Temné hlubiny

Temné hlubiny
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/539075/bmid_temne-hlubiny.jpg 5 3346 3346

Některá tajemství mají raději zůstat hluboko skryta... Když dostane detektiv šéfinspektor Erika Fosterová tip, že by klíčový důkaz ve velkém drogovém případu mohl být ukryt v zatopeném lomu na okraji Londýna, nařídí jeho prohledání. Z hlubin však její kolegové vyzdvihnou nejen důkazy k tomuto případu, ale i kostru malého dítěte. Pozůstatky jsou rychle identifikovány jako Jessica Collinsová. Sedmiletá dívka, jejíž zmizení plnilo stránky novin před šestadvaceti lety. Erika musí začít spojovat střípky z minulosti se současností a nořit se stále hlouběji do rodinných vztahů Collinsových i do života vyšetřovatelky Amandy Bakerové, která si nepřestala vyčítat, že zmizení holčičky nedokázala vyřešit. Erika brzy zjistí, že toto vyšetřování bude jistě jedno z nejsložitějších a nejnáročnějších v její kariéře. Někdo si totiž nepřeje, aby byl případ vyřešen. A udělá všechno, aby Eričino pátrání zastavil…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: audiokniha , Grada

Dark Water, 2016

Interpreti: Martin Stránský

amanda99
01.07.2018 4 z 5

Robert opět nezklamal,další díl se nedal lehce odložit,doporučuji.

Arsi
01.07.2018 5 z 5

Další skvěle napsaná detektivka. Svižná, čtivá a zajímavá zápletka. Robert Bryndza prostě nezklame.

Kočičáci
27.06.2018 5 z 5

Já když se do nějaké série zamiluji, tak neznám bratra, ani kritiku :-) Prostě mám pro Robertovy knihy slabost... Erika je perfektní ženská i vyšetřovatelka a úplně mi vyhovuje. Každé její vyšetřování je hezky proloženo i jejím soukromým životem a to příběhům dodává šťávu. I toto pátrání po vrahovi malé Jessiky bylo napínavé a zajímavé. Přiznám se, že jsem od začátku měla tušení, které se mi potvrdilo, ale na příběhu mě to neochudilo, protože je to opravdu hezky zamotané.
Chcete znát vraha? Čtěte! Opět doporučuji.

Kamčučák
24.06.2018 4 z 5

Kdybych měla shrnout všechny přečtení díly, tak tenhle se mi zdál nejslabší. Něco mi v tom chybělo, ale nevím co. Nemohu říct, že by kniha byla špatná ba naopak! Opět skvěle propracováno, ale jak zmiňuji výše něco tomu chybělo.

JustWomen
23.06.2018 5 z 5

Výborná detektivka, děj má spád, skvělé postavy, milostná zápletka, sestra ze Slovenska spíš na ozdobu. Závěr byl nečekaný, možná moc rychlý, ale konečně jsem zase četla s radostí a nemohla se odtrhnout.

Kackac74
22.06.2018 5 z 5

Opět super napínavé počteni

Toňula
20.06.2018 4 z 5

Opět čtivý, napínavý příběh se sympatickou vyšetřovatelkou, rešící případ, v němž hlavní roli hrají stíny z minulosti a vyrovnávání se s nimi, do toho její osobní trauma z dřívějška, zkrátka další Bryndzova povedená krimi stojící za přečtení.

Zdenička007
19.06.2018 5 z 5

Další kniha, která mě moc bavila. Noční lov byl trochu slabší, tak jsem byla zvědavá, a pan Bryndza opět nezklamal. Erika je super hlavní hrdinka, další zápletka super, opět perfektní kniha, už se těším na další. Toto rozhodně doporučuji.

Pavlnka
17.06.2018 5 z 5

Výborná, napínavá kniha mého oblíbeného autora.

Hadroska
17.06.2018 4 z 5

Pěkná kniha se zajímavým koncem...

Atak
16.06.2018 5 z 5

Úžasná detektivka se zajímavým koncem :)

ela1972
15.06.2018 4 z 5

Je to prostě Bryndza. Čtivá kniha až do konce.

HDosoudilová
14.06.2018 5 z 5

Další případ Eriky Fosterové, který se mi moc líbil. Přijde mi, že Robert Bryndza píše čím dál tím líp. Jeho knihy jsou prostě skvělé. Opět jsem nechtěla přestat číst a teď mě mrzí, že nemám momentálně u sebe další díl, který jsem půjčila mamce. Erika je mi sympatická a je to jedna z mála postav, kterou bych ráda znala i v reálném životě. No a konec tohoto případu? Klobouk dolů, toto jsem nečekala. I když jsem si asi tak od poloviny knihy myslela, že vím, kdo je vrahem Jessicy.

Petrasim
14.06.2018 5 z 5

Úžasná kniha. Bryndza je nyní můj nejoblíbenější autor. Těším se na další jeho knihu a doufám, že jich napíše ještě hodně.

dzeta
13.06.2018 5 z 5

Za mě asi nejzajímavější čtení od tohoto autora. Děj pěkně plyne. Konec překvapivý.

intelektuálka
13.06.2018 5 z 5

Temné hlubiny na mě čekaly v knihovně, a i když jsem říkala, že detektivek už bylo dost, neodolala jsem...

Inspektorka Erika pátrá po ukrytých drogách, a nachází i kostru malého dítěte.
Je rozhodnuta vraha najít za každou cenu - nutí ji k tomu i osobní vzpomínky...

Autor píše zajímavě, děj má spád, hluchá místa jsem nenašla, nechybí ani milostná zápletka Eriky a samozřejmě odkrytí pravdy...

Chápu, proč je autor oblíbený a doporučím.

Mandlevest
11.06.2018 4 z 5

Moje třetí kniha od R. Brynzy, za mě lepší než Noční lov. Opět velmi čtivá a napínavá, ale přece jen mě o jednu hvězdu baví více detektivky A. Marsons, které se mi zdají více propracovanější.

Tulicek404
08.06.2018 4 z 5

Zajímavé čtení, napínavé a s překvapivým koncem:-) určitě lepší než Noční lov.

Cartyra
07.06.2018 5 z 5

Každý případ se zdá být lepší a zajímavější. Takový konec jsem teda nečekala, už se těším, až začnu číst další případ Eriky Fosterové.

zpevSusannah
07.06.2018 4 z 5

5 hvězdiček? Hmmm, asi to úplně nevidím. Nějak mi tu chybí ten "WOW efekt"...
Čtivost? Na 100%.
Krimi zápletka? Ale jooo, celkem dobrý nápad.
Sympatie k hlavním postavám? Jistěěěě, jinak bych snad po třetím dílu ani nesáhla.
Děj který má ten správný spád? BUM! To je to, o co jsem v této knize zaškobrtla. Polovina knihy bylo takové to plácání se na místě, přešlapování a tápání Eriky. Sice to Bryndza všechno dohnal v samotném závěru, ale asi mi to tentokrát nestačilo. To NĚCO se tu neee a neee objevit.
Přesto se ale už těším na čtvrtý díl a okamžitě po něm sahám a jsem zvědavá, co to bude tentokrát :-).