Teraz neplač

Teraz neplač
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/449797/teraz-neplacmZpInZ-s0V-.jpg 4 466 466

Bonnie Wheelerová je šťastne vydatá, má krásnu dcérku Amandu a luxusný dom v prepychovej štvrti Bostonu. Jedného dňa jej však zatelefonuje Joan, prvá žena jej manžela Roda, a vystríha ju, že Bonnie a jej trojročnej dcérke hrozí nebezpečenstvo. Bonnie neprikladá tejto výstrahe veľký význam, lebo má dojem, že Joan hovorí pod vplyvom alkoholu. No keď onedlho nájde Joan mŕtvu a polícia ju začne vyšetrovať v súvislosti s vraždou, šťastný rodinný život sa zrúti ako domček z karát...... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

Dont cry now , 1995

zimolka
19.09.2019 5 z 5

Tak tento příběh se autorce opravdu ooc povedl.Napětí až do konce knihy,nepředvídatelný konec,opravdu zajímavé čtení.

JezinkaJ
01.09.2019

Lehká letní rodinná krimi pro ženské čtenáře. Když se čtenářka, nemyslím, že by tohle četli muži, smíří s tím, že ji čtení nepřinese nic víc než zábavu, může si užít hezkou, volnou, letní sobotu na sluníčku, tak jako já. Postavy mě nerozčilovaly tak, jako Oskar a Lucinda.
Uznávám, že se kniha dobře čte a není nudná. Škoda jen, že šátková scéna neměla ten správný konec a pokračování. Ale to by zase koketovalo s jinou kategorií četby. :-)

Lumíček
20.05.2019 4 z 5

Pěkně se to četlo, vůbec jsem nevěděla, kdo je pachatel. Hodně zajímavých situací. Jen ten konec mi připadal takový zrychlený.

jankasvanka
09.05.2019 5 z 5

Kniha je skvěle napsaná,napínavá až do konce.Do poslední kapitoly mě nenapadlo jak kniha dopadne.

Arsi
28.04.2019 5 z 5

Skvěle napsané, má to spád a napětí a je to vlastně i psychologické drama. Nemohla jsem se odtrhnout, doporučuji

zdenaR
26.04.2019 5 z 5

Joy Fieldingová patří mezi moje oblíbené autorky.
Přečetla jsem všechny její knihy a netrpělivě čekám na každou novou.
Tato patří podle mě k těm nejlepším (i když u mne je na prvním místě kniha Jane utíká).
Rozuzlení příběhu je nečekané, překvapivé a poněkud šokující. Kniha je skvěle napsaná, má spád a napětí, nelze se od ní odtrhnout.
Vřele doporučuji :-)))

JankaV80
21.04.2019 2 z 5

Kniha mě osobně nezaujala. Děj rozvláčný, nezáživný, chvíli to na mě působilo jako detektivka, chvíli jako thriller a konec jako psychologický román. Kdo je vrah jsem odhadla někdy ve 1/3 knihy a protože mě děj nezaujal, dočetla jsem pomocí přeskakování stránek. Za mě osobně, s ohledem na zde vysoké hodnocení, zklamání.

ela1972
02.04.2019 4 z 5

Opět dost dobrá kniha od autorky. Až na jednu knihu mě všechny její díla baví :-)

Radka1911
27.03.2019 4 z 5

Napínavá detektivka od mé oblíbené autorky, rozhodně doporučuji

pingu1
05.03.2019 4 z 5

Přečteno za tři dny, napínavé, čtivé, pěkně zamotané :-)

ivana1924
03.03.2019 4 z 5

Knihy od Joy mám ráda, takže jsem byla spokojená i s touto.

boxas
03.03.2019 5 z 5

Detektivka ze "staré školy", má spád, je napínavá, i když tam netečou potoky krve (většinou), s Bonnie člověk začne rychle sympatizovat, konec sice překvapivý, ale vlastně logický. Poctivá práce!

princesse
01.03.2019 5 z 5

Četla jsem v rámci Čtenářské výzvy 2019 a "opět" se mi kniha skvěle četla. Kdysi jsem tuto knihu už četla, ale ráda jsem se k ní vrátila. Překvapivý konec a děj co měl spád.

munka
26.02.2019 4 z 5

Knihu som si vybrala do výzvy. Príbeh sa mi páčil, ale niekedy som sa strácala. Bolo to nejako veľmi prekombinované. Záver prekvapil.

jana79
24.02.2019 3 z 5

Mam rada tuto autorku,takze kniha me nezklamala. Rychle se cte,napinave od zacatku az do konce.

85098211
14.02.2019 5 z 5

Tak tentokrát mne autorka nejenže příjemně překvapila, ale dokonce i doslova nadchla ;-). Kniha má spád, je napínavá a vymyšlená zápletka geniální. Příběh tentokrát nemá žádná hluchá místa a nedá se od něj odtrhnout. Konec je opravdu nečekaný a šokující, i když, jak se pomalu blížil závěr, jsem už určité podezření - výjimečně správným směrem ;-) - měla. Pro mne bez debaty prozatím nejlepší autorčina kniha, která si nejvyšší hodnocení plným právem zaslouží.

ronave
11.02.2019 5 z 5

Úžasná knížka, která nabírá obrátky hned od začátku. Přečteno doslova jedním dechem.
Závěr velice překvapivý.
Vřele doporučuji :-)

Ladyhawke1983
09.02.2019 5 z 5

Jedna z mých prvních tří knih od Joy Fielding a jedna z mých oblíbených, kterou jsem četla již několikrát a moc jsem si přála pořídit si hroznýše.
Spousta zapletených událostí, které se točí kolem hlavní hrdinky, kterým se snaží přijít na kloub, aniž by přišla o rozum (ačkoliv v některých chvílích k tomu nemá daleko), se čte jedním dechem a rozhodně jsem byla zvědavá, jak to vlastně všechno dopadne.

Jenny055
01.02.2019 3 z 5

Kniha celkom fajn, čítala sa ľahko, hoci mi vadilo, že napriek tomu, že sa hlavná hrdinka bála o svoj život a život svojej malej dcéry, bez protestov si nasťahovala do domu obrovského hada, ktorý nie je nijak zvlášť zabezpečený, s dcérou netrávila veľa času (bola väčšinou v opatere druhých), takže aj bez očakávaného útoku vraha boli v ohrození neustále.

makacek
30.01.2019 4 z 5

Vyborne napsano, nemohla jsem se odtrhnout.