08.2018 5 z 5

Moje prvni kniha od tohoto spisovatele. Zaujala hned na zacatku, velice dobre se cetla, napinava. Vrele doporucuji.

Milky92
17.08.2018 5 z 5

Moc doporučuji.Kniha je super tak jako každá od p.Bryndzy :-)
Příběh byl skvělý,ikdyž jsem si myslela že Fosterová s Petrsonem to rozjedou trochu víc ;)

veronika3141
12.08.2018 5 z 5

Napinava kniha od Bryndzy jako vzdy.Za me vrele doporucuji,krasne se cte:)

sissque
11.08.2018 5 z 5

Opět skvělé, konec jsem napříč vraždám nevytušila, asi to ani nešlo, jedná se spíše o překvapení.

Bavil mě také vývoj hlavních postav, kdy se postupně Erika vyrovnává se smrtí manžela, osobně si myslím, že ani trochu toho milostného života neuškodilo, do toho umírání. :-)

Jakira
07.08.2018 3 z 5

Další jednohubka od Bryndzy a zase takový průměr. Neurazí, ale ani nenadchne, což je poslední dobou můj problém u většiny detektivek. Dlouho jsem nenarazila na takovou, co by mě vtáhla do děje a vyplivla mě s otevřenou pusou až na konci. Tohle bylo takové mdlé, navíc se nemůžu ubránit dojmu, že ústřední motiv a jeho rozuzlení už jsem někde viděla a četla. Každopádně jako letní odpočinkové čtení to lze doporučit, žádný zázrak ale nečekejte.

Jessie26
07.08.2018 4 z 5

Od tohoto autora je to moje první knížka.
Nedám 5 hvězdiček, protože mě úplně nevtáhla do děje. čte se hezky, fajn zápletka a rozuzlení, ale pořád tam nebylo ,,ty jo jak to teď bude, ty jo co se stane" .
Takže fajn čtení, to ano, ale úplná TOP ne.

Evule *
06.08.2018 5 z 5

Paráda, ke konci jsem začala trochu tušit jak to asi bylo....Doporučuji a těším se na další díl..

Lidic
04.08.2018 5 z 5

Pecka. V rychlem sledu 2. a 3. Bryndza, jeden lepsi nez druhy.

Dida86
03.08.2018

Další díl s Erikou opět nezklamal a jako bonus rodící se vzath s Petersonem :)

Ashlee86
01.08.2018 5 z 5

Bryndza opět nezklamal. Další velmi čtivá kniha.